0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Biz seviyoruz birbirimizi ama çok sık kavga etmeye başladık son akibetimiz hayır deil.  

9 Cevaplar

0 oy
(13,260 puan) tarafından
Amaaaan benim kendime bile saygım kalmadı ya
tarafından
:D kendine mi sövüyon arada napıyon :D
(13,260 puan) tarafından
Valla sovuyorum :D
tarafından
Oda iyi :D ☺️
(1,043 puan) tarafından
Yorumun alnı olsa öpücem okadar bensin ki
(266 puan) tarafından
Bende kendime sövüyorum valla ama eşim e değil benim derdim kendim le galiba :)
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Saygı çizgimizi aşmadık aşmayı da düşünmüyoruz. Allah korusun öyle birşey olursa ne ben ne de eşim bu evde iki dk duramaz
(223 puan) tarafından
Misafirlikten geldik yeni kışlık güveç konserve yaptım.  Biz geldik asılması gereken camaşılar duruyor pazar malzemeleri duruyor ben onların derdine düştüm işimi bitireyim diye kendisi sakal kesmeye gitmiş banyoya cinnet geçirdim resmen. Saati mi Allah aşkına ne sakalı saat 1
tarafından
Bu mu yani derdin.? Sen yapılacak işlere dalmışsın o da sakal kesiyor.? Ben bugün burda birinin hem yemeği yapıp hem çocuğa bakmayı beceremediği için gırtlağının sıkıldığını okudum.. Ya kusura bakmayında kendimize dert arıyoruz biz bayanlar..
(223 puan) tarafından
Bak canım herkesin kendi 4 duvarı arasında yasadıgı şeyler başka benim yaşadıkları mı baskasınınki ile kıyasla man zaten doğru değil tabiki bin beteri var bzim yaşadıklarımızdan isyan etmiyorum ki  ama buda beni uzen evimdeki beni çok üzen sıkıntım çok basit  şeyler ölüme bile gidebilir bu mu diyip geçmeyin bi benden bi ondan zaten olanlar oldu o yüzden çok üzüldüm kırıldım. Haklı miyim belki de değilim ne bilim ama artık kaldıramadım. Hayat sana göre basit te olsa yoruyor beni canmm
(1,862 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ama anlattığınız olayda cinnet geçirecek bir durum yok, sanırım sizin sinirlerini yıpranmış. Böyle şeyler için huzursuzluk çıkarmayın bence daha kötüye gider ilişki
tarafından
Bende diyorum ki böyle saçma sapan şeyler yüzünden ne kendinizi üzün ne karşınızdakini üzün böyle mutsuz olursunuz mutlu olmak elimizde oluyor bazen ama biz göremiyoruz.. Ve sağlığımıza bile zarar veriyor bu.. Ben eleştirmek için demiyorum ama sıkıntı ile insana herşey olur sana bişey olsa evladın ne olacak.? Ve ya yuvan yıkılsa seni kocanı geçtim evladın ne olacak.? Yaşayan biri olarak söylüyorum bunu.. Çok çok büyük bişey olmadıkça ne sen üzül ne de karşındakini üz.. Yüz göz olmayın senin bi sakal için verdiğin tepki çocuğunun üzülmesine sebeb olabilecek yani bilmem anlatabildim mi.?
0 oy
(48,086 puan) tarafından
saygi biterse evlilik cok yipranir kavga etseniz bile sayginizdan ödün vermeyin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben kendime saygi duymazsam karsimdaki de bana saygi duymaz.O yuzden aramiz da saygi var
0 oy
tarafından
Allah saygımızı kaybedecegimiz günü göstermesin. Saygı bitti mi sevgiden hayir kalmaz
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Biz de öyleyiz son bir senedir çok canımı sıkıyor bu durum ve çok kafaya takıyorum ama sadece benim çabamla düzelmiyor bazı şeyler artık yeni bir sorundan ziyade benim zoruma giden şey eşimin tavrı ve o yüzden kavgalarımız artık. tartışma sırasında bile ben kendimi yırtarken beni o kadar kıran üzen şey onun için hiç önemli birşey değilmiş gibi davranıyor ki bunu mu kafaya takiyosun? derdin  bu mu gerçekten?  falan diye konuşuyor ya bu daha fazla kırıyor insanı saygısızlık sadece kötü söz söylemeyle ses yukseltmeyle değil asıl böyle senin kırgınlığını bile onemsememesiyle yapıyor ve bu daha acı 
0 oy
(329 puan) tarafından
Saygi bizden gitti gideliiiii
0 oy
tarafından
Tabi kii var çok şükür. İnsan önce kendine saygı duymalı sevmeli ki karşında ki insan seni ezmesin hiç görmesin ben bunu bilir bunu söylerim. 
0 oy
tarafından

Valla ben kötüyüm o konu da bana kalsa saygı kalmaz ama eşim çok alttan aliyo oda benim gibi üstelese tartışma uzar gider. Tartışma uzayınca da hele bide sürekli olursa ne saygı kalır ne sevgi. Hoş bizim kavgalar hep eşimin yüzünden çıkıyor o yüzden alttan alıyor kendi haklı olunca tepeme çıkıyor :ermm:

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,226 göst.
29 Ekim 2019 Aile kategorisinde ♥️Leylaaa♥️ (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 413 göst.
0 oy
16 cevap 418 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu