0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim eşim evdeyken genelde telefonla uğraşıyor veya televizyon izliyor benimle toplasan bir yarım saat anca konuşuyor sizin eşlerinize baktınız nasıl geçiyor bu arada bahanesi de yoruluyorum çok çalışıyorum kafamı boşaltıyorum oluyor Bir yıl 2 aydır evliyim ama 20 yıllık evliymişim gibi monoton bu arada eşim olan sorunlarım düzeldi gözünü iyi korkuttum bundan sonra bana el kaldırabileceğini zannetmiyorum:D

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evdeyken dışarıya çıkıyoruz hep o olmadan çıkamıyorum çünkü ikizlerden dolayi
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından

Balkonda sigara içiyor veya uyuyor :getlost:

(392 puan) tarafından
Benimki aha shsnhejhf
0 oy
(985 puan) tarafından
Benim eşim evdeyken evi salıyorum hiçbir iş yapmıyorum o yokken dağa pratik oluyorum .
(103 puan) tarafından
Aynennn yaa
tarafından
Ben de öyleyim ama benim herif sürekli yatıyor ve benimle ilgilenmiyor elinde telefon fik fik yazıyor
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Uyuyor eşim temizlik yapamiyorum ama geceye gidiyo sabah gelince uyuyo napsin 12 24 çalışıyor
0 oy
(462 puan) tarafından
Biz  yeni evliyiz ama güzel geçiyor ya eğleniyoruz :):) şimdi bir de bebişimiz geldi 
tarafından
Hayırlı olsun Allah ağzınızın tadını bozmasın ben yeni evlendiğimden beri ağzımı tadı bozuktu da yeni yeni kendine geliyorum hayırlısı bana da dua et:)
(462 puan) tarafından
Ay yavrum düşündükçe ağzının tadı bozulur. Ben düşünmüyorum hiçbirşey evimin kapısı kapamdı mı olan kocamla bana oluyordu bende boşverrre dedim :)') sende öle yap inşallah hakkında hayırlısı olur :)
0 oy
tarafından
Çocuklarla ilgileniyor bana ev işine yardım ediyor sonra uyuyor dinleniyor 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bu benim kocamın ikizi falan olmalı benimde evdeyken sürekli telefon televizyon oyun sigara bide 10 dk da bir yiyecek bisey ister bütün günüm yemek kahve çay meyve ve abur cubur servis etmekle geciyor
tarafından
Canım senin eşin ne iş yapıyor benimki veteriner hekim hep köy bayır gezdiği için çok yoruluyorum diyor yani düşünüyorum inşaatta çalışan adam da yoruluyor markette çalışan adam da yoruluyor bu bir bahane mi yoksa bunun işi bu kadar mı zor artık anlayamıyorum O yüzden belirtiyorum mesleğini de yanlış anlama
(1,272 puan) tarafından
Kız benim eşimde tebligat memuru (postacı)  akşama kadar ayakta 40 derecenin altında evrak dağıtıyor hafta sonu iki gün evde ve beni işte bil diyor asla ne dışarı çıkarır ne çocukla ilgilenir bende bazen diyorum ona işi senden çok daha ağır olanlar var onlar ne yapıyor oda diyor ki herkesin bünyesi farklı ben zorlaniyorum diyor
0 oy
tarafından

Oyun oynar tv izler telefonla uğraşır benle didisir temizliğe yardim eder gider gelir konuşur çocuklara bakar genel anlamda eğlenirim kendisiyle ama çoğu zaman da tartisiriz :D

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sabah kahvaltıyi hazırlar bebeği dışarı çıkarır film izleriz yemek yapar temizliğe yardım eder illa bir dışarı çıkarız 2 yıldır evliyim hep böyleydi Allah razı olsun ondan 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sohbet ediyoruz birşeyler izliyoruz dışarı çıkıyoruz gezmeye ruh halimize bağlı ya da oyun oynuyoruz eğer çok yorgun değilsek bilgisayar başında ama genelde birşeyler izliyoruz film dizi ya da belgesel bu şekilde geçiyor :)
0 oy
(11,278 puan) tarafından

Esim evde kalmaz ki hiç hep iş akşamları da dediğin gibi aksama kadar bakmadim telefona diyor e bana da bakmiyon aksama kadar diyom bakiyom jste bak diyor :D 4 yıllık evliyiz bizde hamilelikte iyice asker arkadaşı olduk :)

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bu ara kaynana yüzünden biraz mesafeliyiz ama oncesinde bana kahve yapardı yardım ederdi yada cocuğu oyalar ben işyaparım sonra bizi gezdirir nereye istersek de biraz toparlamaya calışıyor boşanmanın esiğindeydik 10 gundür anasıyla görüşüp konuşmuyo ne güzelmiş böyle ben evi terketmişim kadın arıyormuş ben gittiğimde kayıtları dinletti bizi denize götür pikniğe götür eşimde bağırmış anne sen ne diyosun benim yuvam yıkılıyo işte neyseee
tarafından
Ay Allah öyle kaynanayı düşmanının başına vermesin bu ne böyle ya fırsatçı
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Biz 4 senelik evliyiz eve gelmeye bile vakti yok gibi bisi izin versem dükkanda yatıp kalkicak:) geçenlerde evdeydim dükkan açmadı o zamanda uyudu önceden işten gelince sabah birlikte kahvaltı hazirlardik toplardik bulaşıkları ben yıkarım o durulardi bi kahve yapıp balkonda içerdik ama kaynanamin yanına taşındık 2 yaşında da oğlum var xukkan açtık artık hiçbir şeye fırsat bulamıyoruz 
tarafından
Allah bereket versin ne diyeyim demek ki çoğu kişi aynıymış çok Nadire işine yardım eden insan
0 oy
(5,915 puan) tarafından

Genelde uyuyor uyumadıgı zaman da telefonla oynar. Bende bütün gün yemekle bulaşıkla ugraşırım beyefendiyi doyurabilmek için :D

0 oy
(1,223 puan) tarafından

Cocuk olunca tabi once birlikte saklambac falan oynuyoruz cunku oglum babasiyla beni asla yan yana getirmiyo :D yemekten sonra bazen disari cikiyoruz dondurma yemeye gidiyoruz bazen oglani uyutup film izliyoruz veya balkonda kahve iciyoruz sohbet filan oyle yani

0 oy
(11,217 puan) tarafından

Suan disardayiz balik tutuoz :)

0 oy
tarafından
Öğlen kahvaltı yapıyoruz genelde pazar günü evde oduğu için sonra pazara gideriz alışveriş yaparız sonra da akşam yemeği 
0 oy
(219 puan) tarafından
Sabah geç kalkarız beraber kahvaltı hazırlar yaparız birimiz kahveyi yapar diğerimiz sofrayı kaldırır karşılıklı kahvemizi sigaramızı iceriz tv bakarız sahile gideriz çünkü çok sıcak sahil dışında bir yere gidilmiyor gezmeye alınacak bişey varsa alırız akşam da biraz film gece 3 4 e kadar sohbet eder otururuz sabah namazımızı kılar uyuruz:D evdeyken  bu sekil rutinimiz 
0 oy
tarafından
Alıyoruz elimize çatal bıçak kim kime denk getirirse firlatiyoruz çok eğlenceli oluyor kahkhali falan 
tarafından
Yürü git :D manyak gaciigg
tarafından
Hshshshsh gitmem
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Evet TV  izliyor sürekli evdeyiz 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 607 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy