0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar yemek yerken bı konu çıktı misafir de vardı evde ben geçen gün kızıma yapma öyle olmaz dedim kızdım vurma vs yok olmazsa neyse yemek yerken görümcem dediki işte dün yigenime bağırdı bagiramas dedi bende ben anneyim bagiririmda severimde ben sana nasıl karismiuosam aranıza girmiyosan sende bana karışma dedim yeğenini çok seviyor sürekli gezdirir felan bişey demem neyse dediler komşular sen karışma annesi o felann diye dedi ben 40 gün boyunca bende baktım ona diye bende yaptığını konuşunca noldu bı anlamo kalmadı dedim ki bide benim anne konusunda ne kadar hassas oldumu biliyor kendi annemle görünüyorum bende ağladım bı köşede yok bagiramas o şunu yapamaz bende karışma dedim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

+2 oy
(396 puan) tarafından
Canım haklısın ama mümkün olduğunca kızına kimsenin yanında bağırma. Çünkü nasıl olsa annesi öyle davranıyor bende öyle davranabilirim düşüncesi oluyor millette. 
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Haklısın.      
(274 puan) tarafından
Saol çook yanlziizm derdimi paylascak bı annem böle yok
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Görümcrlik her yerde 7/24 devam ettiriyor pess doğrusu
(274 puan) tarafından
Ah bı soğukluk girdi bidahami bide aynı bidaydahiz kimseye derdimi anlatamıyorum
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Topluluk içinde çocuklara bagirilmasina karşıyım 
(274 puan) tarafından
Topluluk değildi görümcem nben kızım vardı
(7,690 puan) tarafından
Komsular da demissin
0 oy
(1,849 puan) tarafından
İstiyosa 100gün baksın anne annedir istediğği gibi terbiye verir kimse karışmamalı.. babası dahil. anne ile cocuk arasına girenlerden nefret ediyorum yaa bi sususn artık demek istiyorum 
(274 puan) tarafından
Ah canım bide o öyle düşünse keske
(1,849 puan) tarafından
Sen söylemen gerekeni söylemişsin boşver takma kafana
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Tabiki de kimsenin karışmaya hakkı yok benim iki çocuğum var ben kızıyorum bağırıyorum ama benim kadar da kimse sevemez eşimde bağırsa benim çok zoruma gidiyor  ne olursa olsun annenin işine kimse karışmaması Bi anne gyeri gelir sever yeri geliyor vuruyor ** ao ağlayınca oda ağlıyor ben şahsen kızım ne bukadar ağlıyor diy eona üzülüp çok aglamisligim var
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Onane ya onamı kalmış kusura bakmasın kimse anne kadar sevemez benimde erkek kardeşim horozlandıda dedm sanane o benim evladım kimse benim kadar sevemez merak etme karışma ben kızarken dedm sustu 
(274 puan) tarafından
Çok iyi demiosn cnm
0 oy
(351 puan) tarafından
Aman yüz verme çok haklısın herkes yerini bilsin 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Karışmamalı tabi ki de . Ben nasıl onların yetiştirme tarzına müdahale etmiyorsam onlar da edemez herkes kendi çocuğuna annelik yapsın

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 897 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,070 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 425 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 817 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

381,089 soru

11,408,896 cevap

34,945 kullanıcı

...