0 oy
1,625 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar geçen postta yazmıştım bilen bilir beni dövmüştğ ailemin yanına gittim ailesi yapmaz dedi çocuğun içi babasız kalnası diye döndüm geri dönmes olaydım dünde vurdun bugünde bulaşığı yıkamaışım çöpü atmamışım diye satırla vurdu yemek yiyordu yedi geri de çocuğu aldı elimden beni bulaşıkların yemek tencerelerini kaldıracaktım tekme attı üstüne düştüm bıçak bacapımı çizdi geri daha dövdü beni ee gitmişimde boşanacakmışım da gittimin hıncını alıyor benden geri o gitti görümcemgile bende ailemi aradım ağlaya ağlaya beni kurtar dedim anneme ölünce mi gelecen yeter dayanamıyom dedim boşanacağım dedim sen götürmesssen ben gelirim gitmem dedim boşanıyorum dilekçeyi yarın vereceğim yeter çocuj bile istemiyor onu ağla ağla yoruldum artık 

31 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah vicdan azabından  uyutmasın o kocanı. 
-Reklam-
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ara polisi kalma bir gece daha orada. Adi şeref yoksunu pislik 
0 oy
(854 puan) tarafından
ne dayagin ne hakaretin sonu var euzelir diye bekliyorsan ölümünü bekliyorsun haberin olsun duzelseydi benim eski ser.efsiz duzelirdi delirtti beni resmen yedigim dayaktan sinir kirizi bayginlik geciriyodum suyla ayiltip tekrar dovuyodu bide uzerine kahkaha atiyodum dayak yedikce ve sonuc en son gozum karardi ve ayrildim hicde bir halt yiyemedi sadece olan evime oldu dogalgazi patlatti yedi ay yogun bakimda kaldi aldigi ahimla sakat kaldi bende kizmdan oldum ama kavusacagim yakinda insallah allah belalarini versin boylesi kah.belerin yedigin dayagin duydugun hakaret kufrun ugradigin piskolojik siddetin sonu yok malesef olsa bende olurdu elim ayagim catladi yedigim dayaktan yogun bakimda yattim ama nafile duzelmedi boylesi seref yoksunlari da duzelmicek 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Allah belasını versin ...
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Git tabi biraz daha kalırsan Allah korusun haberlere çıkacan eğer ailen sana sahip çıkmazsa kadın esirgeme yurduna git ama canını tehlikeye atacak bir insanla aynı evde durma 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sen bisanmazsin canım Allah yardımcın olsun ama bu adam böyle düzelmez aynen devam eder
0 oy
(213 puan) tarafından
Abooo bu nasıl bir şey cani resmen Allah'ım seni korusun git kaç kurtar canını 
0 oy
(2,857 puan) tarafından
Kendi canını kurtardığın gibi kendi doğurduğun o masum canıda kurtarmadıgin sürece canın çok yanar 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Tamam dönmüşsün. Diğer postalardan gördum.

Can güvenliği adına önlem al lütfen .:(
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım polise bildirmelisin bence korkma uzaklaştırma çıkarırsın. Kades uygulamasını indir telefonunda bulunsun ani bir durumda bastığın an polisler geliyor. Yanlış anlama benim eşimde bir ara sıkıntılı bir dönemdeydi üstüme yürüdü dövdü çocuklarımda gördü. Onların psikolojilerini düzeltene kadar neler çektim ama benim eşim çok pişman oldu kapımda yattı psikoloğa gitmeye ikna olunca barıştım kızabilirsiniz bana barıştım diye ama eşim çocuklarına gerçekten çok iyi bir baba elinde avucunda olmasada yapar hali olmasada onlarla oynar. Şimdi sinirlenince dışarı çıkıyor çocuklar beni sinirli görmesin diye. Sizin içinde hayırlısı olsun canım çok zor bunları yaşamak. Heleki birileriyle paylaşabilmek çok çok zor. Dayak yeyince insan kendini suçlu hissedermi öyle bir toplumda yaşıyoruz ki dayak atan değil yiyen suçlanıyor yarısı dayak yicek naptın diye suçluyor yarısı ne diye o adamı buldun diye her türlü seni anlayan çıkmıyor. İnşallah en kısa zamanda herşeey yoluna girer.
(420 puan) tarafından
Eski post kocasıyla iyiymiş ne desen boş canım uzun uzun da yazmışsın böyle postlar görünce bende çok üzülüyorum böyle uzun  uzun konuşup ikna etmek istiyorum ama boş su an evinde kocasıyla..
tarafından
Çocuğum için beraberim o ayrı odada ben ayrı odada kalıyoruz kimsem yok nereye gidiyim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bence de bosan da kurtul artık 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 414 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 877 göst.
0 oy
14 cevap 458 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kumsal1 (3,452 puan) tarafından soruldu