0 oy
1,624 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar geçen postta yazmıştım bilen bilir beni dövmüştğ ailemin yanına gittim ailesi yapmaz dedi çocuğun içi babasız kalnası diye döndüm geri dönmes olaydım dünde vurdun bugünde bulaşığı yıkamaışım çöpü atmamışım diye satırla vurdu yemek yiyordu yedi geri de çocuğu aldı elimden beni bulaşıkların yemek tencerelerini kaldıracaktım tekme attı üstüne düştüm bıçak bacapımı çizdi geri daha dövdü beni ee gitmişimde boşanacakmışım da gittimin hıncını alıyor benden geri o gitti görümcemgile bende ailemi aradım ağlaya ağlaya beni kurtar dedim anneme ölünce mi gelecen yeter dayanamıyom dedim boşanacağım dedim sen götürmesssen ben gelirim gitmem dedim boşanıyorum dilekçeyi yarın vereceğim yeter çocuj bile istemiyor onu ağla ağla yoruldum artık 

31 Cevaplar

0 oy
(17,636 puan) tarafından
Durduun hata valla
(916 puan) tarafından
Ahh ahh geçende yazdım sana ondan adam olmaz yine döver yine yapar diye veee yanıltmadı kö.pekk
-Reklam-
0 oy
(941 puan) tarafından
Sana kurban olsun elleri kırlısın insallah o ellerle bidaha hic bisry yapmasın allahin belası git kurtul ondan allah korusun sana bisey yapar
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun inşallah canım şu aileler nasıl kıyıp şiddet gören çocuklarıni geri yolluyorlar aklım almiyo =(
0 oy
(683 puan) tarafından
En doğru karar canm inşallah bian önce kurtulursun rabbim yardımcın olsun çocuk için faln diyenlere bakma asıl çocuğn için kendi canın için bian önce kurtul 
0 oy
(917 puan) tarafından
Kurtul bu adamdan sonunda seni öldürecek bu Allah korusun çocuğun ortada kalır 
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın inşallah 
0 oy
tarafından
Şuan polisi aramak için ne bekliyorsun geri gelip seni öldürmesini mi ara polisi gidip darp raporu alın bir an önce sanada evladına da yazık 
tarafından
Polise şikayet etsem daha da yapmadığını koymaz bize en iyisi boşanmak polis gelse nolacak gine sıyrılır içinden
tarafından
Boşansan kurtulabileceğini mi zannediyorsun bu piçler sizleri öldürmeden durmayacak maalesef
(1,733 puan) tarafından
Allah korusun ağzını hayra aç
0 oy
tarafından
Allah'indan bulsun 
0 oy
tarafından
O bıçak satırın sapı g.ö..... girsin ya küfür etsen değmez sussam gönlüm razı değil canım ben sana bir haftadır söylüyorum çok üzülüyorum o ıslah olmaz kuzum canım kardeşim yapma bırak onu kimseye demedim sana diyorum yazık çok gencsin
0 oy
(802 puan) tarafından
Bu adam bildigin canina kast ediyor ölün çıksın diye mi döndün. Gidip bidaha donersen aklin yok 
tarafından
Aileme de bir şey yaparsa bu pislik
(802 puan) tarafından
Esinin nasil biri oldugunu ben bilemem. En iyisi bosancaksan gittigin yerde uzaklastirma almak kendin ve evdekiler adina
0 oy
tarafından
Canm annen istemiyor mu seni niye öyle dedin ki . Git cnm bı dk durma 
tarafından
İstemiyo değikde düzelir diyo sabret diyo ama yok anneme bile neler söylüyo ben gelniyordum ailem saldı
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Offff beter olsun inşallah Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Kesinlikle vazgeçme ******** satirla mi vurdu eli kopsun ** ogli itin
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Ailen ne biçim insanlar halen öyle dediğin halde sesleri çıkmıyor üzücü bir durum Allahim yardımcın olsun 

tarafından
Düzelir diyo heekes işte ama yok
(27,336 puan) tarafından
Düzelir mi satır ile vuran düzelir mi bunu hangi düşüncesiz söylüyor beyin özürlü adam elleri kırılsın
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Allah askina annen ne dedi 
tarafından
Ne diycek ağlaya aglaya anlattım zaten sevmediğin istemediğim beni döven insanın yanında niye duruyum
(1,048 puan) tarafından
Yani kabul ediyolar demi kac kurtar kendini
0 oy
tarafından
Allah bin türlü belasını versin şey.tan pi.slik 

Kurban olsun sanada cocugunada al cocugunu git kız oda ge.bersin tek başına 

Annen ne dedi peki 
0 oy
(362 puan) tarafından
Geçen kadının biri işkence eden kocasını gebertti hakim ceza vermedi bunlar böyle gebermeyi hakediyor kadınlarımız neler çekiyor rabbim kurtarsın o canının elinden evladinla sana yeni kapı açsın bu kötü günleri unutmayı nasip etsin ve o anne olamamış kadında görsün ahirette sana çektirdiği işkenceleri anne var annecik var Allah hepsini kahretsin beddua etmek istemiyorum yazık günah ya 
0 oy
(12,686 puan) tarafından
Darp raporu da al canım tez zamanda kurtulmana yardımcı olur 
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Okadar dayaktan sonra durman hata zaten.
0 oy
(48,467 puan) tarafından
darp raporu al hemen Allah kurtarsin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 414 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 875 göst.
0 oy
14 cevap 458 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kumsal1 (3,452 puan) tarafından soruldu