0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,161 puan) tarafından
merhaba  guzel anneler. bir arkadasim reqlin 4 gunu iliski olmus.    hamile  kalinirmi diye bana sordu bende  hic bilmem bunu. size sorahim dedim.  birde  yani bir defa ikiskiye  girse hamile  kalan biri.   yani  cabuk hamile  kalir.   arasdordim kalinmaz diyor  ama  yinede sorayim. bilgilendirseniz sevinirim.   sora lekelenmesi falan  olmis 1 2 gun kecmis.  4  gunu reqli bitmis oyle  olmus

7 Cevaplar

+1 oy
(48,481 puan) tarafından
geliyodu linc ekibi adetken iliski mi olur diye☺️☺️☺️ kalabilir cok riskli
(1,161 puan) tarafından
4  gun bitmis  yazdim bu yuzden    canim
(48,481 puan) tarafından
iste sonuna gelene kadar hep kafamda deli sorular vardi ☺️
(1,161 puan) tarafından
can kiyamam
-Reklam-
0 oy
(27,331 puan) tarafından

Belli olmaz adet tarihini bekleyecek 

(1,161 puan) tarafından
tamam canim.  beklesin kiz merakdan catlar  oyle. gunde  kac kez  yazar bana
0 oy
tarafından
Anlamadım ki canım adetken ilişki mi yaşamış 
(1,161 puan) tarafından
bitmis  yok canim
tarafından
Kalabilir ama bu kadar erken oluşmaz bebek canim
(1,161 puan) tarafından
ne zaman mesela  bilir.
tarafından
Canım ben mesala adetten sonra gebe kalmistim erken gebelik diyolar yumurtlamadan önce doktor erken gebelik demişti adetten 1 hafta önce kan testi ile öğrendim oda en erken o şekilde öğrenebilir geç döllenme ise adetten sonra ogrenir
(1,161 puan) tarafından
anladim canim benim
0 oy
tarafından
Regl döneminin 4. Günü adetken mi ilişki yaşamış öyle ise iğrenç bir durum ! 
(1,161 puan) tarafından
4 gun bitmis  canim.   3 gun oluyor  arkadas.
tarafından
Kalabilir de canım
(1,161 puan) tarafından
tamam canim.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben kocam kan görmesin iğrenir diye fersah fersah kaçıyorum.. Millet ilişkiye giriyor vaaay beee. Soruya gelirsek kalabilir. 
(48,481 puan) tarafından
yanlis ifade etmissin de ondan baslik zaten ona itiyo ☺️ adetinden hemen sonra desen daha iyi olurmus☺️
(1,161 puan) tarafından
azeriyim turkcem o kadar iyi diyil
(48,481 puan) tarafından
olsun icerikte yaziyo zaten açıklaman guzel
(3,551 puan) tarafından
Bacım ben yadırgadım ki banane milletin cinsel hayatı. Sadece kendimi yazdım. Harici olarak şahsen kendi adıma söyleyim adet biter bitmez ilişki olunca yine de kan geliyor... Ben öyle şeyleri hiç yadırgamam. Herkes hemen Bi günah cart curt diyor da herkes her türlü günaha giriyor sadece böyle bazı şeylerde hemen günah cart curt yaftası vuruluyor. Kimse kimsenin mezarına girmeyecek herkes de Müslüman olmak zorunda değil ayrıca.
(1,161 puan) tarafından
cok dori canim benim
0 oy
(479 puan) tarafından
Ayy ben evliliğimin ilk ikinci gününden sonra adet olmuştum adetin 4 gün görmemiştim ve ilişki olmuştu sonra iki hafta sonra test yapmıştım hamileydim biraz saçma ama olıyor bence 
(1,161 puan) tarafından
arkadasda bir  iki hafta sora yapar  o zaman bakalim soylerin.  birde  arasdirmaya  gore  yumurtlama falan olmuyor o zamanalr
(479 puan) tarafından
Eğer adet görüyorsa olabilir ilişki benim adetim 3 gün sürerdi o yüzden
(1,161 puan) tarafından
canim sora lekelenmesi olmus  bir  iki gun . bende hamile.kalmazsin dedim ona
(479 puan) tarafından
Lekeleme olması olmicağı anlamına gelmez ayrıca hemen bebek oluşmuyor sperm  rahimde 48 saat kalıyor
(1,161 puan) tarafından
canim  adet zamani yumurta  falan olmuyor qaliba. bu yuzden  ben oyle soylemisdim ona
0 oy
tarafından
(Adeti bitmiş) detayı sonradan okudum .korunmadıysa kalabilir cnm günü geçince anlar artık
(1,161 puan) tarafından
korunmamis.  3 gun oluyor  dediyine gore.  bide ama 2 gun sora  lekelenme  olmus   iliskiden sora  nedense bu yuzden  bende hamile kalmazsin dedim ona.
tarafından
Tam bitmedi mi acaba..bazen bitti sanıp bir gün sonra yine lekelenme gelebiliyor test alsın diyecem ama çıkmaz ki
(1,161 puan) tarafından
evet  ya  belkide. oyle  olmus.   bilmiyorumki banada  anlatdigi kadarini isde  biliyorun
tarafından
Zamanla anlayacak cnm günü geçerse yada şüpheye düşerse test yapsın
(1,161 puan) tarafından
evet canim en kisa ne zaman anlar  zaten  1 ay sora  gec olacak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 122 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve3344 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 800 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sen ben (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 2,597 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu

378,076 soru

11,316,106 cevap

34,758 kullanıcı