0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Ya kizlar benim sorun şu ben iki ay önce spral taktırdım ama daha ilk kontrole gidemedim ilk ay prezefetif kullandık sonra cekilme yöndemi ile devam ettik hamilemiyim acaba 10 gün gecikti 

Not. İki gün önce lekelenmem oldu 

10 Cevaplar

+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Yan komşumun kardeşi karısı spiralle kalmış kaymış canım dr.gidince ogrenmis
(1,219 puan) tarafından
Ozaman kesin bende kaldım galba ayrı yetten korunmaya ramen kaliniyorsa  kesin yani
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kuzenlerim kalmisti olabiliyor 
(1,219 puan) tarafından
İnşallah yine gecikmedir Allah olmayanlara versin iki buçuk yaşında kizim var kızım okula başlayana kadar istemiyordum tekrar yine olduysa yapacak biseyim yok
(7,654 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canim evdeki hesap her zaman çarşıya uymaz 1.sinifa 2.sinifa giden cocuk var o ara bebek dogarsa da cok büyük sıkıntı
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm hayırlısı neyse o olsun yarın test yapicam yazarım sizede sonuca göre
0 oy
tarafından
Elinde spral ile dogan cocuk bile var :)
(1,219 puan) tarafından
Yine olursa yapacak hiç bir şeyim yok nasipse olur şuan test yapamadım için içimi yiyor
0 oy
tarafından
İlk aylarda düzensizlik ve gecikme uoğun kanama uzun günler sürebiliyor..sen en yakın zamanda kontrolüne git kayma var mı yok mu baktır..adet kanaması dışında kanama yaşarsan kaymış olabilir
(1,219 puan) tarafından
Geçen ay biraz kelenme oldu adete kadar ama bu ay hiç denecek kadar azdı 10 günde gecikti iki gün önce olucam sandım ama lekelenme oldu sadece
tarafından
Ben 1.5 sene önce taktırdım en fazla 1-2 gün gecikirdi geçen ay 8 gün geçti test negatif çıktı sonra oldum uzun sürdü..bu ay da erken oldu bir iki gün..en iyisi test al sonra da doktora git baktır
(1,219 puan) tarafından
Haftaya doktora gidicem tanıdığıma dedim o alicak test yarın öğrenirim ancak
tarafından
Haber ver bari merak ettim kız..hayırlısı olsun
(1,219 puan) tarafından
Amin cnm yarın testi yapar yapmaz yazicam kesinlikle
0 oy
(855 puan) tarafından
Annem küçük kardeşime kaldı diğer kardeşim 5 aylıkken 
(855 puan) tarafından
Tamam csnım
(855 puan) tarafından
Hamile misin
(1,219 puan) tarafından
Yok cnm negatif çıktı ama bakalım Çarşamba doktor ne diyecek
(855 puan) tarafından
Oluyor ya stres ne bilim mevsimsel geçişlerde gecikme
(1,219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Daha hiç bukadar uzun gecikme olmadı kızından öncede sonrada bu ilk kızıma hamile kalınca oldu yani
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kalan tanıdıklarım oldu kontrolleri ihmal etmemen lazm
(1,219 puan) tarafından
Gidemedim cnm bazı maddi durumlardan çocukta annemle durmuyor bu seferde taksi tutmam gerkiyor haftaya gidicem ama olan olduysa yapacak hiç birşeyim yok nasipte varsa kabullenmek ten başka bişey düşmüyor
0 oy
tarafından
İhtimal her zaman ve her koşulda vardır 
(1,219 puan) tarafından
Orayı öyle cnm ama okadar dikkat ettik ihtimal değil vermedim takı takvime bakana kadar 10 gün gecikti yazısı kurt düşürdü içime geçen canım bişey çekti eşimle annem şakadan hamilemisin dedi yok artık dedim arkasından birkaç kere daha şu olsa iyi olur dedim eşim acaba dedi ama sacmala dedim ozaman dikkat etmedin diye cikistim ama o diyolok aklıma gelince tekrar güvenim gitti
0 oy
tarafından

Doğum yaptığım gün bı kadın gelmişti doğuma spiral le hamile kalmıştı kaymış galiba 5. Çocuğuydu :ermm:

(1,219 puan) tarafından
Amin inşallah cnm ya ben bişeyleri yanlış yapiyorum yada beceremedim işte durum bu hal aldı şimdi düzene sokmaya uğraşıyorum
tarafından
Düzelir kuzum ilk çocuklar hepimiz sıkıntı yaşıyoruz tam olarak bilmiyoruz ikinciler daha rahat olur diye düşünüyorum
(1,219 puan) tarafından
İnşallah cnm çok tesekur ederim bu gece kafam rahat olacak kimseye anlatamıyorum derdimi dertlesecek veya rahatlamak isticek insan arıyor beya oldu bu arada uygulamaya girmeyeli 1 sene önce çok aktiftim düşünürken aklıma buraya sormak geldi anliyacagin
tarafından
Öyle kuzu iyiki var burası ayrıca emin ol ikinci çocuklarımız çok daha farklı olacak çünkü yaşayarak öğreniyoruz onlarda daha tecrübeli olacağız rahat ol Allah kolaylık verir zaten
(1,219 puan) tarafından
İnşallah cnm insallah
0 oy
tarafından
Spirallle geri çekilme yaptıysan hamile degilsindir canim stres yaptığın için gecikmiştir 
(1,219 puan) tarafından
Yaptık cnm o yuzden korkmadım ki takı takvime bugün bakana kadar
tarafından
Hayır stres yapma bence degilsindir geri çekilme olmasaydı belki bi ihtimal hamilesindir derdim
(1,219 puan) tarafından
Yok bu güne kadar yapmadım hala yapmiyor sadece soru oluştu kafamda ama doktor uyardı güvenme illa ilişki sırasında sperm kacama ihtimali var dedi eşim huyuzunden hep burnuna burnuna kakicam ya hep senin suçun diye hiç soruyormu bak sabahtan beri ben 10 gün gecikti dedikten sonra hiç sormadı konuşmadı kesin bı kabahati var

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 179 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
2 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 124 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve3344 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 801 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sen ben (77 puan) tarafından soruldu

379,372 soru

11,356,190 cevap

34,832 kullanıcı

...