0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Benimki maalesef öyle, yaşım daha 24, bakarım kendimede, cıvıl cıvıl elbiseler giymeyi seviyorum ve giyiyorum ama hep düz renk giymemi ister, dün dışarı çıktık doğum gününü kutlamak için plan yaptım, eşimin haberi yoktu bundan birazda süslendim, diyor hele gel şuradan yürü, sağımdan yürü,solumdan yürü, çantayı arabaya koycam kendisi çocukları alıp gidecek, diyor yok beraber koyalım beraber geçeriz, baktım sinirlendim yeter bak ha diye, sonra kendi aldı gitti çocukları ben işimi hallettim gittim, aman bu nedir be dedim, gitmeden diyor yüzüğünü aldın mı, dedim bak parmağımda :woot::angel: sizinkiler de böyle mi

35 Cevaplar

0 oy
(7,689 puan) tarafından
Allaha şükür değil hiçbir seyime karışmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşim beni hiç kiskanmaz sen çok düzgün bir insansın der bana kendiisnden daha çok guvendigine yemin edebilirim gece disarida çıkarım. Arkadaşımla da bulusurum giyimime kusamima hiç karışmaz :)

(1,777 puan) tarafından
Hepimiz düzgünüz canım,onun bununla alakası yok bence, ama kişinin kendisiyle ilgili olan bir problem yada huyu olabilir bilemedim :)
tarafından
Tabiki kuzum estağfurullah öyle anlaşıldiysa affola ben sadece ben düzgüm demek istemedim. Ben Gaziantepde yetisitim eşim Ankara'da burdaki bazi kızlar çok rahat biz Antepde doğu kültürü ile büyüdük eşimin çok koz arkadaşı olmuş. Geneli aşırı açıkmış. Ben mesela balkona genelde yazmasiz çıkmam diasrda ferace yada etek gömlek giyerim. Eşim bı şey dese bana uymasa yok ya günah ben yapmam derim. Ondan eşim diyor benm seni bı konuda ikaz etmeme gerek yokki diyor dışarı çıkınca pantolon giymiyorsun ki bu yerin çıksa dikkat et diyeyim yolda kafan yerde yuruyorsun. Erkeklerle diyolagunda ciddisin diyor. Vs. Ondan dedim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
İkimizde kendini bilen nerde nasıl davranması gerektiğini bilen aklı başında insanlar olduğumuz için böyle kiskancliklarimiz yok 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Gelemem öyle fazlasına yerine göre vardır kıskançlığı ama bende daha fazla var yani ;)

0 oy
tarafından

Kıskanç ama belli etmez bende sala.ğım ya anlamam:D

0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim esim kiskancdi. ilk basda. ama  ben ona  bana guvenmiyosan neden evlendim benle  derdim..  simdi oyle  diyil.. kizim var anne  kiz parkada  giderim.  arkadaaslarla  mesal yeri gelir kafeyede  giderim. giyimime  karismaz. zaten. acik sacik giyinen biri deyilim. oraya buraya asla  gitme  demez. arar  haber ederim iste  o kadar. oda bana aynisi yani.  ben kiskanclika gelemem ya.  o yokken kendi kendimi nasil idare etdiysem simdide idare ederim.. kiskanclik hic guzel bir sey diyil  insan boguluyor bazen
0 oy
(8,343 puan) tarafından

Eşinin kendine güveni yok.Aldatılmaktan cok korkuyo belliki.Ya daerkek olmayı kıskanclıkla bagdastırmıs bılemıyorum.Benim eşime kıskanacak fırsat vermedıgım için hic oyle bişey yasamadık.Ama ben onu kıskanırım ahım sahım da değil öyle ama benım gozumde cok güzel bi yerde oldugundan benım onda gordugumu gorurler diye korkuyorum. :) tatlı tatlı kıskanılmayı isterdim.

(1,777 puan) tarafından
Kız Allah seni bende aldatacak biri değilim zaten :d o konuda sanmıyorum öyle endişesi olsun ama neden öyle bilmiyorum
(8,343 puan) tarafından
Sen aldatırsın diye değil canım sen en namuslu da olsan bunu kocanın idrak etmesi lazım.ben oyle demedim :)
0 oy
(6,000 puan) tarafından
Kıskanc ama bu kadar degil. Giyimime karışmaz cok dar gitme der. Ki zaten tesettürlü oldugum için bende dar giymeyi uygun bulmuyorum hem fikiriz bu konuda. Ama çiçekli böcekli rengarenk giyerim birşey demez. Yanlız başıma dısarı cıkmama izin vermez ama o yanımda olunca her yere gideriz Bi keresinde merak ettimiz için cogunlugun erkek oldugu Bi diskoya bile gitmiştik jsjsjs 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimki hiç kıskanç değil 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Bizde Dozunda herşey Tabi her insan kıskanır sadece karşıdaki evliliğe yakışmayan hareket yaptığında başlar. Güven varsa gerisi boş 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

23 yıl kıskançlığının bitmesini bekledim,bitmedi yıldım :(

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Yoo degıl bence kıskançlık guwenszılık ve esını neyden kımden kıskanıyor ya cok saçma gelıyo sewmek sahip  olmak korkumak degıl bende bu 
0 oy
(81 puan) tarafından
Biz eşimle aynı mahallede oturuyorduk.

Semt değiştirmedim yani doğduğum semtteyim.

Ama ona rağmen iki buçuk yıl boyunca tek başına sokağa çıkmazsın demişti bana, dedimki ya burası benim de mahallem sonradan gelmedim ki.

Yok olmaz dedi .

İki buçuk yıl tek başıma sokağa çıkamadım.

Sonra tunik pantolon bile giysem o pantolonu hiç istemezdi, uzun elbise giysem bileğim gözükse sadece o da iş yaparken onu da istemezdi 

En sonunda dedim ne giysem ben?

Sustu ama hala aynı.
0 oy
(795 puan) tarafından
Aynisi valla
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Evet o türden birtanede bende var :) 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 469 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 406 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 451 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...