0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Benimki maalesef öyle, yaşım daha 24, bakarım kendimede, cıvıl cıvıl elbiseler giymeyi seviyorum ve giyiyorum ama hep düz renk giymemi ister, dün dışarı çıktık doğum gününü kutlamak için plan yaptım, eşimin haberi yoktu bundan birazda süslendim, diyor hele gel şuradan yürü, sağımdan yürü,solumdan yürü, çantayı arabaya koycam kendisi çocukları alıp gidecek, diyor yok beraber koyalım beraber geçeriz, baktım sinirlendim yeter bak ha diye, sonra kendi aldı gitti çocukları ben işimi hallettim gittim, aman bu nedir be dedim, gitmeden diyor yüzüğünü aldın mı, dedim bak parmağımda :woot::angel: sizinkiler de böyle mi

35 Cevaplar

+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Benim eşim en son beni bekarken kiskandi çünkü ozamn uzaktik şimdi hep yan yanayız içimi dişimi biliyor zihniyetimi biliyor hiç kiskanmiyor yerine göre kıskanır ama evlendikten sonra kiskanmasina şahit olmadım :DBen daha kıskanç biriyim eşime nazaran :)
(1,777 puan) tarafından
Hahahahahahahah sizdede tam tersi dns
(1,392 puan) tarafından
Evet ama bence sağlıklı olanıda bu bir erkeğin veya bir kadının kıskanması demek güvensizlik ten oluşan birşey bekarken eşim suriyedeydi işinden dolayı bni görmüyor etmiyor o yüzden kiskanirdi şimdi öyle değil biliyor mesela benim eşim benim kıyafetimi yürüyüşünü kiskansa ben eşimle konuşurum bu sana göre yanlış mı derim yanlış bir şey mi yapıyorum vs.vs gerçekten karı koca arasındaki iletişim çok önemli ilişkide bunlar benim düşüncelerim :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kendisine guveni yok, o yuzden. Bu anlattigin kiskanclik degil cunku, herseyin bi dozu sınırı vardir. Ancak kendisine guvenmeyen birisi karsisindakini bu kadar kisitlamaya calisir.
tarafından
Bencede öyle, benim için katlanılmaz bir durum.
(1,777 puan) tarafından
Bilemedim canım olabilir, aslında ben onu çok seviyorum ondan başkası faso fiso ama bazen kişiler kendine bunu huyda ediyor
0 oy
(2,291 puan) tarafından

Bu ne ki ah ah :( artık beraber vakit gecirmek istemeyecek kadar kiskanip kısıtlıyor ve gercekten cok rahatsiz oluyorum.

(1,777 puan) tarafından
Ne yapıyor kuzum
(2,291 puan) tarafından
Daha yeni geçen cuma tartıştık ve hastalık derecesinde kıskanç bi tane cok sevdigim tunigim var arkasinda düğme var ordan az bir sey açılıyormus uzun ortmuyorum salimi diye bir daha acilsin nasil kesiyorum bak bunu diyor ya kucucuk bi yer nolcak diyorum kuplere biniyor. Gözümde az bisey kalem olsa disari çıkmıyoruz git iyice temizle der.
Bi yere gitsek beni saga sola çekistirmekten zehir eder.
Ilk zamanlar markete bile gondermiyodu agladim 5 aylik hamileyken nerdeyse terk edecektim simdi biraz daha iyi.
Denize gittik hasemadan yuzunce belim aciliyomus kimse de yok sakin bi yer sürekli basimda durup kontrol ediyor bi yerim aciliyo mu diyr ben yüzerken daha neler neler :(
(1,777 puan) tarafından
Buda zor ya, tunik mesela benimkide giydirmiyor
tarafından
Ona diyeceğin tek şey beni sen taşıyamıyorsun diyeceksin bu benim sorunum de bak bakalım ne diycek ajsjjddjjr bahane bacım benim ki de tayt giymeme taktı kapalı değilim neymiş baldirlarima kadar giycekmisim dedim tunik mi giyeyim  dedim ? Tunikler de bile kısa kollu yok uzun kollu onlar dedim ahsjkdkd sonra sana yazdığımı söyledim bakalım nsisl olucak bilmiyorum cvp veremedi bajdjfjfjif
(6,296 puan) tarafından
Allah sabır versin canım ben cekemezdim böyle ruh hastası birini
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Sayamicam kıskançlık neydi :ermm:

Kimono giyiyordum kapalı yani tesettür giyilmicek dedi yemin ettirdi yok olmadı kestirdi :D 

(1,777 puan) tarafından
Neyi kız mdkdkdkd neyi giydirmedi
tarafından
Bak ekledim bunu giyiyordum giymiceksin dedi artık daha ne kiskancliklari saysam sayfalar yetmez
tarafından
Nasil yani kız açık mı giyin diyor
tarafından
Vücut hatlariimi belli ediyormuş sjsjs
0 oy
(4,391 puan) tarafından
vucut hatlari belli olan kıyafetler giymemi istemiyo. onun haricinde karismaz
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kıskanır ama o yolda yuruyemicek kadar değil o kadar kısıtlanmaz.
(1,777 puan) tarafından
Oda belki kendi aklınca korumaya çalışıyor, eşim polis mesela afgan göçmenleri taşıyor onlarla sohbet ettim diyor, niye geliyorsunuz Türkiye'ye demiş, burda karı çok,para çok diyorlarmış, belki bunlarda bir etken
(2,291 puan) tarafından
Ay inanamiyorum ya allah belanizi versin
(2,291 puan) tarafından
Acik acik boyle mi diyolarms cok sinir oldum ya tayyip de uyanir da şunları bi def eder insallah artik
(1,777 puan) tarafından
Valla bak, eşim diyor biz sınır dışı ediyoruz özellikle kendi elimizle uçağa kadar götürüyoruz kendileri birkaç ay sonra yine geliyorlar diyor, karı çok demek nedir ya
(2,291 puan) tarafından
Pis ***** abazalar ya nefret ediyorum nasil sinirlardan böyle gecebilirler pislikler
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Çook kıskanç .her şekilde kısıtlıyor . sadece bana güzel ol sadece bana süslen sadece benimle ilgilen .hep böyleyiz 
(1,777 puan) tarafından
Eeeee zaten sadece onlar için
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Biz de böyle şeyler hiç yok olmasın da ben fazla sıkıya gelemem . Boğmam,  boğulmak da istemem herşey dozunda güzel 
(1,777 puan) tarafından
Oda belki kendi aklınca korumaya çalışıyor, eşim polis mesela afgan göçmenleri taşıyor onlarla sohbet ettim diyor, niye geliyorsunuz Türkiye'ye demiş, burda karı çok,para çok diyorlarmış, belki bunlarda bir etken olabilir
(3,823 puan) tarafından
Bilemiyorum ama bence kişinin kendisiyle ilgili bi durum bu .
0 oy
(7,701 puan) tarafından
Bir tane kocam var oda aşırı kıskanç degil
(1,777 puan) tarafından
Kız kaç tane kocan olacak hahahahaahahahah Allah seni ya :D
(2,291 puan) tarafından
Aman 1 tane olsun bas edilmez :D
(7,701 puan) tarafından
:) kıskanç kocalarınız demiş ya bende gülün diye yazdım: D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kiskanctir da senin ki fazlaymış bizimki o kadar değil çok şükür 
(1,777 puan) tarafından
Oda görmüş geçirmiş bişeyler kuzum belki o yüzden
(7,376 puan) tarafından
Olabilir canım doğrudur ama fazla kısıtlamak rahatsız eder
0 oy
tarafından

hee öyle:D öyle bacım öyle. Yüzük olayı aynen

(1,777 puan) tarafından
Takak bizde napak jssnsns
0 oy
(1,224 puan) tarafından

Sanki hosuna gidiyo gibi bu durum oyle anlatmissin :angel:

Esim cok kiskanc ama gereksiz sekilde bunaltmaz onu giyme bunu giyme demez. Benim zaten giyimime dikkat ettigimi bildigi icin begendigi icin sorun olmaz

(1,777 puan) tarafından
Ha bazen hoşuma gider, bazende öyyyykkk gelir._. Hele hele özel zamanlarda bir sürpriz yapacaksam ve yalnız kalmam gerekiyorsa hoşuma gitmiyor
(1,224 puan) tarafından
Ay o sinir bozucu olur evet hazırlık vs yapcaksin surekli tepende surekli arastirir filan :D
0 oy
(582 puan) tarafından
Sadece açık giyinmemr izin vermez. Bide arada disardaysak karşıdan grup halinde erkekler fln gelirse hemen elimi tutar o kfr
0 oy
tarafından
Yok valla hiç öyle değil 
0 oy
tarafından
Maalesef evet. Pazara gitmemi istemez, tek markete gitmemi istemez. Evde bunalıyorum bari sen götür diyorum onu da yapmaz yani bazen sinirden kafayı yiyecek gibi oluyorum 
0 oy
tarafından
Degil şükür ya
0 oy
(196 puan) tarafından
Benimkide öyle belki daha fazla kıskanç bazen çok sıkıcı
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Evet hemde aşırı kiskancti iki adım öteye gidemezdim yalnız cocuklar oldu büyüdü simdi beni bıraktı 15 yasindaki kızımızı kıskanıyor :angel:

0 oy
tarafından
Allah'tan eşim hiç kıskanç değil ya öyle olsa dayanilmaz herhalde 
0 oy
(38 puan) tarafından
Benimkiiiii:-)

Haber vermeden çöpe dahi çıkamam ki çoğunlukla kendisi döker

Markete giderim çocukları al bol giyin ne giydin diye fotoğraf attirir :-)

Çarşıya fln gidiceksem birlikte gideriz erkek giyim dükkanımız var kendisi gelemese de yeğenini yollar dolmuş taksi vs toplu arabalara bindirmez 

Bazı kişilere ters gelebilir ama benim ikinci evliliğim eşimin bu hareketleri çok hoşuma gidiyor açıkçası cunki sahiplenmesi sevmesi kıskanmasıni seviyorum  

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 463 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 404 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 451 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 317 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,101 soru

11,348,094 cevap

34,813 kullanıcı

...