0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (338 puan) tarafından
1 hafta yatip cıktım sonrada 1 haftada annemde kaldim abimler geldi cocuklarla vakit gecirdim kafa dagittim ve evime geldim.Biseylerle yavas yavas yuzlesiyorum.Bi yerde hatira kalsin diye sakladigim pozitif hamilelik testim.Bi yerde heveslenip aldigimiz bebek ayakkabisi,zıbını.Canım yanmıyor degil cok canım yanıyor ama rabbim her derdi dermanı ile gönderirmiş.Hayati riskim vardi sagliklıca ciktim cok sukur hastaneden ameliyatada gerek kalmadi verilen igne ise yaradi bebegi düsürdü.Canımdan can gitti sanki.Hep sizden bebek icin dua istemistim bu sefer kendim icin istiyorum.Rabbim insallah birdaha saglikli sihhatli bir sekilde bu duyguyu birdaha tattirir.

3 Cevaplar

0 oy
(1,225 puan) tarafından
Allah gonlune gore versin canm cok gecmis olsun. Benimde ilk gebeligimde düşük olmuştu kurtaj oldm yattm taburcu oldm geldm esimle sarildik agladik cok zor bi durum sonra doktor cocugun olmaz dedi tup bebek merkezine gonderdi orda hamile oldugumu ogrendim. Cok sukur oglum 2 yasinda simdi. 3.hamileligimde de 2 bucuk aylikken kalbi durdu yine kurtaj yine ayni aci. 
(338 puan) tarafından
allahim sabir versin insallah.Benim dış gebelik oldu yumurtaligim ve tupun alinacakti ameliyat olsydim ama cok sukur igneyle dusurduk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah.

En hayırlı zamanda kucağını doldursun inşallah ❤️
(338 puan) tarafından
cok tesekkur ederim.aminn insallah <3
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
20 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tuqceee (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 558 göst.
0 oy
3 cevap 122 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bimuallime (77 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,395 cevap

34,510 kullanıcı

...