+1 oy
628 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Bilmeyenler önceki postuma baksin hemen kardeşim aramış demis eniste ben ablamın orda kalmasini istemiyorum hani gidim orda oturim flan oda demiş tmm sen git o zmaan ablanin yanına bende arka odadayim çocuk arabayi park etmis kapıyı açmaya çalışıyor demişki sen neye geldin demis ablami almaya geldim ablan bu evden cikamaz gidemez kardesim yarin obur gün yüzyüze bakıcaz siz büyüksünz ses tonunuza dikkat edin ben sizinle bağırarak konuşmuyorum sizde bna bağırmayın balkona bi ciktim zaten bi yere gitmiyorum dedim ne oluyo ne bağırıyorsn dedik kardesim sert bi dille abla içeri geç dedi çocuğun ne suçu var çocuğa bağırıyor ayip bütün millet onun bağırtılarını dinledi burda şimdi esimi bekliyoruz.. kardesim dediki siz burda kolemi tutuyorsunuz sizinde kızınız var gidemez bu evden cikamaz diyor hala bna çay yapicak diyor kizlar esimde izin verdiki düşünün kadının yaptığı na bakin o çocuk 24 yaşında çocuğa cemkiriyor dedi bna ben aksam seninle konusucam dedim terbiyesiz diyen bi insan benim evime giremez eltim bna terbiyesiz demisti .. çik git bakalim gidebiliyormsn dedi senin babanla konusucam ben dedi kafasi karışanlar onceki postuma bakın. 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hadi otobüs geldi umutlarıniza götüreyim 10 kişi geldin fazla yer yok çabuk çabuk 
(881 puan) tarafından
Ama yaaaa seni idolüm ilan ediyorum yüzünü güldürdün ya valla ☺️❤
tarafından
Yüzündeki gulucuge çiçek dikeyim o zamn balim ❤️❤️❤️❤️
(881 puan) tarafından
Yaa canımın caniii bitanesin sennn❤❤❤❤
tarafından
Kalbine salıncak kurdum tamam mı kimseyi sallama :) ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Nur banada bir derler bu arada ..... Kız gülme krizine sokardimda seni  şimdi romantik moddayim sonra karşılaşırsak espri yaparım sana ama yanında biri olsun bayilabilirsin :)
-Reklam-
+1 oy
(2,604 puan) tarafından
Sen hala ordamisin ya? Şaka gibi

Bacim bin arsbaya gitsene ne bekliyorsun 

Esin adam olsa arkandan gelir zatrn
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
O kaynana sana gitme diyor ve sende onun sözüyle hala orda durmuş gitmiyor musun saçını başını yollaya yollaya git 
0 oy
(456 puan) tarafından
Çık git neyi bekliyosun eşin git demiş 
(886 puan) tarafından
Esim gelcek onu bekliyorum adamn da bi pazari vardi icine ettiler
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Valla canım o çile çekilmez, eşinle aran iyiyse  imkanın varsa evini kaynanandan uzak bir yere taşı.Bu kadar saat eşin nerde de gelemiyor bas git kardeşinle  durdukça kaynanan heybetleniyor 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bence sen kaynananin korkudundan gidemiyorsun
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Simdi o evden cikip gitmezssen kaynanan dahda tepene cikicak xek git ordan
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Neyle tutuyor seni o evde merak ettim. Çık gitsene kardeşinle 
0 oy
(881 puan) tarafından
Ay ne nefret bi insanmış Allahım ya kocam arkamda olsun bütün herkesi ezer atarım ben ya o kim sanki cins bi kadınmış gerçekten durma orda çık kocan bilir kocan karışır bisey demeye kalkarsa kocamın haberi var de çarp kapıyı çık 
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Senin kaynanalar çok fena nasıl duruyon o evde hayret 

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,691 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 511 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Fatmamah (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 740 göst.