0 oy
1,683 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından

Sonraki anlattigim durumda gormussunuzdur komsunun hanimi esime yemegi isitip vermisti ben normalde hep ablamlalara giderim esimde 12 de eve gelir yemegini yer isine gider evimiz soguk oldugu icin ablama gidiyorum bebegim 2 aylik .. Neyse bugun gitmedim 12 20 de kapim caldi o kadin beni gorunce gulumsedi noldu dedim iceri griyo duusndu duusndu deidki elektrik supurgenj verirmisin vermedim oda gitti ama biliyo hep esim gelir 12 de yani cok oldu aetik dunde bana kargo gelmisti ona vermisler kargocular esim evdeyken evime girip birakmis esyalari cok ayip 

70 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Senin koca da sokak lambası gibi demek ki . Ne cesaret yemek isitmak vermek kapıya gelmek kusura bakma bacım ama seninkinden yüz bulmasa yapamaz
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Günahına girmiş gibi olmayayım ama bunun niyeti kötü olmasın kiz
(4,666 puan) tarafından
Bana da hiç iyi niyetli gelmedi. Evini eşini bırakıp biyerlerw gitme kuzum. Allah korusun o kadının kötülüğünden.
+2 oy
(118,487 puan) tarafından
Yaa bacim senin kafa guzelmi niye bi agzinin payimi vermiyon bi kadin benim kocama yemek hazirlayamaz bu nee yaa
Hee aylin ama bana ters benim evimde mutfagimda elin karisi kocama yemek isitcak haaa gömerim laaa o kariyi ben
tarafından
Kahkaha attım o kanı döven sendin dimi sevda aylin sen beni güldür dün rabbim de seni güldürsün
Hee o kahraman benim baci ahahah dövdüm valla ☺️☺️☺️
(48,090 puan) tarafından
o bişey mi zombiyi bile yere indirmis insan sevda ☺️☺️☺️
(220 puan) tarafından
Kızlar bana da anlatın koronayım ağrılarım var belki bir iki gülerim iyi gelir. Kız sevda eline sağlık ben de öyle bir şey yapacam bir karı var sürekli kocamın dibinde az kaldı benden de bir Osmanlı tokadı patlayacak
+1 oy
tarafından

Saçını başını yolasim geldi o kadının ;)

+1 oy
(17,279 puan) tarafından
Kavga et bağir çagir gelmeye yüzu olmasin ne yüzsüz ve kuyruk sallayanmis la 
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Fazla mi sakinsin bna mi ole geldi cnm..kadinin agzinin payını vermek icin me bekliyosun..kaşınıyo belli ki..ne zaman kaşıcaksin acaba..bnm esim evdeyken baska bi kadin iceri gircek heee son girişi olur muhtemelen evime..ona ole bi hakaret ederim ki yerin dibine girer de cikamaz..hadsiz sey..
+1 oy
(48,090 puan) tarafından
esinde.is bitiyo sen yokken girmesine nasil izin verir 
tarafından
İzin vermesini geçtim adımız çıkar kadın evli barklı die düşünmesi de lzm bnce yani kocası gelse görse ne der komşular ne der die düşünmeli ama bnm aklıma kötü kötü şeyler gelio ama inşaALLAH düşündüğüm şylr değldr
(48,090 puan) tarafından
ya abartiyo arkadas yada cok genis komşudan once esinde is bitiyo
tarafından
Aynn cnm bnm demek istediğim de o
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Acaba kadını yolmak için ne bekliyosun? 
0 oy
(255 puan) tarafından
Bence dikkatli olmalısın evini bırakma 
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Kız ben olsam şimdiye yolarim zilli bişeyler kaynatiyor herhelde günahı boynuna eşine söyle bilgisi olsun ve kapıyı açmasın açsa bile karım yokken gelme abla desin ortsun kapıyı sende gerekeni yap demekki hergun geliyor senin haberin yok
0 oy
(426 puan) tarafından
Sen hala bu kadını niye evine sokuyorsun canım koy tavrını bundan sonra görüşmek istemiyorum seninle de Allah şeytana fırsat vermesin gitme ablana da evinde kal
0 oy
tarafından
Bune genişlik yahu ben yokken elin karısı evime girecek kocama yemek verecek daha yolmak için ne bekliyorsun acaba
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bu kadının niyeti hiç iyi değil bence sen biran önce bunun saçını başını yol hiç bekleme 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Pardon da evine nasıl giriyor kadın ben onu anlayamıyorum, kovalarım bir daha kapının önünden geçemez, öyle şey mi olur 
0 oy
tarafından
Yaaaa sen nasil.onunn sacini yolup tasinmiyon ordan gereksiz kadin
kız o yürek tek bende var
tarafından
Ahahah oyle bisey olsa emin ol senden kalir yanim yok:)))
aman olmasın inş:))
0 oy
tarafından
O öyle ne yüzsüz bir insan YAA 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Artık çok oldu boş bırakmaya gelmez. Taşına biliyorsan taşın. Eşinin de ağzını ara sakin yüz vermesin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Soğuk moğuk gerekirse ufo da yakarım yine otururum evimde, böyle garip komşularım varsa tabiki. Bi de eşin de yumuşak davranıyor sanırım, kimse yüz bulmadığı yere gitmez
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ben hiç bu davranışlar da iyi niyet sezemedim
0 oy
(5,201 puan) tarafından
O gunı de yemek ısıtmıştı kız bugun ogun ku postun birden aklıma grdı ben olsam yollarım dkkat et bak nyeti kötü olablr çok cıvık ve rahat bıri aman bacım dkkat et bu devır çok kotu 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 2,262 göst.
+1 oy
10 cevap 628 göst.
0 oy
23 cevap 960 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 530 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu

374,679 soru