0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (250 puan) tarafından
Pazar gününüz nasıl geçiyor kizlar benim berbat sizin de esleriniz bı pazarım var yatmak uyumak istiyorum diyor mu benim bildiğim pazar günleri eşler birbirine çoluğuna çocuğuna ayırır vaktini sohbet ederler ben daha demin kahve yaptım balkonda kahvesini içti gitti uzandı sıfır sohbet 21 yaşındayım acaba cahil olan ben miyim 

34 Cevaplar

+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Vallahi canim temizlik günü ilan ettik tülleri attim oda stor perdeleri yikiyo şuan oyle yani 
(250 puan) tarafından
Oh mis :D iyi aklıma getirdin bende atayim perdeleri
(3,452 puan) tarafından
Bende temizlik yapiyom:)
(22,072 puan) tarafından
En iyisi vallahi mis gibi dışarıya her sekilde cikiliyo zaten :D
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Eşim 1 aydır izin kullanamiyo kizimla disari ciktik eve geldik yeni
(250 puan) tarafından
Ne güzel yürüyüş olmuş hem :)
(5,272 puan) tarafından
Aynen canm iyi geldi :)
0 oy
(851 puan) tarafından
Çok haklısın esim görevde  malesef evde olduğu günler hic evde durmayız tabiki cahil dglsin sonuçta hep evdeyiz sohbet muhabbet gezmek isteriz eşinle koşmayı dene bklm canim 
(250 puan) tarafından
Konuşmayı denedim bı pazarım var yatmak istiyorum diyo ağır işte de çalışmıyor aslında altında arabası yem pazarliyo
(851 puan) tarafından
Yatmak istiyorsun haklisin de ama bnde sennle.vakit geçirmek gezmek istyrm de
(250 puan) tarafından
Diyorum ki hepsini dedim sen herşeyi laylay lom görüyon diyo hep ben suçluyum yani anlayacağın
0 oy
tarafından
İdare eder. Eşim sabah geldi kahvaltı yaptık 2-3 saat uyudu. Dışarı çıkacaktık acayip rüzgar var :/. Evde çay içiyoruz :(
tarafından
Haklısın kuzu.
Eşin ağır işte mi çalışıyor çok mu yoruluyor acaba. Sen haklısın biz kadınlar daha çok şey bekliyoruz ilgi sohbet muhabbet gezme vs. tabi haklı olarak bekliyoruz bunları. Ama bazı erkekler anlamıyor yada gerçekten çok yorgun oluyorlar
(250 puan) tarafından
İşi ağır değil araba verdiler altına yem pazarlıyo  ama sorarsan dünyanın en yorgunu
tarafından
Öyleyse güzelce ısrarla konuş duygularını dile getir belki konuşursanız daha etkili olur
(250 puan) tarafından
Ona göre ben hep hataliyim çok düşüncesizim suçluyum artık konuşmak bile istemiyorum biliyo musun
tarafından
Alla alla beraber vakit geçirmek istemenin neyi suç. Yani aksine sevinmesi lazım. Ama işte ilgisizlik hoşuna gidiyor demek ki. Umursamaz davran belki düzelir dicem ama o zaman da iyice salar valla hiç belli olmaz
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Normalde bizde her pazar disardayz ama bu gün evde kaldık hiç güzel bişey değil çok sıkılıyorum 
(250 puan) tarafından
Dimi ya
0 oy
(168 puan) tarafından
Biz gezeriz camım eşim gececi bile olsa bizi gezdirir uyumaz mesela dün sabah 8 de işten çıktı hiç uyumadı akşam konsere gittik gece 1 de uyuduk kızım uyumadı bütün gece onunla uğraştık ama sabah erkenden kalkıp babama geldik biz baabamdayız eşim sünnete gitti uykusuz anlıcağın ama uyumaz 
(250 puan) tarafından
İlgili ne güzel o da insan o da çalışıyo sonuçta benim ki ya uyur ya uzanır ya TV izler ya telefonla oynar
(168 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok şükür biz öyle değiliz
(168 puan) tarafından
Bide benim eşim vardiyalı çalışıyor artı ev yapıyoruz evi yapmaya babasına yardım ediyor artık buğday tarlalarımız var buğdaylar biçildi yem dolduruyor çuvallara gündüzü böyle işe gidiyor bizi gezdiriyor adam hem yorgun hem uykusuz bitti artık tamamen ama bize vakit ayırmadan duramaz ve bu işleri yaparken ben ev işi yaparken kızım durmazsa kızımı alır yanına hem çalışır hem bakae
0 oy
(196 puan) tarafından

İki yıldır evliyim ilk defa bugün kayınvalidemin evini temizledim :) eşimde arkadaşlarıyla gezmeye gitti. Bebeği uyuttum simd bu manzara eşliğinde huzur buluyorum :) 

image

(250 puan) tarafından
Ohhh miiisss birde kahve yap kendine
(196 puan) tarafından
Kahvemi eşim gelince yapicakmis yoruldum diye :)
(250 puan) tarafından
Vaayy ne güzel bı jestt :))
0 oy
(5,356 puan) tarafından
Benim de evde geçiyor eşim çalışıyor. Zaten evde olsa da o da tüm gün yatıyor ilgilenmiyor bizimle hiç
(250 puan) tarafından
Ahh kaderdaşım benim bı ilgisizlik vakası daha
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Oğlumun uyanmasını bekliyoruz semaver yakmaya gidecez inşallah 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Çoluk çocuk cinnet geçiriyorum 
(250 puan) tarafından
:Ddd kıyamam sanaa
(3,721 puan) tarafından
:9::):)
0 oy
(229 puan) tarafından
Eşim 8 de uyandı kızımla oynamış markete gitmişler kahvaltı hazırdı uyandım da şimdi gezmeye gidicez genel de her pazar böyleyiz
(250 puan) tarafından
Allah daim etsin mutluluğunuzu canım bnmm
(229 puan) tarafından
Amin canım herkesin mutluluğu daim olsun kıymet bilmeyen kocalarında kafasına taş düşsün eşlerinin kıymetini bilip mutlu etsinler
(250 puan) tarafından
Aaaammmiiinnn
0 oy
tarafından
sende kucuksun canm bende 23um 2 bucuk yasinda oglum var köye gittiler ikisi
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Bizim pazarımız yok valla esim işte bizde çocuklarımla evdeyizz
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Oglusumla evdeyiz kocam işte 
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Bizim ki tam tersi evde durdumu bunalıyor hadi çıkalım diyor bir pazarın var dinlenmek istemiyor musun diyorum evde sıkılıyorum diyor gerçi benim için de iyi oluyor çünkü hafta içi çıkmıyorum daha doğrusu çıkmak istemiyorum eşimle çıkınca güzel oluyor. 
(250 puan) tarafından
Ne güzell bizimki de uyur işte bütün gün
(6,807 puan) tarafından
O gelmiyorsa sen çık canım sıkılıyorum de.
(250 puan) tarafından
Öyle olursa kavga çıkar
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Sadece pazarı yok şuan yaz tatilinde öğretmen olduğu için ama yine yatıyor. Bulduğu her fırsatta uyuyor 
(250 puan) tarafından
Ay Allah'ım bu erkekler evlendigim güne bin pişmanım ya
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Eşim arkadaşlarıyla denize gitti bende oğlumla evdeyim gitmek istediğin biyer varmi dedi ablam kardesim calisiyo gorumcemlere de geçende gittim evde oglusumu uyutucam simdi zaten işinden dolayı cogu zaman evde oyle dışarı cikariz hic sorun etmem 2 de gitti daha aramadım valla keyfince gezsin tozsun nede olsa gece ise gitcek 9 da o yuzden erken gelip azcıkta uyur
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Bizim pazarımız yok esimin kendi işi 

Ben temizlik yapiyorum ☺️
0 oy
(171 puan) tarafından

Daha gençsiniz ne o öyle ya kendinizi bırakıyorsunuz ben olsam rahat birakmayip uyutmaya izin vermezdim Kesinlikle biz dışarıya 11 de bir gittik 4 de geldik eve o da acıkmıştık :D

(250 puan) tarafından
Bırakmayıp napcan daha demin keşke dışarı cikasaydik pazar ya bugün dedim kavga etmeye yer ariyon dimi konu buluyon dedi geçti napabilirsin
(171 puan) tarafından
Kendin cik  dolaş sen de bırak kalsın o evde ona inat
0 oy
tarafından
Pazar günü bile eşim işte ya ev iş bebek yemek olarak geçiyor tüm günlerim 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 281 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 320 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,812 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 332 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,503 kullanıcı

...