0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhabalar eşimle sevgiliyken(4yıl) hep canım cicim aşkımlı vs konuşurdu ama mesajda. Ama yüzüme hiç duymadım. Sonra evlendik (8aylık evliyiz)  aynı eve girdik aşkım canım ı geç adımla bile seslenmiyor. Daha bir kez olsun adımı duymadım ağzından. Seslenecek olsa hey , baksana , az bi gel şeklinde seslenir ve diyeceğini der.  Bu durumu nasıl düzeltebilirim ne yapmam gerekir yoksa kabullenmeli mym artık

77 Cevaplar

+3 oy
(809 puan) tarafından
Genel olarak avrat der :) iç Anadolu yiğidi olduğu için :) bana herşey söyler adımla da hitap eder
(710 puan) tarafından
Aynı benim herif :D  izin alacakken aşkım olur gıcık edeceginde adım olur sonra herif avrat okuruz degisiryor durumlar :D
(6,823 puan) tarafından
ahahhaa ayni benim kpcam hep avrat der bozkır yigidim
-Reklam-
+1 oy
(171 puan) tarafından

Nasıl davranıyosa aynı şekilde hitap etmek lazım ki ne yaptığını anlasın.

Asker arkadaşı değilsiniz eşsiniz yani ne diyim .8-)

tarafından
Walla normalde canımlı cicimli konuşurum ama dediğiniz gibi yaptığını anlaması açısından bende seslenirken 1 2 kez hey, alo şeklinde seslendim gayette cevap verdi hiç rahatsız olmadı. Napcm bilmiyorum
(171 puan) tarafından
Sadece bir kere iki kereyle olmaz sakin olmak şart normal biseymiş gibi davranın trip atmayın bozulduğunuzu anlamasin sonra gelip kendi sorar muhtemelen. Neden böyle davraniyosun eskiden söylüyodun filan der yani eksikliği hisseder gün geçtikçe
0 oy
tarafından
Balım,  boncuğun,  prensesim der ismimle çok nadir seslenir 
0 oy
tarafından
Aşkım , yavru , kurt , kurtçuk ,Şerife , hehdhfhffh 

Böyle sesleniyo 
tarafından
Ayy Gözdem Tatilden döndük sonra ev temizliği falan derken biraz yoğun geçti .bı  hafta önce de telefonum düştü ve bozuldu .Tamircileri verdik yapamayız dediler ben de yeni telefon aldım artık ☺️

Kuzu o kadar yoğun geçti ki yeni fırsat buldum girmeye bedaliza
tarafından
Ayyyy kız kıyamam guzel bızey alsaydınnnn bariiii
tarafından
Kuzu idare ediyor beni Xiaomi note 9 pro aldim
tarafından
İyidirrr iyi esımın telefonu :D dunyadakı her telefondan ıyı oldugunu soyluyo ama ben cok buyuk buluyorum serıfe ya :D
tarafından
Büyük bence de :D onxesi Xiaomi pocoydu o da böyleydi .Alıştım galiba ama keşke minnak olsaydı bütün güzel telefonlar .Cebe sigsaydi sjjssj
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hiç Büşra demedi bende sinir oldum zaman Burak derim oda kızar Burak mi??? Diye her seferinde bastırarak söyler söyleme diye
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bitanem der genelde hep birisi varsa evde ismimle seslenir başka yerde falanda genelde ismimi söyler bazen adımı  birşey ister arkadaşın değilim senin adımı soylersen getiremem falan derim belli ederm sende etmelisin güzel bir dille canım 
0 oy
(6,998 puan) tarafından
Ev dışında adımla seslenir senin ki tuhafmış canım. 
0 oy
(687 puan) tarafından
Bn kocişim derim oda bebeğim 
0 oy
tarafından
Kuzum sen garson musun o nasıl hıtap seklı ya
tarafından
Walla sanırım gözünde öyleyim canım
tarafından
Kavgalıysak hayatım der esım yanı bız hayatım duyosak bılırız kı sınırlıyız bırbırımıze normal zamanda da aşkım ve guzelım der ben genelde adıyla seslenırım be dıyım yakısıklım mı dıyım :D sende buna inat evde seslenırken sey de şştt aslan baksana bı, şşttt koçum bi gel de
tarafından
Deniycm mutlaka canım ama inşallah anlar :) biraz odun bizimki . Güzel lafları geçtim adımı söylemesi kâfi. Oda yok
tarafından
Aynı bır garsonu cagırır gıbı yap bak, anlar o zaman
0 oy
(179 puan) tarafından

Eşim evde bı kere adımla seslendi donup kaldım çok şaşırdım :ermm::D dedim noluyor evin içinde başka  seslenir aile içinde adımla seslenir. Aynı şekilde bende öyleyim evin içinde başka seslenirim dışarda ismiyle hitap ederim. İlk adımı sen at bakalım güzel hitaplarla seslen sonra baktın ondan karşılık yok bu sefer ondan iste. İlk zamanlardaki gibi konuşalım seslenelim de. Neyi istiyorsan ona söyle ki oda birşeyler söylemesi gerektiğini anlasın

tarafından
Walla ben hep öyle iltifatlı güzel şekilde seslenir konuşurum. En son dayanamadım sırf yaptığını anlasın diye 1 2 kez bende şişt, hey, alo diye seslendm. Gayette cevap verdi sıfır rahatsız olma. Napacagmı şaşırdım
(179 puan) tarafından
Sen direk konuş ilk günlerdeki gibi canım aşkım diye seslen de. Bu benim hoşuma gidiyor çok mutlu oluyorum de.  Hatta şöyle yap bunu istediğinde oda aşkım diye seslenirse hemen git öpücüklere boğ seni seviyorum de  :) işe yarar bu :)
0 oy
tarafından

Aşkım bitanem hatun yavrum bebeğim avrat :D Bende aşkım diyorum çok nadir ismiyle hitap ederim o zaman da çok hoşuna gider bir daha söyle der bu yaşıma geldim kimse senin kadar güzel hitap etmedi ismimle diyor :D

0 oy
(2,132 puan) tarafından
İsmimle sesleniyorsa çok kızgın demektir veya küsmüştür 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ciddi ortamlarda adımı söyler sadece. Eşinizle bunu konuşun böyle konuşsan daha çok hoşuma gider de 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Aşkım hayatım özlemim der genelde
0 oy
(77 puan) tarafından
Dışarıda canım der evde eskiden aşkım derdi şimdi kızına dio bnada karıcım dio kızım kocamı çaldı sun aksam da aşkım biranem diodu oğlum da anne baba seni çağrıo dedi geldim kızına diomuş :) biraz trip attım bu geldi yerimi aldı dedim sende ama kızınımı kıskanıon dedi dunden beri de çiçeğim dio
0 oy
(1,583 puan) tarafından
İsmimizle hitap ederiz ama sizin eşinizin seslendiği gibi seslense donupte cvp bile vermem 
0 oy
(802 puan) tarafından
asla isim kullanamayiz ismini soyleyemiyorum esimde oyle hep askim canim hayatim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Hayat der bana ❤️

Sende heyy baksana diye seslen böö diye bakarsa senin dilinden konusuyorum dersin☺️
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yatak işi varda pist bebek

Karni acikmissa çiçeğim 

Para isteyecekse patron

Aşka gelmişse boncuğuuummm 

Sinirlenmişse adımı der "D
(811 puan) tarafından
Kjhhjkk bumun düzeni varmş maşallah Allah bozmsın güldüm yaa valla iyimiş:D
(4,426 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim herkesin evine yuvasına dirlik birlik huzur versin inşallah ")
(811 puan) tarafından
Amin canm cümlemizin
0 oy
tarafından
İsminle hitap eedigi sürece dobup bakma

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 652 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 840 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu