0 oy
1,543 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

Kaynanamın annemgilin evine doğup büyüdüğüm  eve  "fare deliği" demesiydi :'(

64 Cevaplar

+20 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnsan alışık olduğu yerleri iyi tanır deseydin
(1,154 puan) tarafından
Füze atmışsın resmen aşkom
tarafından
Napıyim ya canım sinirleniyorum böyle patavatsizlara  kocamın anasıysa yerini bilsin herkes kendi bulunduğu toplumdan gelin alıyo demekki aşikar fare deliklerine:p
(1,154 puan) tarafından
Hhahaa aynn öyle valla ya
(333 puan) tarafından
Evimiz bakımsız eskiydi bize geldiklerinde hazırladığımız hiçbirşeyi yemezdi kaynanam
tarafından
Ağzı almamıştır kız boşversene seni öyle kötü görüyoda oğluna niye almış demekki kraliyet ailesinden değil
-Reklam-
+1 oy
(2,226 puan) tarafından
Sezaryen doğum yaptım 2 ay önce. Ağrım acım varken ayyy sen bide normal doğursaydın napcaktın denmesi
(1,154 puan) tarafından
Inşallah daha iyi olursun canım. Ben normal yaptım tabi ki çok zordu özellikle de sancı açılma muayenesi faln fln berbat dikişlerm de oldu hata ağrım da vardı ama yıne de ayağa kalkabilyordum tek başıima
Doğumun her türlüsü çok zor ys anne ol kolay değil ❤️
(2,226 puan) tarafından
Aynen öyle canım . Yani sezaryeni küçümsüyorlar ama gerçekten zor yani basit değil ameliyat yani doğum anın acısız sancısız tek fark bu yani . Sonradan çekiyorsun ağrıyı sızıyı
Olsun çok şükür yine de zamanla unutulur bebeklerimiz iyi olsun
Anne oluyoruz bu kadar da olacaktı
(1,154 puan) tarafından
Evet cok dogru dedn canım aynen öyle
(749 puan) tarafından
Şuan sanki yaptıgın iki doğum zamanıma gittim geldim
Hem lohusalık hem hareket edememek bebegini kucagina lirken bile acı cekmek.yaşamayan bilemez
(2,226 puan) tarafından
Gerçekten öyle canım
+1 oy
(2,525 puan) tarafından
Erken doğum yaptım dediler ki bir çocuğu tutamadin içinde 
tarafından
Beyinsizler ya
(2,522 puan) tarafından
+++++
(114 puan) tarafından
Bende 41+1 2. Oğlum bana da çıkaramadınmi hala diyorlar:)
+1 oy
(2,418 puan) tarafından
9aylıık  hamileyken bebeği bir gecede kaybetmiştik 16 saat suni sancı denedik artık benim hayatım riske girmemesi için sezeryanla aldılar bebeği neyse eve geldik eşimin akrabası geldi karı koca oturdular adam sezeryanla doğum yaptığımı öğrenince neden öyle yaptın ya bundan sonra 2 kızın olursa nasıl erkek çocuk yapacaksın kocana demişti benim acıma bak onun dedğine bak şimdi tekrar hamileyim ve yine oğlum olacak ama onun karısı bu sene vefat etti ve o beğenmediği 3 kızı ona yemek yapıyor bakıyor 
(38 puan) tarafından
Yaa Rabbimin hikmetinden sual olmaz işte
(285 puan) tarafından
Bebeği kaybettik demişsin canm sebebi neydi :(
(2,418 puan) tarafından
Bilinmiyor canım otopsi istememiş ailem ve eşim ben uyuyordum :(
0 oy
tarafından
Bebeğimi kaybettim üst üste neler yaşadım ameliyat oldugumda bir tüpün tıkalı dediler kaynanam yanimda ne kadar yiprandigim biliyodu bu süreçte kayananam seni yumurtlamicakmi diye düşündüm demiati gece boyu uyumadım ağladım bide ameliyatliyken bardak istemiştim vermedi bana onları unutamıyorum bayramda gidecem mecbur napacam bilmiyorum:((
tarafından
Yaaa vicdansiz kadın :(
tarafından
Malesef canım ve ben onu Nisanliyken hastanede bekledim ellerimle ilacını iciriyodum Rabbime havele ettim
tarafından
Allah görüyor canm hesap günü gelecek ;)
tarafından
Evet canım inşallah ❤️❤️
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Hangisini sayıyım ki ama en kırılıp unutamadığm şey eşimin sabaha ölün çıksın geberde kurtuluyum demesiydi safra taşım vardı çok ağrım vardı saat 4 de kalk hastaneye gidelim diye dedi 
tarafından
Ayy:( benimde böbrek taşı var hamileyim sabah altida kalktim doğum sancısı gibi oluyor hamileyim bişeyde verilmedi ovala deyip duruyorum ağrıdan bu şekilde bide azar yesem asla unutmam
(1,750 puan) tarafından
Çıkmıyo hiç aklımdan
tarafından
Allah eşine vicdan versin. Bi aşkla evleniyorlar sonra ne oluyorsa sorumlulik alamayıp ölmelerini istiyorlar
tarafından
Hala aynı adamla mı evlisin?
(1,750 puan) tarafından
Maalesef evliyim sinirle soylemiş çok pişmanmış kalp kırıldmı düzelmiyo
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sürekli söylüyorlar kilolusun artık kilo ver ne kadar kilo almışsın falan filan morali. Bozuluyor bende vermek istiyorum ama veremiyorum triod çıkmisti zaten doğumdan sonra kaldı hep diyorlar doğumdan sonra şistin artık kilo ver eşimin ailesi benim ailem hepsi diyor sanki ben keyfinden böyleyim bende vermek istiyorum 
tarafından
Ben de aynı sizin gibi yim  :(. Çocukluğumdan bu yana  hep problem di. Benim için de. Zayıf ken de bi tek göbüşüm  olur du. Babam sağolsun her yemek te  herlokmama bakar dı  ne yedim ne kadar yedim az dikkat et yemeği kıs  onu tiyeme. Kalk spor yap  duba gibi oldun onu yap bunu yap zayıfla azcık la  büyüdüm iki tane de sık sezeryan. Doğumum var üstüne.....   Kaldı gitmiyo yapmadığım şey kalmadı  .....   Kendime düşman olmam a sanırım az kaldı hiç sevmiyorum kendimi böyle ama olmuyo  gitmiyo malesef
tarafından
İnsanlar tiroidle falan da zayıflıyor kızlar. Diyetisyenler çözüyor o işi. Gerçekten azimliyseniz diyetisyene gidin.
(6,827 puan) tarafından
azim varda bende para yok canim
tarafından
Belediyelerin diyetisyenleri oluyor. Onları araştırabilirsin canım
(7,376 puan) tarafından
Gittim canım diyetisyene onların verdikleri listedeki  şeyleri ben bulamıyorum yani alamiyorum hepsi i günü günü de uyamiyorum kendi kendimi kisitladim tatlı konusunda sonra akşam yemkelerime dikkat ediyorum ama tiroid i olan insanlar daha yavaş kilo verirmiş buda biliniyor ilacımı düzenli kullanıyorum ama 5 kilo verdim sadece vermem şart bende istiyorum dikkat ediyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kendime değilde baba tarafımı  anneme söyledikleri... Dedem fakir benim zengin olan dedemde ona hanzo derdi  hala dün gibi aklımda
tarafından
çok üzücü kırıcı
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Ay dur aklıma geldi bak oğlum erken doğdu kuvezde nasıl üzülüyorum kaynimin ikinci karısı elti musvettesii ayy canım o kadar üzülme tek çocuğun o degilya demistiii:devil::devil:

tarafından
ne kötü biri
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Erken doğum yaptım .Doğurmadin Dogurmadin sonunda yarım bebek dogurdun dediler.

Bide arayip insana mi benziyo hayva.na mi dediler.

Ağlamaktan gözlerim açılmıyordu buz koymuştum.

Allah'a havale ettim.
(2,136 puan) tarafından
Kendini bilmeyince böyle oluyor malesef ben üzüldüğümle kaldım.
Öyle sorunca sana benziyo dedim direk.
Ama hala aklımdan çıkmadı o kelime yüzünü her gördüğümde aklıma geliyo .
(4,977 puan) tarafından
Ahahaha sana benziyor deyisin  en  azından iyi cnm Allah'a havale et boşver
(2,136 puan) tarafından
Öyle yaptım canım.Hakkim asla helal değil.
Haketti ama o lafı:)
tarafından
****** diyen gebersin döl israflari
(2,136 puan) tarafından
Ustune birde ben alngan şaka kaldirmayan biri oldum.
0 oy
tarafından
İki senelik evliydim çocuk yoktu olmuyordu ama aile dışına istemiyoruz diyoduk.. bir komşu yeğeninin hamile olduğunu anlatırken benim yanımda o cesur çıktı demişti... Hiç unutmam ve o ay Allah bana hamilelik nasip etti şimdi bebeğim 3aylik çok şükür ❤️
tarafından
Ay maşallah canm sağlıcakla büyüsün
tarafından
Allah razı olsun canım ❤️
tarafından
☺️☺️☺️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Canm kaynanamlarin evlendikten sonra yeni hamileyken bu çocuğu evlenmeden önce yaptınız demesi beni mahfetti . Biz imam nikahlı 1 yıl kaldık . Sonra resmi nikah ve düğün oldu . İlk geceden oldu bizim is. Ama yemin ederim öncesinden asla bı yakınlaşma olmamıştı . Nasıl ağladığımi bı ben bilirkm . Akraba evliliği bizimkisi . Arkamdan herkese öyle demişti 
tarafından
Öyle valla canm . Evlendigim günden 2 hafta önce adet olmuştum . Adet tarihine göre tarih tutuluyor ya . Ben de onlara normalde evlendigim haftadan hesaplanıyor, ama doktor adet tarihine hesapladigi için 2 hafta falan büyük sayıyorlar.  Bana ısrarla yok yok biliyoruz önceden yapmışsın sen dediler . Kaynana ve görümce pisliği .
Tartıştım ağlayarak eşime anlattım eşim delirdi . Sizene bizim yatak odamızdan size neyin hesabını verecez lan falan bağırdı . Benden ilk gecenin carsafini istemişti onu da eşime söyleyince tam delirdi
tarafından
Terbiyesizler. Allah'tan eşin susmamis valla
tarafından
Evet canm . Tek konuştuğu konu oydu :) onun dışında konuşmaz ama olsun napalim neyseki kendimi savunabiliyorum
tarafından
Ahahaha erkekler işte :))).
Biz kadınlar sussak çok ezerler
tarafından
Öyle valla canm
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Dünya ahiret bacım ol. 
tarafından
Çok dokundu bu cümlen bana
(1,154 puan) tarafından
Sanki benım boğazım düğümlenidi kız
(2,769 puan) tarafından
Ve bu sözü en yakın arkadaşım araya girdi. O bozdu herşeyi sonra böyle bir cümle kullandı o kişide
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İnsanlara o kadar değer vermem onlarda çekinir diyemez bana bir şey 
0 oy
(1,403 puan) tarafından

20 haftalik oglumu kaybetmistim gittik gomduk dogdugunda 300 gram 26 cmdi esimin.teyzesi gomdugumuzu duyunca 300 gramin nesini gomduler demisti :'(

tarafından
Ay uzulme kuzum densiz mı yok ya 1 su bardagı 200 gram yanı 300 gramın nesi az kaldı kı heryerı bellı olmustur zaten can bu bebek ya ınsanın evladı annelıgı tatmıs bır kadın boyle nasıl acımasız olabılır aklım almıyor Allah sorsun hesabını cennette sefaatcın olsun mınıgınde uzulme
tarafından
Cok üzüldüm snn adina o 300 gramlik melek seni ahirette karşılasın inşallah canım :'(
tarafından
Ahiret günü nasıl cevab verecekler acaba
0 oy
tarafından
Annemle babamın çocuğu olmuyormuş beni evlatlık almışlar, kendi öz kardeşinden. Kolay kolay kimseye anlatmam, eskiden görüştüğüm biri vardı. Kavgada söylediği şeyi asla unutmam. Kızım seni ailen istememiş sevmemiş ben niye istiyim  
(4,700 puan) tarafından
Öğrenince tepki göstermedin mi hakkını helal et merak ettim benim dayımı da dedem ile anneannem dayımın halasına vermisler daha doğrusu zorla almışlar dayım da hala anneanneme abla dedeme abi der
tarafından
Yok pek sevmezlerdi daha doğrusu ben sevmezdim küçüklükten beri. Zaten aile içi hep şiddet vardı, çocuklarının psikolojileri bozuldu sürekli bedduayla dayakla. Şimdi hamileyim biyolojik anne sürekli arar sorar, eskisi gibi değil tavırları kendisi de çok değişti bu yıllar içinde iyi bir insan oldu ama çok geç kaldı.
tarafından
Kendi ailemi çok seviyorum onlara çok bağlıyım o yüzden kendim erkenden söyleyip onları üzmek istemedim. Çünkü canım yanınca karşımdaki insanı kırarım ve söyleseydim gurur yapıp evden gitmek zorunda kalırdım kendi düşüncelerimle. O yüzden onların hazır olmasını bekledim. Geldi biyolojik babam anlattı hiç tepki vermedim. Demek ki sen biliyordun çok akıllı bir kızsın hiç belli etmedin ablan olsa hemen söylerdi dedi. Ne yapacaktım sarılmamı mi bekliyorsun , ben sizi hiç o gözle görmedim göremem de benim burda bir tane annem babam var başka bir şey yoksa ben yorgunum dedim zaten ameliyattan da yeni çıkmıştım gittim yatmaya
(4,700 puan) tarafından
Helal olsun yaşadığın kolay bişey değil ama ağır başlılikla atlatmissin
tarafından
Yani bazen mantıklı hareket etmek gerekiyor tabi benim için hiç kolay olmadı ergenliğe yeni girmiştim zaten duygular tavan. Bir de bütün akrabalar biliyormuş bir ben bilmiyormuşum :))
0 oy
tarafından
Emziremedim her firsatta kızlarin en ufak bi durumunda emziremedin anne sutu almadilar ondan boyleler filan demeleri
(210 puan) tarafından
Bu durumu bende hala yaşıyorum anne sütü alsaydı böyle olmazdı diyolar aşırı sinir oluyorum
0 oy
(661 puan) tarafından
Şu çocuk olmasa bosarim kelimesi sanki ben ölüyorum aşkından :)
0 oy
(710 puan) tarafından
Şimdi değil de küçükken yani ergenkem çok sivilcem vardı aşırı hemde 8 sınıfa giden bı kızdı ilk defa gordu beni direk yüzüme sen ne kadar cirkinsim demişti bende aşırı moralim bozuldu ama karşısında üzüldüğümü belli etmemeiatim biliyorum canım demene gerek yok kendini yorma diyerek gecistirmiatim sivilcelerim gecri kendime güvenim geldi ama şimdide çil belası oluştu al başına belayı şimdide o kız beni görse gene der biliyom :Dama eski eskiden olsa takardim şimdi amannn diyorum yaşlandık mi ne :D
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Geçen mastit olmuştum çok kötü oldum ama bide karın ağrısı başladı tam sağ tarafı dedim kalk hastaneye gidelim dayanamıyorum git karnına ip bagla nerde geberiyorsan ***** dedi asla unutmam hakkımı da Allah sorsun

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 730 göst.
0 oy
35 cevap 416 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 331 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 181 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu