0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Bir de en büyük hayal kırıklığınız ya da üzüntünüz neydi?

Benim en büyük hayalim işinde başarılı bir iş kadını olmaktı. Saygın bir mühendis olmaktı.

En büyük üzüntüm ise babam iki kardeşime çok kızdığı sırada onları korumak için konuşmaya çalışırken yediğim tokatti sanırım. Daha 15 yaş civarındaydim, başım dönüp bayılmışım. Sonra bir fiske bile vurmadı ama o günü unutamam.

35 Cevaplar

+1 oy
(7,358 puan) tarafından
bi evim olsun isterdim ben ama yok kiradayım 
(582 puan) tarafından
İnşallah olur cnm hem de en güzelinden olur.
(7,358 puan) tarafından
zor canım zengin değilim eşim askeri ücretle calışıyo okuma desen lise biti ama çocuktan calışmak imkansız
(582 puan) tarafından
Bu hayatta hiç bir şey belli olmuyor.

Arkadaşım var, eşi çay ocağında asgari ücretliydi,  çay ocağının sahibi dükkanı çok çok uygun fiyata arkadaşımın eşine devretmiş, durumlari hızlıca düzeldi, evlerini aldılar. Neyin ne olacağı hiç belli olmuyor.
(7,358 puan) tarafından
nasip kısmet canım şuanki halime bile şükür ediyom gecine biliyoz diye
-Reklam-
0 oy
(1,481 puan) tarafından

En büyük hayalim evde yatmak ama maaşımın olması huzurlu bir ev ve hayırlı bir eş evlat Rabbime şükürler olsun ki evdeyim yatıyorum her ay düzenli maaşımı alıyorum hayırlı bir eşim var evimde  eşimle çocuğumla mutluyum 

En büyük hayal kırıklığım da evlatlarimin vefatı oldu 

(582 puan) tarafından
Evde yatmak anlamadım? Emekli maaşı mi alıyorsun?

Başın sağ olsun,  mekanı cennet olsun kaybettiğin evladının..
(1,481 puan) tarafından
EVET

Amin Allah razı olsun cennet kuşlarım onlar benim
(7,424 puan) tarafından
Başınız sağ olsun:( evlat kaybetmek cok zor Allah yanimizdaki cocuklarimiza saglik uzun omur versin
(1,481 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Üzüntüm amcamın vefatiydi

Hayalim de yok

Şükür Eşim yaşatıyor bana ❤️
(582 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin,  mutlu olun hep inşallah
(16,489 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Karavanda 3guncuk tatil cok istiyorum:)
(582 puan) tarafından
Ben deeeeeee
0 oy
(7,662 puan) tarafından

Hayalim bende kalsın. Hayal kırıklığımı söyleyeyim. Henüz okulu bitirip de bir meslek sahibi olamamam, annemin babamın sözünü dinlemeyip okurken evlendim ve çocuk derken okul çok uzadı. İki proje kaldı bir tek ama işte en büyük üzüntüm, özellikle kendim için ardından çocuğum ve annem-babam için okulu henüz bitiremeyip iş hayatına atılamamak. Bunu görenler lütfen dua edin bana :'(

(7,662 puan) tarafından
İnşaAllah. Gerçekten ama şu aralar o kadar üzgünüm ki bu konuda. Böyle çok bitmiş tükenmiş durumda gibiyim :(
(582 puan) tarafından
Ya biliyor musun, Türkiyenin şu son 4-5 yıl şartlarında çok da bir şey kaybetmedin zaten. O yüzden rahat ol
(7,662 puan) tarafından
Öyle değil ki işte. Ülkemiz geneli olarak bakmıyorum. Kendimi denemek istiyorum artık peyzaj mimarlığında
(582 puan) tarafından
Hayat bir süreç, öncelikli yaşadığın tecrübelerin sayesinde iş hayatında kendini ilk kez deneyecegin zaman sana başka başka faydaları olur diğer hayat tecrübelerinin.  Bence mutlu ol sen ve ailenin sağlığı hali vakti yerindeyse,  kalan kısmı halledilir
(7,662 puan) tarafından
Ya aslında ailemin de ben evlendikten sonra baya sıkıntılı bir süreci oldu hastalık anlamında. Sürekli bir tedirgin ve üzgünüm onlar adına da. Rabbim şifa ve rahmetini hasta kullarının, annem babam ve kardeşlerimin üzerinden eksik etmesin, tabi sizin de.
Amaaan öyle işte ya. Seni de derdimle sıktım. Hakkını helal et
0 oy
(442 puan) tarafından
Hayatta en büyük hayal kırıklığım şuydu; "o bana asla bunu yapmaz" dediğim, her şeyine körü körüne inandığım güvendiğim tek kişinin tam olarak o şeyi yapıp bana ihanet etmesi. Bunu asla aşamıyorum asla aşamayacağım 
0 oy
(250 puan) tarafından
Hayalım mutlu bir yuvaydı nasip olmadı 
(582 puan) tarafından
Tez zamanda olur inşallah
0 oy
(793 puan) tarafından
Mutlu olmak 
(582 puan) tarafından
Kendini çok sev hep sev, en değerli sensin buna kendin inan
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Hiç bir hayalim hiç bir beklentim hiç bir keşkem yok heleki bu deprem olayından sonra tek bir dünya copunde gözüm yok kmsenin ne aldığında ne sattiginda  hastalığında saglginda düğününde Bayramı'nda hiç bir kimseyle alakm yok kafam çok rahat varsa yiyoruz yoksa var olmasını bekliyoruz bitane meleğim var onu çok şükür büyüttük 5 yaşına getirdik bitanede smdi hamileyim tek gayem onuda sağlıkla kucağıma alabilmek geride umrunda olan tek bişey bile yok 
(582 puan) tarafından
İnşallah evlatların güzelce büyürler
0 oy
(2,996 puan) tarafından
Hayalim yunus polis olmaktı sbs vardı benim zamanda o zaman puanım yetmedi ticaret mesleğe başladım en büyük pişmanlığım buydu belki de sonra da gerisi pek istediğim gibi olmadı. Bir hayalim de kuzey ışıklarını görmek taylanda gitmek fillerle gezmek inşallah çocuklar biraz daha büyüyünce gideriz. 
(426 puan) tarafından
Bende polislik mülakatında kesilen ceza saniyesiyle 1 saniye de kaybettim :D bu arada SBS liseye geçiş sinaviydi polislik üniversiteye geçiş sınavıyla alıyor
(2,996 puan) tarafından
Hayır ya eskiden vardı polis akademisi olarak mı geçiyordu bilmiyorum çok istiyordum hatta ama olmadı. Ordan direkt komiser muavini olarak çıkıyordun hatta
(426 puan) tarafından
Polis lisesi mi acaba
(2,996 puan) tarafından
Bilmiyorum ya kapanmış sanırım paem diye geçiyordu heralde eskiden böyle birşey vardı hatta ben Bursa’da yatılı okurum diye düşünmüştüm o zaman İstanbul’a yakın diye ama puanları yüksekti kazanamadım
(2,996 puan) tarafından
Heh buldum ya polis kolejiydi ordan akademiye direkt geçebiliyordum
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kızımı kucağıma almaktı olmadı cennet te kaldı kavuşmamız o günü bekliyorum 
(582 puan) tarafından
:( bir şey diyemedim
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Bazı şeylerin telafisi olmuyor sanırım sizin anınız da öylece kalakalmış orda.... Ben de Türkçe Ögretmenliği mesleğime atanabilmek ve bu alanda elimden geldiğince başarılı işler yapabilmek isterdim. Ama nedendir bilmiyorum nasip olmayınca olmadı. Belki birgün....  En büyük üzüntüm ise üç kuruşluk insanları ömrüme musallat ettim zamanknda çok üzdüler beni. Şimdiki aklım olsa asla izin vermezdim.
(582 puan) tarafından
Mühendis oldum ama mesleğimin bir kıymeti yokmuş, hep çok çalıştım ama bir şey olmadı. Öyle yaşayıp gidiyoruz
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Bazı şeylerin telafisi olmuyor sanırım sizin anınız da öylece kalakalmış orda.... Ben de Türkçe Ögretmenliği mesleğime atanabilmek ve bu alanda elimden geldiğince başarılı işler yapabilmek isterdim. Ama nedendir bilmiyorum nasip olmayınca olmadı. Belki birgün....  En büyük üzüntüm ise üç kuruşluk insanları ömrüme musallat ettim zamanında çok üzdüler beni. Şimdiki aklım olsa asla izin vermezdim.
0 oy
(2,818 puan) tarafından
En buyuk hayalim atanıp ailemi hacca gondermekti 

En buyuk hayal kırıklıgim ailem malesef
(582 puan) tarafından
İnşallah hacca hep birlikte gidersiniz ve atanıp mutlu olursun cnm
(2,818 puan) tarafından
Biraktim kpss vs calsmiyorm artik ailemlede konusmuyorum artik imkamsiz
0 oy
(874 puan) tarafından
Su an en büyük hayalim aileme kavuşmak gurbetteyim ve hasta ikizimle ablamin iyileşmesi Sağ salim doğum yapmak

En büyük hayal kırıklığım da zamanında birini sevip evliliğin kıyısından dönmek. Şükür Rabbim beni ruh hastasından kurtardı da eşimle bir kıldı ❤️
(582 puan) tarafından
:) mutluluğun daim olsun
(874 puan) tarafından
Amin inşallah CANIM BENIM
0 oy
tarafından
Hayallerim çok kabul olmalarını bekliyorum 
(582 puan) tarafından
Resmini çizip gül fidesinin dibine göm hıdrellez zamanı:)
tarafından
Gül fidesi nerden bulcam mutluluk resmi nasıl oluyo sksj
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Benim de hayalim hep mesleğim ne olursa olsun tabiki ilerisi olan bir meslek de ilerlemek ve kariyer yapmak saygınlık kazanmak başarılı olmak ama başaramadım evlendim çocuk yaptım evde oturuyorum ve bunu beni aşırı mutsuz hissettiriyor 
(582 puan) tarafından
Mühendis oldum evden çalışıyorum, ilerlemek de mümkün değil şu an ama mutluyum, nefes alınca şükredip mutlu oluyorum. İnşallah coookk güzel hissedersin
0 oy
(7,424 puan) tarafından

En buyuk uzuntüm hepsi buyuk hangisini desem neyseonu gec en cok mutlu oldugum an onuda hatirlamiyim bosver :)

(582 puan) tarafından
Sen bilirsin :))
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yüz başı olmak hayalimdi hayal kirikligimda kazandım sınava hak kazandım ama babamin sicili karşıma çıkmıştı ve şimdi onu kaldırdılar şükür 2 üniversite bitirdim ama o eksiklik hep icimde bu yonden babamı affetmem şuan evli 2 çocuklu bir anneyim evim olsun istiyorum inşallah cocuklarim için nasip olur 
(582 puan) tarafından
İnşallah güzel gönlüne göre evin olur:)
(5,240 puan) tarafından
Amin cnn allah razı olsun
0 oy
(119,153 puan) tarafından
muhendis oldunmu
(582 puan) tarafından
Mühendis oldum ama saygın olamadım. Çalışmam emeğim para etmiyor

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 589 göst.
0 oy
39 cevap 463 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,542 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 403 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (485 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...