0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kaynanam yaklaşık bir aydır bizde eşimin isteği üzerine geldi evime geldiği günden beri herşeyin yerini değiştirdi kendine göre düzenledi her şeyi neyse ama ben buna sesimi çıkarmadım bahçemiz var biraz büyük içerisinde bir çok meyve var asma yaprağı felan var ve ben biraz durumumuz kötü olduğu için yapıp satmayı düşünüyordum kaynanam gelmeden önce kendisine sordum asma yaprağı istiyor mu diye hayır ıstemiyorum dedi buraya geldikten sonra fikrini değiştirip önce 5 kilo daha sonra 10 kilo istiyorum dedi ben yine susup birşey söylemedim ona yapmadan önce ablamdan 20 kilo sipariş aldim ablam kocaelide oturuyor gidip gelen yok göndermesi zor olacaktı ama bayramda erkek kardeşim ordan bnm yanıma gelecek bayramda bende önce onun siparişini yapıp daha sonra onun kini yaparım dedim ablama 10 kilo yaptım henüz dün tekrar yaprak toplayıp ablamın yaprağını bitirip gönderim dedim kendisine sabah ben uyanmadan yaprağın çoğunu kendi bidonuna katmis bende bu duruma sinirlenip eşime söyledim biraz atıştık ve eşim sen bir süre annelere git kafamızı dinleyelim dedi ve bu anlattıklarımdan başka daha neler var artık biktim yoruldum bunaldim

10 Cevaplar

+2 oy
(3,162 puan) tarafından
Kaynanan ayıp etmiş de eşin de saçmalamış ne demek annene git de kafa dinleyelim. 
(73 puan) tarafından
Kaynanamin yaptığı söylediği her şeye susup alttan alacakmışım
(3,162 puan) tarafından
Susulacak şey var susulmayacak şey var. Sen önceden söylemişsin bana lazım diye nasıl bir terbiyesizlik görmemişlik ki sana sormadan almış yapraklarını ben de çok kızardım
tarafından
Bencede zaten görmemıs oldugu kızın duzenı nı bozmasından bellı ayrıca esın de cıdden öküz kusura bakma da sen durumunuz yok dıye destek olmak adına bısey yapıyosun o anasına yaranma derdınde anası haklı olsa hadı neyse de
(73 puan) tarafından
Eşim ise bu duruma kizmama görgüsüzlük diyor
(1,021 puan) tarafından
Asıl anasının yaptığı gorgüsüzlük bu erkekler hepmi aynı evlenmesinler o zaman ya yaşasınlar anasının koynunda bizde cok kavga ettik ve sonuç görüşmüyoruz rabbim akıl versin eşine git sende annene ne hali varsa görsün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yuhhhh anası yüzünden seni mi evden gönderiyor asla gitme kız kaynanada ya söyle yada surat yap anlasın defolsun gitsin kendi evine o esinide güzel bı süründür 
tarafından
Allah Allah onun anası geliyorda seninki niye gizli saklı geliyor bu düzen böyle gitmez kız hemen bı çözüm bul.
(73 puan) tarafından
Nasıl çözüm bulacam hep susuyorum içime atıyorum kimsenin kalbini kıramıyorum ama benim içim paramparça çok yoruldum artık evlendigimizden beri bize yapmadığı kalmadı ama eşim hala onu el üstünde tutuyor
tarafından
Susma işte sonucu ne olursa olsun altta kalma yoksa hep ezerler seni gerekirse ailen girsin araya
(73 puan) tarafından
Eşim aramızda yaşananların hiç kimse tarafından bilinmesini istemiyor ailem araya girerse bitirirler 3 yaşında ve 3 aylık çocuklarım var ve malesefki eğer boşanırsak ailem cocuklarimi almama izin vermezler
tarafından
İki ucu bo.klu deynek sizin ilişki Allah yardımcın olsun bacım
0 oy
(913 puan) tarafından
Ay bu benim kaynana ya eve bir haftalığına gelir herseyin yerini degistirmeye çalışır ilk başta tartışıyordum son geldiğinde hicbisey demedim o gitmeden önce degistirdigi herseyi eski yerine koydum çok bozuldu.. seninkide bi ayrıymis kuzu esinin senin yaninda olmasi lazımken o nasıl laf. Ev ev üstüne olmaz ben bunu bilir bunu söylerim 
(73 puan) tarafından
Normalde o adanada bizde eşimin işinden dolayı ankarada oturuyoruz eşim 1 haftalığına çağırdı o 1 aydır burda
0 oy
(710 puan) tarafından
Kaynanam terbiyesizlik etsin gerizekalıi kocan gelsin seni evden kovsun var mı öyle dünya gitme kız hiç bı yere sende kaynananın koydugu yaprakları tekrar geri köy bidonuna cirkeflikse cirkeflik ezdirme kendini baştan ezerlerse çok ezerler anam
(73 puan) tarafından
Yapamıyorum iste yaptığı her şeye susuyorum kırmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Gitmek isteyen kendi gitsin ne kadar sacmalamiş eşin
(73 puan) tarafından
Eşimi göndersem burada kimsem yok gurbetteyiz ailem adanada
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Kaynananin ettigine mi uzuleyim esini sana sen git kafa dinleyime mi bilemedim Allah yardimcin olsun umarim en kisa sure de gider kaynanan yoksa senin huzurun kalmayacak 
(73 puan) tarafından
Zaten huzur bırakmadı ki bizde
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Ben sen yerinde olsam giderdim aileme kafamı dinlerdim. Ailende rahat ediyorsan bence de git. Onlar da ana ogul bir birlerine doysunlar iyice. Kaynanan gittikden sonra da gelirsin. Valla eşim bana oyle de bişey dese ailemde aylarca bile kalırım. Ama benim ki 3 güne pişman olur çağırır. Aileme gidince aşırı rahat ediyorum ben. 
(73 puan) tarafından
Ben orada hem rahat edemiyorum hemde ailem beni direk boşar
0 oy
(361 puan) tarafından
Kiz sen niye kendi evinden gidiyorsun gitme huzur bulacaksan adliyede gorusuruz bi daha de ve gitme sen varken senin isini bozan sen yokken neler yapar gitme evinden 
(73 puan) tarafından
Eğer boşanırsam ailem cocuklarimi almama izin vermezler ben onlarsız yapamam
(361 puan) tarafından
O zamn nacizhane dost tavisyem olsun evinden gitme cik gez dolas yine evine gel
(73 puan) tarafından
Dün kaynanamin ve eşimin bütün yaptıklarını gorumceme anlattım çıldırdı eşimi arayıp kızmış akşam eşim geldiğinde benden özür diledi
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Evet bn annemgile gidimde kafa dinlim birz diyip gtseydn keske kopk gbi gelecktr pesinden nslsa gindermzdi bile oyle dediktn snrA
(73 puan) tarafından
2 tane çocuğum var  nasıl onların düzenini bozup gidebilirim ki gitsem bile lanet olası babam cocuklarimi kabul etmez
0 oy
(13,787 puan) tarafından

Malesef ki esin keske evlenmeyip annesiyle yasasaymis:angry:

(73 puan) tarafından
Annesi zaten o kadar kıskanç ki eşim için o benim kocam diyordu bir zamanlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,265 göst.
18 Ağustos 2018 Aile kategorisinde ♡♡♡♡ (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 510 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ebruliiiiii (243 puan) tarafından soruldu