0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar 7 sene lık evlıyım 2 cocugum var evlendim evleneli eşimin uzakta çalışmasına hep karşıydım dayanamıyorum çünkü çok ağlıyor çok özlüyorum belkı saçma olarak görenleriniz olacak bilmiyorum ama eşim yurt dışına gitti 2 sene gelmiyecem diyor dayanamıyorum yapamıyorum yarın sonraki gün 1 ay olacak ama çıkamadım hala bu sıkıntıdan bayramda onsuz olacak çok kötüyüm Rabbim daha büyük şeyler vermesin ama sizce buda Bi imtihanmı benım hep istediğim şeydi eşimin yakınımda olması 

10 Cevaplar

+2 oy
(661 puan) tarafından

Benimkini de alsın kız nereye gitti :)

(467 puan) tarafından
Fransaya gitti canım
(661 puan) tarafından
Keşke gondrmeseydin birini falan bulsa 2 yıl baya uzun zaman evlenip gelmeyen o kadar çok gördüm ki
(1,156 puan) tarafından
Hahahahhaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun canım 
(467 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Neden gitti ki türkiyede çalışsaydı
(467 puan) tarafından
Dinlemedi evimiz olsun diye gitti bide borc falan vardı
(2,978 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım
(467 puan) tarafından
Amin inşallah canım sagol
0 oy
tarafından
İki sene de çok uzun bir süre bu ne böyle yâ
0 oy
(4,901 puan) tarafından
Cnm sabretmelisin çünkü gerçekten bu ülkede yaşamak çok zort artık şartlar çok ağırlaştı şöyle düşün sizin için gitti . O kadar çok ıssız insanlar var ki  oyle düşün cnm
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Bende hep aynı şeyi istiyordum ama mecbur gitmesi gerekti benim esiminde hatta istemezsen gitmem diyordu ama ihityac göndermek zorunda kaldım çok zor alıştım . Haziranın sonunda gitti yine izne bile değil mecburi geldi adam kızım ameliyat oldu bir buçuk iki ay hastanede biz kaldık eşik büyük kızım la evde kaldı . Biz eve geldik eşim başka şehire gitti annesi ameliyat olacak ti inan birbirimizi doğru düzgün göremedik bile. İki ayda 20bin TL harcadık ya olmasaydı hep bunu düşünüyorum tam işi gucu bitti derken ayın 30una biletini aldılar iki üç gün bizimle kaldı desem yalan olmaz imtihan ama gönüller bir olsun mesafenin önemi yok sadece özlemek çok ağır oluyo
0 oy
(734 puan) tarafından
5 yıllık evliyim malesef benim eşimde hep şehir dışında çok sıkıldım inan evlimiyim neyim anlamıyorum tek başıma çocukla her zaman ha bıraktı ha bırakacak şantiye hayatını sorsan oda istemiyor vallahi çok bunaldım bende
(467 puan) tarafından
Zaten bundan öncdee santıye hayatı yaşıyorduk canım bende senın gibi evlimiyim değilmiyim bende bilmiyorum çok zor
(734 puan) tarafından
Benimki de yurt dışı işi demeye başladı bir yanım gitsin derken bir yanımda çok yorgun hayat şartları çok zor ev yok bir birikim yok vallahi Rabbim riziklarini yani başımızda helalinden bol eylesin ne diyeyim ki seni çok iyi anlıyorum çok zor ama 2 yıl içinde gelir bence izne eşim 2 yıllık iş var yurt dışında ama 6 aya bir izin diyordu sonradan da vazgeçti dayanamam diye zaman ne gösterecek bakalım 2 aydır yok eşim Allah izin verirse 3 gün sonra gelecek ama geri gideceğini stresi şimdiden çöktü daha gelmeden şaka gibi
(467 puan) tarafından
Yok canım öyle 6 ayda gelmıyecek düz 2 sene
0 oy
(866 puan) tarafından
Canm napsınlar iş yok memlekette keyfinden gitmedi ya, dayım da 7 senelik evli oda gitti kardeşim dayımın çocukları hepside evli çocuklu bırakıp gittiler iş yok geçinemiyolar diye daym 4 uni bitirir atamadı hiç birinden amerikaya gittiler hepsi ve 5 yıl en az gelemezler bide düşün 
0 oy
tarafından
Başımıza gelen herşey imtihandır iyi günde kötü günde dahil Allah kavuştursun canım 
(467 puan) tarafından
Sagol canım amin inşallah
0 oy
(2,366 puan) tarafından
RABBIM kavuştursun inşallah zor a valla Allah yardımcın olsun insalahh e orda nerede kalıyor siz nerse kalıyorsunuz 
(467 puan) tarafından
Ben köydeyim kaynanam ile oda fransada halası falan var onlara yakın Bi ev tutmuşlar tanıdıklarımızdan orda kalıyo
(2,366 puan) tarafından
Yaaa aklın hep onda dimi seni de alsa olmuyorum yanına sonuçta ev tutulmuş sen dayanmaya çalışıyorsun ben olsam belki hiç dayanamam Allah gostermesin
(467 puan) tarafından
Evet canım öyle sürekli onu düşünüyorum aklımdan cıkmıyor böyle lafı açılsa hemen gözlerim doluyor ağlamaya başlıyorum çok zor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 373 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esmer (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 441 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 203 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Turalxan (3 puan) tarafından soruldu

377,858 soru

11,309,979 cevap

34,744 kullanıcı

...