0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Selam aleykum arkadslar benim sıkıntim kocamla alakali.cok dardayim.cok caresizim.bundan 8 9 ay öncesine kadar mutlu huzurlu bi insandim esimle.neoldusa bianda aramiz bozuldu beni istememeye başladi kovdu.sinirli deli bi adama döndü bianda.o sakin adam gitti yerine zulum eden biri geldi.merhameti herseyi gitmis.birgun küs kalmaya dayanamayan adam artik yuzume bakmiyo ayri yatiyo.sonra bi kadin cikti aldatmis beni ama eşim baska bi kadin icin bukadar aciyi bana yasatcak biri degildi.com sinirli öfkeli bi insanada dönüstu bianda sogudu benden.dövmeyede basladi.bacaklarim mosmor.istemiyormus beni.ama ben com seviyotum eşimi onla gecirdigim gunlerimi unutamiyorum.com aci cekiyorum.3 evladim var.benim gibi durumu yasayan oldumu.cok kotu aramiz konusmama bile tahamul edemiyo.

10 Cevaplar

+1 oy
(454 puan) tarafından
Sana el kaldıran acimayan birini sizde sevmeyin ne olur çocuğunuz varmış onlar da böyle bir ortamda mi büyüsün sevgisiz saygısız şiddet birde sizi o halde görerek büyümeleri çok acı inanın onlarında piskolojisi bozulur
(15 puan) tarafından
Acaba sevgimi bu baglilik be de kurtulmak istiyorum.bukadar kotu davraniyo nasil hala seviyom anlamadim.eskiden boyke degildi mekek gibiydi kocsm.büyü var defi hocakar sogutmuskar senden dedi
(454 puan) tarafından
Senin vazgeçecegini bilsin evde üç cocukla oturrsan çocuklar var nasıl olsa bu gitmez artık rahatlığı olmuş
(15 puan) tarafından
Dogru.bende panik atak hastasiyim gitsem daha kotubolur dye korkuyorum.daha kotu neolabilirki halbuki
(454 puan) tarafından
Kendiniz de herşeyin farkındasınız aslında
(15 puan) tarafından
Ewt ama bsey yapmaya cesaret edemiyorum.korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin kocanı yaa nasıl dövdü başkası için 
(15 puan) tarafından
Vucudum mosmor.igrenc bi insana döndu merhametliydi nasil noyke oldu.kiymazdi bana simdi ise hc acimiyo
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun. 

Sana bu kadar eziyet ediyor konuşma uzakdur. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bunlara ragmen sevme bence seni istemeyeni isteme o çocuklar için guclu dur ve geteken neyse onu yap. 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Allah kocani ıslah etsin inşallah yazık sana ve çocuklarına Allah yardımcın olsun canım
(15 puan) tarafından
Amin cnm insallh.insallh ıslah olur
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Çok üzüldüm cnm yaa Rabbim derdine derman versin gidecek yerin varsa seni istemeyen biriyle daha fazla yaşama derim 
(15 puan) tarafından
Ailem var gitsrm neolcak imtihsnim bitcekmi 3 cocukla.biyerden sonra onlarda bikar benden cocuklardan siginti gibi yasarim.cok zor cokk
0 oy
tarafından
Sevse canını yakar mı seni üzerimi allah aşkına böyle bir mahluku nasıl sevebiliyosun. Rabbim akıl fikir versin sana inş 
(15 puan) tarafından
Ewt sevmiyo sevseydi zulmetmezdi.bianda degismesi cok yikti beni
tarafından
Sende vazgeç bir oruspuuuu yüzünden çocuklarının annesine böyle davranan birinden sana hayır gelmez
(15 puan) tarafından
Ben ona ailesine sacimi supurge ettim.ne istediyse yaptim.cok zor.ewt hayir gelmez artik
tarafından
Zaten o yüzden oluyo ya. Ağzına etsen öyle olmazdı bazısı hakediyo gerçekten
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah bende yasadim ayni durumu lakin cinsel anlamda yapmadi aldatmayi gerci ne farkeder aldatma aldatmadir simdi duzeldi aramiz cok cok iyi degil lakin en azından çocuklarına iyi bir baba o yüzden katlaniyorum bende
(15 puan) tarafından
Cok zor.napicam bilmiyorum.cocuklarina bakiyo ama psikolojik baska kufur hakaret agzimi acsam vuruyo
tarafından
Peki ailen destekçi mi bu durumda eger ole ise hic çekme derim
(15 puan) tarafından
Ailem destek veriyo ama ben cesaret edemiyorum.hic istemiyorum yuvam dagilsin.cok zor cok
tarafından
Canim soyle bak benim babam asla destek olmadi cocuklarini birak dedi birakmadan gittim 45 gun o 45 gun bana ve anneme cehennem azabi gibiydi mecbur kalip döndüm eger benim ailem benim arkamda olsaydi ben suan bu adami asla ve katta cekmezdim kimse senden daha kiymetli degil senden birtane daha yok bunu unutma lutfen
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bırak gitsin canım. Zaten oda sen git diye yapıyor onları. Başlarım öyle sevgiye kocam beni sevmeyecek istemeyecek zülum edecek daha da seviyorum diyeceğim. Bas kıçına tekmeyi
(15 puan) tarafından
Başka carem kalmadi Allaha havale ettim hc acimiyo bana kufur hakaret napcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hem seni aldatmış hem seni dövmüş hem yanına yaklaşmiyor hem ortada 3 çocukla seni bu hallere sokmuş bu rezilliği yaşatmış sana ve hala seviyorsun öylemi ??? Gökyüzüne merdiven dayasa sevmemen lazım böyle bir adamı seninde pskolojinin iyi olduğunu düşünmüyorum ben ama çocuklara çok yazık . Lütfen biraz güçlü ol o çocuklar için ayaklarının üstünde durmayı öğren seni sevmeyen birinden sevgi dilenmemeyi öğren annesin sen ya kendine gel anneeee
(15 puan) tarafından
Cok haklisin ne dycegimi bilemiyorum.ewt psikolojim cok kotu tedavi gorneye basladim
(15 puan) tarafından
Sizin msjiniz gercekten farkli dusundurmeye basladi beni.ewt ben bi anneyim bukadsr ezik durmamam lazim.
tarafından
Canım benim lütfen kendinin farkına var sen kadınsın herşeyden önce bir annesin çocuklar için en büyük örnek hayatta anne ve babadir . Seni örnek alacak bu çocuklar sen ezik olursan kendin için çocukların için birşeyler yapmaya başlamazsan hayata bir sıfır yenik başlayacaklar güvensiz birer birey olacaklar çünkü anne mutsuz anlatabiliyormuyum . Ha boşanıp boşanmamak elbette ki senin kararın hayat senin hayatın ama bosanmiyorsan bile dik durdugunu çocukların için var olduğunu göster kendinede esinede cocuklarinada

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Antikor (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 827 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 441 göst.