0 oy
1,013 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
14 aydır evliyim 5 aylık oğlum var eşim benimle evlendiğimden beri kötü konuşuyor hakaret şiddet her şeyi yaşadım hep bana dene suçlu gösterdiği için ayrılamadım kabahatli benmişim hak ediyormuşum bana hep öyle dedi Ben de belki hakkı vardır dedim hep kendimde buldum suçu son zamanlarda sürekli elinde telefonla YouTube'da geziyor bugün bizimle ilgilenmiyorsun dedim diye kavga çıktı daha evvel de bunu yapmıştı tartıştığımız zaman giyindi ve dışarı çıktı 3 gibi eve gelmişti az önce yine aynısını yaptı süslendi parfüm sıktı gitti. Gözümun içine baka baka çıktı gitti BENSE GRAM UMURSAMADIM. Kaç gündür masaja gidecem diyip duruyordu bende gittiğin anda bir yerlerin kopsun inşallah dedim acaba onu yapmaya mi gitti? Bana ihanet mi ediyor bilmiyorum telefonu şifreli sifresini vermiyor bana hep şişko şişman aptall beyinsizz gibi ifadeler kullanıyor her Allah'ın günü fizigime laf sokuyor. beni çok salakk zannediyor ama hiçte zannettigi gibi biri değilim. Eşim bana ihanet mi ediyor nasıl anlarım? Bu sefer ipini çekerim eğer ediyorsa yakacam rezil edecem onu. 

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Burda bunu bazı arkadaşlar açık açık söylüyor bayılıyorum onlara s.....n gitsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzum evlenır evlenmez hamıle kalarak zaten yanlıs yapmıssın daha evlılıgı yasamadan esını tanımadan hemen sorumluluk sahıbı olmussun, ki bır adamın evlılıge alısması en az 2 sene suruyor bence bırde ustune cocuk gelınce muhtmeelen kaldıramayıp kacmaya calısıyor 
tarafından
Biz altı sene sevgiliydik tanıdım zannettim ve prezervatif kullandık ertesi gün hapı içtim yine de nasip oldu:(
tarafından
Kız bızde lıseden tanısıyorduk ama bısmıllah ya ıkı korumayla nasıl oluyo o kuzum hadı bende hap kullanırken kaldım ama hapı unuttum senınde mutlaka bır ıhmalın vardır
tarafından
Bilmem ki yeni evliydik acemilik bilemedim :(
(13,825 puan) tarafından
Gecen bosanytm diye post axan senmydin:(
0 oy
tarafından
Canim daha yeni evlisiniz bir yil olmus horucu usulumu oldu tuhaf davraniyor esin sevmiyormu kki seni acaba
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim ama kendine o hakaretleri sòyletme 
0 oy
tarafından
Ne doğru düzgün yemek yapmasını bilirim ne ev işini bilirim ama eşim bir kere bile beni suçlamadı senin işinde bir problem var.
tarafından
Benimki yaptığım yemeği bile eleştirir rabbim herkese hayırlı eş nasip etisn
tarafından
Amin canım Allah hidayet versin eşine
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Acaba diyorsun adamaın başka kadına gittiği bence çok ortada ona belli etmeden gizlice telefonuna bak konuşmalarını dinle kesin yakalarsın 
0 oy
(396 puan) tarafından
Sen başta kendini suçlamakla hata etmişsin canım kabul etmekle.. Kendini değiştirmen lazım bu fiziki olarak değil karakter olarak. Belli ki eşin seni ezmeye alışmış. Önce kendini ezdirme. Ha bu değil ki birden bire herseyi yık dök kır. Önce güzellikle söyle bana böyle demen hoşuma gitmiyor bunu bir kaç kere tekrarla baktın anlamıyor o zaman isyan bayrağını çek ve baş kaldır o bey. insiz de sensin apt. al da sensin de. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Canım sanki hayatında biri var gibi bende aldatıldım aynı haraketler eşimde de vardı hakaretler hariç
0 oy
(888 puan) tarafından
Bu insanla hayat geçmez bu saatte çıkan geç gelen ne yapar yüzde 90 aldatır bu adamı hayatında tutma üzülürsün 
0 oy
(2,062 puan) tarafından

U.  M. U. R. S.u .y. o.r. sun

Bu bir.
İkincisi ben o kqdar kötülük eden biriine karşı sana taktik vermeyi reddetiyorum.
Üzgünüm 
(2,062 puan) tarafından
Diğer postlarin hala aklımda sende kendine bu kötülüğü etme ve kendine saygı duy .
0 oy
tarafından
Postu okumadım ama ezbere bildiğim için yazıyorum  sorduğun sorunun cevabını kendin biliyorsun senin eşin ***un önde gideni hala neden üzerine düşüyorsun az sal ya bırak umursama 
0 oy
tarafından
Allahın cezası sensin ben.cil pis.lik deseydin sende bacım bu dölek durmuyor diyim sana eline güzel bı kanıt geçirene kadar sık dişini bu ap.talla ömür geçmez sonra aç mahkemeni donuna kadar al gerekirse birini bul takip ettir yada imkanın varsa sen takip ettt 
0 oy
(2,574 puan) tarafından

Vay vay bihter ziyagil bile bizden taktik istiyorsa :D kiz aç aşkı memnuyu taktiklerin alası var 

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sana hakaret ediyor küçük görüyor seni umrsamıyoe telefonu senden saklıyor sana vereceğim tek taktik BOŞAN demek olur
0 oy
tarafından
Buradakiler sana ne söylese boş.
0 oy
(788 puan) tarafından
Sende kendini umursama eve  geldiğinde ilgilenme yokmuş gibi davran bu şekilde devam ettir senin onu onemsedigini düşünüp simariyor değişir inşallah yoksa bu şekilde hayat olmaz.^∆^
0 oy
tarafından
Seni sevmedigi apaçık ortada diyecek bisey yok 
0 oy
(17,583 puan) tarafından
Halen bu adamı çekiyosun ne diyimki
0 oy
(1,842 puan) tarafından
Kapıyı kilitle de içeri giremesin o kalbi de üslubuda çirkin Tuvalet terliği 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Lütfen ama lütfen kendine saygın olsun ve böyle bir adam için taktik isteme ,bas g.ötüne tekmeyi gitsin sana da yazık bunla ömür mü geçer 

Ha çocuk var deme böyle pis bir yuvada böyle bir babayla yaşamaktan daha kötü bir şey olamaz emin ol 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 639 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Melike27 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 4,411 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Prensss annesiii (107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 407 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emhmt (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 660 göst.
2 Eylül 2018 Aile kategorisinde Pinar) (5 puan) tarafından soruldu

377,297 soru

11,291,071 cevap

34,706 kullanıcı

...