0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (1,214 puan) tarafından
Şimdi ben oğluma hamile iken doğum zamanı kendi geçirdi bir kaza sonucu doğuma gelemedi benim annem geldi doğuma o kucakladı ilk oğlumu sonra şimdi ikinciye hamileyim konu şeyden türedi açıldı ben balık yerim ama kafasını yemem gözünü yemem kaynanam bana balık kellesi gözü ye yemedin ilk çocukta gözleri cam gibi fildir fildir açık değil parlamiyo bunda ye cam gibi olsun parlasın dedi birde doğumda bu sefer ben gelcem çocuğu ben tutcam miyil miyil istemem dedi yani ilk kim tutar kaldirirsa ona çeker diye bana laf soktu anneme benziyor çocuk huyları diye aslında ilk tutan doktor yada hemşiredir ordan basla istersen dicektim sustum saygımdan 

13 Cevaplar

+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Aaa  tabi kiz anne si torununu ilk kucağına alabilir miii  ne münasebet (!) Torununu sadece babaneye aittir neden annen kucakladi  ayıp. 

Ayyyy sinir oluyorum bu kıt zihniyete. Küçükken annemle ananenme giderdik hafta sonu babanemde bizim le yaşıyordu. Ananemin evinin önünde hemen park var oraya gidince düşer kalkar oynardım çok severdim. Ve her gidiş dönüşümüz de. Bak annene gittin yine çocuk düşmüş derdi babanem.   O kadar çok bunun benzeri şey duydum ki bu konuda çok hassasım kim olsa bozarim yanı. Bence saygı çerçevesinde cevabını ver. 

Alışmış kudurmuştan beterdir derler tabiri caizse bisi demedikçe bunun gibi örnekler türeyecektir.
(1,214 puan) tarafından
Valla hep batıl inanç geri kafa
-Reklam-
+1 oy
(24 puan) tarafından
Benim kaynanam gibi senin kaynana da cahilin teki bu ve buna benzer olaylar yaşadık bizde kudurur kıskançlıktan çünkü kızım aynı annem :) oda her seferinde anneme saldırır ama ben inatla vurguluyorum daha çok kudursun..
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ne kadar cahil laflar batıl inançlar sende bu boş sözlere inanıp kafanami taktın 

(1,214 puan) tarafından
Ne bilim batıl ama canımı sıktı
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Aşırııııı saçma.
(1,214 puan) tarafından
Aynen öyle ama canım sıkıldı batıl inançlar
0 oy
tarafından
Yanı buna yorum bıle yapma aynen anne de sen tut da sana benzesın de gül
(1,214 puan) tarafından
Aynen öyle bişey demedim bile
0 oy
(8,316 puan) tarafından
Karnı çatlamışta ondan annen sevdi bebeni diye sanki onun hakkı 
(1,214 puan) tarafından
Geldinde tutsun içi rahat etsin ozmaan batıl batıl inançlari var
0 oy
tarafından
Eeeeh balık kafası gözü mu asla yemem :) ...... Kız tutan değil Peygamberimiz de ağzında hurma çiğneyip azıcık damagina surermis bebeklerin .... Ben zemzem verdim bide sağ elinde çiçek getirirmis ilk ben öptüm sağ elini bebisimin gül yapragiyla zemzem verilir bizde yani inşallah hayırlı evlat olurlar kucağa almayı ilkkez duydum
(1,214 puan) tarafından
Amin ne bilim batıl inançlari var
0 oy
tarafından
Saçmalık başka bişey değil 
0 oy
(3,044 puan) tarafından
Valla canım ya şimdi konuşacaksın kaynanan sana laf söyleyemiceni anlayacak. Yada susacaksın ömrü boyunca böyle saçma sapan konuşacak. Doğumda yine anneni istiyorsan yine annen gelsin. Ben annemi istiyorum öyle daha rahat ederim de. Benim kaynanam alt katımda ama doğuma yakın annemi çağırdım başka şehirden geldi. Kaynanam ben hamileyken hiç bana sormadan kendince hayal kurup anlatıyordu emrivaki yapıyordu. İste sen doğuma gircen ben kiyafetlerini ebeye vercem hastanede şöyle yapcam böyle yapcam diye. Bende hiç cevap vermedim. Annemin gelişi cevap oldu. 
(1,214 puan) tarafından
Yook annem gene gelcek o bana bakcak kendi ise gidiyor kardeşinin çocuğuna bakıyor ama o an izinli olabilir gelir
0 oy
(361 puan) tarafından
Ilk annen tutmamistir ki nerden ne laf soyleyeceklerini sasiriyorlar ilginc oyle olsa bütün cocuklar doktoralara mi çekecek baligin da kafasi yenmez ki zaten balik eti goze faydali baligin gozu değil sıkma canını 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
İşte diyecektin canım o sana ve annene saygısızlık etmiş ama. Saygımızdan susmamızdan geliyor başımıza gelen 
(1,214 puan) tarafından
Aynen öyle saygıdan susdum valla napim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ayy benim kaynanam yunmuş yıkanmış. 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Evet evet oyle de gec bazen takmamak lazim bos seyler cunku

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 524 göst.
0 oy