0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1,121 puan) tarafından

Kızlar ben evleneli 3 sene olacak. 1 tane gorumcem var. Keşke 5 tane ettim olsaydi da gorumcem olmasaydı diyorm bazen  :) bugün kaynanamgilde idik oda kurabiye yapmış getirmiş . Eşime diyor ki al ye avradn böyle yapabiliyor mu bakalm. Bende dedm ki daha iyisini yapar da uğraşmak istemiyorum. Eşim de zaten beni savunmaz. Bi kere beni onlara karşı savunduğunu gormedm. Dese ki avradm daha iyisini yapar niye yapmasn ben onun elinden ne olsa yerm. Asla demez. Güya kendi becerikli olmuş oluyo her iş gelmiş oluyo elinden de ben yapamamış oluyorm. Yaptığı da basit Bi un kurabiyesi yani kızlar. Yakında bende gorumce olcam.. kalkipta abimin eşine böyle bisey nasl derm. Desem bild annem bana neler sayar o an. Kaynanam da asla kızım deme bisey demez. Ben alincam diye değilde kızım alınır küser diye düşünür hep. Siz olsanız ne derdinz o anda.?

12 Cevaplar

+1 oy
(365 puan) tarafından

Avrat kelimesinden rahatsız olan tek ben miyim:O

(770 puan) tarafından
Avrat kusurlu kadın demek
(365 puan) tarafından
Evet çok itici bana göre, canım bence burda kabahatin büyüğü eşinde nasıl müsaade ediyor böyle laf atmalarına ? Senden önce onun ağzının payını vermesi lazim
(1,113 puan) tarafından
Valla bende rahatsız oldum o nedir öyle k.üfür gibi
(124 puan) tarafından
Bazıları ana kuzusu oluyor unuttun mu
(365 puan) tarafından
Doğru
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Ciddiye alıp da kendimi stres etmezdim boşvermeyi bilmezsen olan sana olur o evinde rahat şuanda ya sen 
(1,121 puan) tarafından
Ya öyle tabi kide bazı lafları da oluyor hiç ciddiye alıp cevap vermiyorum bile ama buna vermek istedim
(416 puan) tarafından
Verme bence vermeki ciddiye alınmadığını bilsin
0 oy
(124 puan) tarafından
Sen yapiyosun ya bana ne gerek var derdim ben 
(1,121 puan) tarafından
Hahha güzel cevap aklıma gelmedi valla :)
(124 puan) tarafından
Eşini hiç bekleme kendini savunacak laflarda etme ver böyle ağızlarının payını bak nasıl rahatliyosun
0 oy
(411 puan) tarafından
Samimiyet varmı aranizda bizimde gelnmz varda ben onu desem oda der hee biz taş kemiriyoz der öyle anlasioz mesela biz:)
(1,121 puan) tarafından
Var ama ben alıngan bi insanım bunu çok dedm. Onlar da güya şaka karışık demiş.oliyolar. ama bende şaka ile Karışık deyince de alınmış oluyorlar. E sizde aynısını bana yapıyorsunuz neden aliniyosnz ki o zaman demi
0 oy
(294 puan) tarafından
Sen kendini savunabilirsin bence eşine gerek yok. Ki en güzeli yok saymak inan deliriyorlar :)
0 oy
(254 puan) tarafından

Şakaya vur gül ne bilim he haklısın haklısın he he sen aynen sen:D

(1,121 puan) tarafından
Oda olmuyor bazen de cevap vermek gerekiyor
(254 puan) tarafından
İşte bunu ima yolu ile yapınca cevap oluyor  ben beni sinir edene hep ima ile yaklaşırim gıcık ederim
0 oy
(3,589 puan) tarafından
Şaka yapmistir belki benim erkek kardeşim de eşime der senin karın böyle yemek yapsbilir mi diye eşi yeni ogreniyor yemek yapmayı motive etmek amaçlı eşimde dünya mutfağı benim karımdan sorulur der alınmam ben ya 
(1,121 puan) tarafından
Ama diyen erkek kardeşi benm kardeşim dese zoruma gitmez. Ama kalkipta gorumce deyince insanın Bi zoruna gidiyor
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sende deseydin, ben yapmıyorum sen yapıyorsun yeter yoramam kendimi böyle şeylerle sen yap biz yiyelim deseydin 
(1,121 puan) tarafından
Kız valla aklıma gelse derdm yaa
0 oy
(2,315 puan) tarafından

Görümcem yok olsa bana böyle dese, sen yap getir bize. Kendimi yoramam sen varken derim ve yanına çay koyda içelim böyle kuru kuru boğazımdan geçmez. Bunuda ben mi öğreteyim sana derim :D

(1,121 puan) tarafından
Ya valla aklıma gelmedi. Bi daha derse derm ama
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Tabıkıde asn güzel yapıyorsun görümcem hep böyle yap yap getır ben de yerım dersım ohhhh lafı caaat yapuıstırırdum. Hatta sen baklava da güzel yaparsın sımdı derdım borekte canım ne ıstıyorsa sayardım :) :) çaktırmadan laf sokun yav. Yapsın ye ohhh keyfını çıkararak ye hatta ıkı gülümse bazen bılmıyorym demek bılıyorum demekten daha ıyıdır ve onu yerken gulersen çatlar hasetındsn 
(1,121 puan) tarafından
Ah ah yapamadm işte.  Ama.bi daha derse diyecem
0 oy
(4,510 puan) tarafından
Tamam bundan sonra pasta börek işleri sende der konuyu kapatırdım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 381 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu