0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (534 puan) tarafından
Doğum kilolarım gitmiyor eşim eğitime gidecek o yüzden bu süreçte kalmak için ailemin yanına geldim hangi akraba görmeye gelse hala kilo veremedin mi gencsin daha kilo ver felan diye söylüyor çok zoruma gidiyor artık doğum yaptım diyorum neredeyse 7 ay oldu doğum yapalı diyorlar hasteneye de gitmek istemiyorum çünkü çalışıyorum git gel yapamam diyetisyene online diyetisyen öneriniz varmı 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen kilondan rahatsız değilsen ve gerçekten çok fazla kilon yoksa milletin lafı için neden zayıflıyorsun ki? Ama gerçekten kilon fazlaysa biran önce ver madem gaza geldin. 
(534 puan) tarafından
Ben rahatsızım canım ama diyet için kendimi zorlayinca felan eşim kızıyor kilolarından rahatsız olma diyor ama 161 boyum var ve 74 kiloyum cidden göze batiyor
tarafından
Sağlıklı beslenmeye geç. hamurişi, avur cubur kesip, bol su iç. Mümkün olduğunca yürü. Bebeğini al 1 saat yürü.
-Reklam-
0 oy
(10,008 puan) tarafından
Valla ben kendim verdim canim bol su icip hamurisi kizartma fastfood hazir paketli gida ekmek makarna pilav abur cubur falan bunlari hayatimdan cikardim. 7 ayda 25 kilo verdim
(534 puan) tarafından
Ekmek yemiyorum canım abur cubur da sevmem pek arada yerim pilav makarna yiyorum tabi ama oturarak çalıştığım için pc başında kilo vermek çok zor oluyor
(10,008 puan) tarafından
Ben hic oturmadim iste oda var canim oglumu alip disari ciktim hep bebek arabasini ** git gel nerdeyse hergun ciktim yurudum bide evim 5.hatta asansorum yok in cik oda com etkili oldu
(534 puan) tarafından
Bende mesaim bitince oğlumu bebek arabasına koyup yürüyorum mutlaka ama işte o gün icjnde oturmak beni mahvediyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Diyetisyene mutlaka git canım rahatlıkla kilo verirsin araştır bul bir tane git ben hep yüzyüze gittim o yüzden öneri veremicem ama mutlaka git 
(534 puan) tarafından
Annemlere yakın bulamadım hiç nete baktım da biraz o yüzden online olsun istedim ama destek almam şart mutlaka destek alacağım
0 oy
(219 puan) tarafından
Dytaysenurceyhan ben kaçamak yaparak 1 hafta diyet yapmadan 5 gün yaparak 7 ayda 15 kilo verdim ve hepsi yağdan 

Bu kadını tavsiye ederim emziriyorsan sütün de asla azalmıyor
(534 puan) tarafından
Bakayım canım sağol emzirmiyorum sütüm kesildi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kac kilosun boyun kac... Gecen gün kendi diyetisyenim online a 650 TL istedi çok ya 
(534 puan) tarafından
74 kiloyum boyum 161, bende dün birine mesaj attım 400 diyor online sonuçta kan tahlili yapmıyorlar bir liste için çok para
(9,247 puan) tarafından
Olurmu kan testını sen yaptırcan vercen ona
(534 puan) tarafından
Biriyle görüştüm hiç öyle şeylerden bahsetmedi hatta ben bölgesel zayıflama istemediğim halde direk bölgesel zayıflamaya girdi
(9,247 puan) tarafından
Bence ona yaptırma uygulayacağı sey belki senin degerlerını düşğrecek
(534 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşündüm
0 oy
tarafından
Canım diyetisyen Kader ardıç var Eskişehir de. Yorumları falan müthiş. Baya profesyonel bi diyetisyen. Bildiğim kadarıyla online diyet de yazıyor. Fiyatı da uygun. Bi arayıp sor istersen
(534 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım kesinlikle diyetisyenle çalış Zehra bora var instadan Bi bak yazarsan hemen dönüyor cok başarılı bir kadın ben onunla 90 kilodan 60 kiloya düştüm hep tlf diger ucunda 
(534 puan) tarafından
Fiyatı nasıl canım
(16 puan) tarafından
Kendisiyle bir yazıl canım cok iyi biri
0 oy
(189 puan) tarafından
Tabiki. Kuzenim. Ofisi de var ama bu şekilde de danışanlarına yardımcı oluyor. İsterseniz instegram adresini vereyim. 
(534 puan) tarafından
Olur canım
(189 puan) tarafından
dyt. betulakcakaya
0 oy
(7,702 puan) tarafından
Instagram helal diyet Rabia ayvacı.
(534 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Diyetisyen simge köşker ben dogumdan sonra 1 bucuk ayda 10 kilo verdim ablam baska sehirde oda online diyetle cok guzel zayifladi cok memnunuz isinde cok basarili instagramdan yazabilirsin
(534 puan) tarafından
Fiyatı nasıl canım
(4,237 puan) tarafından
200 tl canim fiyati bildigim kadariyla
0 oy
(8 puan) tarafından
Diyetisyen Cennet Filik'i öneririm. Gebelik sürecimde de kendisinden yardım almıştım. Kendisi son derece ilgili ve bilgili biri. Gebelik döneminde sadece 8 kg aldım ve bebeğim sağlıkla doğdu. Doğum kilolarımı yaklaşık 1.5 ayda verdim ve en önemlisi de sütüm arttı. En önemlisi de bu gerçekten. şu an hala kendisinden hizmet almaktayım. Evlilik öncesi kiloma dönmeye az kaldı.

Ayrıca emzirme dönemini iyi değerlendirmek gerek. çünkü en kolay bu dönemde kilo veriliyor. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 205 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
4 cevap 190 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya23 (4,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.

378,942 soru

11,342,734 cevap

34,808 kullanıcı

...