0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım iki gündür bir kaşık yemek yemedi ateşi bugün hiç düşmedi calpol ve pedifen sırayla veriyorum dört beş kere kakasını yaptı şuan hala ateşi var kucağımdan bir dakika inmiyor ve uyurken sürekli irkiliyor ne yapmam lazım korkmayaa başladım kızlar şuan 19aylik yan kesici dişleri çıkacak galiba sizde de böyle şeyler olmuş muydu hep dış çıkarken zorlandık ama bu kez cock zor geçiriyoruz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızlar birşey deyin lütfen kızım niye böyle uykusunda sıçrayıp duruyor 
-Reklam-
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Yani oğlum hiç böyle olmadı ama tabi her çocuk farklı diş çıkarma.haricinde.oglum. dediğin gibi sıçrama yapıyordu uyurken teyzem birşeyler söylemişti tam hatırlamıyorum 7 çöp etrafından yaprak ot çalı çırpı toplayip yaktık dumanını ve dua okuyup yattığı yatağın etrafında 3.tur artırdık sonra geçti yani ne didiyse onu yaptık aslında 
0 oy
(179 puan) tarafından
Benim kızım ilk ön alt dişlerini hafif ateşle çıkardı ama çok huysuzdu 5 buçuk aylıktı ağlaya ağlaya bı hal olduydu. İki gün öncede üst yan kesici dişlerin ikisini de gördüm ama nasıl çıktığını anlamadım huysuzluk ateş olmadan çıktı. Rabbim şifa versin her bebekte aynı olmuyor demekki 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Enfeksiyon birşey kapmış olabilir bence doktora gidin acile ateşi düşmüyor halsiz diye anlatın sikintilari bence dis bu kadar sert geçmez canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 129 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bedaliza (3,259 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde SnurT (220 puan) tarafından soruldu

382,906 soru

11,461,851 cevap

35,051 kullanıcı

...