0 oy
892 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Kızlar boşanacağım dilekçe verdim bugün annemgile geldi son kez konuşmak için diyecekleri varmış bi odaya geçti kapıyı kilitledi bana bağırdı çağırdı çocukda uyuyodu orda bağırma dedim kafama telefonu çaldı yumrukladı daha beter edecem seni diyo kafam şisti kızlar ben nasıl kurtulacağım bu pislikten yeter artık illa ölmem mi gerekiyo eşyalarını ellemişim başka yere koymuşum hiç de öyle bir şey yok yalan valla ellimi bile sürmefim ben napıyım onun eşyasınj onun için vurmuş ailem bağırdı polis çağırırız dedi kaçtı gitti 

14 Cevaplar

+2 oy
(2,062 puan) tarafından
Annen baban kimse bu i. Te dur demedi mi hayret ediyorjm 

Trol değilsen ve r su i.tin numarasını bildirelim hadidni
(2,062 puan) tarafından
İlk kez bir postta beni delirtiler. İlk uçakla gelip tepesine cokecegim yemn ederim elim ayağım titriyor
tarafından
Yok niye trolleyim gerçek olan iyce kafayı yemiş borcu var heryere onu ödüyemiyo hıncını benden çıkarıyo sanki ben ettim o kadar borcu kendi ailesinin abisinin borclarını ödüyor
(2,062 puan) tarafından
Haklısın gerçi neden trrol deyim ki
Orası Türkiye ve orda herşey normal.
Kanunlar böyle olunca kadınlar mucize eseri her yeni güne nefes alarak başlıyor
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Soru : Nasıl kurtulacağım bu pislikten ?

Cevap : Dünyanın yeniden keşfi için bile konuşacak olsa , konuşmayacaksın ! Hele ki başbaşa bir odada Aslaa.!!

+1 oy
(1,084 puan) tarafından
Baban bi tane yumruk indiremedi mi abin dayın amcan bi erkek adam yok mu şunun kafasını patlatcak kadın halimke seni tanımaö etmem gebertesim geldi 
(2,119 puan) tarafından
Üzdün beni Kraliçe :(
(1,381 puan) tarafından
Ahh canım ya neler çekmişsin. Rabbim her daim yardımcın olsun inşallah
tarafından
Gri üzülme canım gece gece içimi döktüm kusura bakmayın canım ❤️
Simay Beytullah inşallah canım Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun ❤️❤️❤️
(661 puan) tarafından
Ne acılar çekmişsin sen delirmiyceksin de  kim deliricek çokta iyi yapmışsın o kocana keşke bende senin kadar cesur olsam herhalde daha yetmedi kapasitem daha dolmadı seninde dediğin gibi insanları delirtip sonra da sen çok değiştin diyolar bilmiyolar ki o insanlar ne acılar çekti neler yaşadı dilerim ki bidaha azla üzülme hep mutlu ol rabbim yardımcın olsun
tarafından
Teşekkür ederim canimm bnm Allah razı olsun çok sağolun ❤️❤️❤️
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Savcılığa git uzaklaştırma kararı al kesinlikle şikayetçi ol korkma sen korkarsan susarsan yüz bulur gerekeni yap canım Allah yardımcın olsun Rabbim fırsat vermesin böylelerine 
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Milletin yanında konusamiyormusta özel odaya geciyorsunnn bacım elini yüzünü ciramadinmiii
0 oy
tarafından

Darp raporu al uzaklaştırma al 

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Allah'ın cezası ...
0 oy
tarafından
Onun karşısında sesiz durma sana vurursa sende vur gotunden şırıngayla kan alırım de kendini güçsüz gösterme vur şeyine tekmeyi sakat kalsın pislik 
tarafından
Ya suçsuz yere bana vuruyor ben kimseye vurmadım vurmam da ortada yalan sadece bahane uyduro kendince
tarafından
Kız sen böyle kendini onun karşısında korkmuş gibi durursan seni çok tehdit eder sktr de adam olmayı becer önce de varsaydın bi tekme
0 oy
tarafından
Niye oday gittin ki onunl yarın git hemen rapor al uzaklaştırma kartı çıkartır 
0 oy
tarafından
O.c o telefon kıçına girsin ins . Seni niye yalnız gorusturiyir sizinkiler de ayrı alem 
0 oy
tarafından

Bu kaçıncı darp edisi Allah'ın dan bulsun. Nankör onun üzerinde hiç mi emeğin yok? Yemek , temizlik,sevgi, saygı, hastayken saglikliyken ... İnsan değil. Emeklerine üzüldüm bacım değmemiş bu adama zerresi bile... Sevgi kalmadiysa bile yasanilanlarinda mi hatri yok? Allah'ım yardım etsin size canım . Allah'ım korusun sizi o şeref yoksunundan...:woot:

tarafından
Ne iyilikler etmedim ki 5 yıldır tanışıyoruz 2 yıllık evliyiz karşılığı bunun içinmiydi teyzem babam vazgeç bundan çok dedi bundan adam olmaz dedi ama dinlemedim işte sevdim napıyım ama bedeli bu olmamalıydı allahından bulsun dörtlük yapsanda gine bir şey bulur gine döver kendi de aç otuturuyodu bizi şunu al açım demedim olsun dedim kalbimi parçaladı hiç bir kötülük etmedim hep ben sevdim olsun dedim boşver dedim
tarafından
Başımıza ne geldiyse hep aşktan ....
0 oy
tarafından
Ağzını burnunu kıramadılar mı ailen
0 oy
(351 puan) tarafından
Son kez konuşacağım dendiği zaman Allah korusun bir pislik çıkıyor. Bir daha asla konuşma canım sonu iyiye gitmiyor kafayı yemiş o mikrop sende canını sokakta bulmadın defolsun gitsin uzaklaştırma kararı çıkarttır sen kadesi de indir telefonuna 
tarafından
Borçu var heryere ödüyemiyo evlede geçinemiyo geliyo beni dövüyo gücü bana bana yetiyo sadece çünki
(351 puan) tarafından
Pislik bir de onu benzeten olsa keşke de dayak neymiş görse
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Canm herkes diyo eski esiniz veya sevgiliniz son kez konusalim derse asla gtmeyin diyo aklinda kalsn ayrica babanlar onu o evden nasl sag cikardida kacrdi bizimkiler olsa kacacagi yeri tikar evden canli cikaramazdi onu o polis cagirirdi allah yardim etsin bu ulkede kadin olmak cok zor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,645 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 853 göst.
24 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,116 cevap

34,818 kullanıcı

...