0 oy
858 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Annem gilden geldik dedim manavdan biseyler alayım sen çık neyse elim ağır merdivenlerden çıktım taaa 3kata der içinde kalmışim benim oğlumu almışlar seviyorlar ama uykusu geldiği için ağlıyor neyse kaynanam normalde uykusu geldi mi al götür yatır der dedi biraz kalsın ağlasın falan neyse dayanamadım ana yüreği aldım çocuğu çıktım arkamdan eşim geldi terbiyesiz saygısız ben sizinkilere böyle mi yapıyorum sen bizimkilere nasil öyle davranırsin haaa bu arada yeni gelincikleri gelmiş maksat ona yağ çekmek bunların işi dedim ne saygısızlığı ya çocuk ağlıyor dayanamadım eve çıkardim falan filan sözlerimiz karşılaştı tuttu bana vurdu duvara firlatti şuan omzum çok ağrıyor boyun kısmim yanıyor kızlar ağlıyorum kendi ise gitti Allah'ın dan bulsun bana el kaldırıyor artık sırf ailesi yüzünden napcam bilmiyorum en büyük hatam yavrumu o pislikten yaptım yazıklar olsun hiç bir şey e değmiyor

20 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
Sende 2 tane yapistiraydin pislik utanmadan 1. Dayağa sessiz kalırsan 2. De olur asla susma asla gerekirse ben ailemi çağırır dim şiddet aşka tahammuluum yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailen yokmu arkanda boşan git darp raporu al yarın uzaklaştırma çıkart boşa al velayeti nafakayı. Bugün byle döven yarın çocuguna da vurur en sonu da kadın cinayeti malesef. Ses çıkar kurtul o pislikten.
0 oy
(285 puan) tarafından
Ya canım ne yazacagimi şaşırdım. Allah yardımcın olsun insallh.
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Elleri kırılsın seni haklı bulması gerekirken. 

Sende ona, karşılık verseydin ya, kuzum 
0 oy
(702 puan) tarafından
Gözunu korkutmak icin topla eşyalrini git annenin evine yada bekle o gelince ben gidiyorum de git
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Annesi doldurdu demek 2 dakikada eşini herhalde vurmasını hiç bir şekilde izah edemez in kaynana sizin yüzünüzden dayak yedim de sen huzursuz oluyorsun onlar bin beter olsun yalandan torun severler tabi pislikler
0 oy
tarafından
Vurması asla susulacak bişey değil ama canım belki sen gelini kıskanıp bir ayıp mı ettin acaba hani bilmeden yorum yapmakta doğru değil yinede çok üzgünüm 
0 oy
tarafından
İn söyle kaynanana bak oğlun böyle böyle yaptı diye söyle ona normalde ben götür derdim bugün o götürdü desin 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah ne varmş onda çocğu ağlatma sn anne yine glr dicği yerde yaptığına bak ayı nolcak terbiyesiz Allahından bulsn 
0 oy
(5,468 puan) tarafından
G.erizekalı yaa ağlıyorsa ne yani patlasınmı tabi goturecen bnm bebeğim ağladında eşim al gotur emzdr dyor ben burda bi saygıszlık gormedım asıl eşin terbiyesiz lik yapmiş snradan huylarını değiştryor lar yaa geçen eşimde kızım kustu dye saydırdı kafama vurdu bnde vurdum baya küfür ettım bnane yaaa sende vursaydın bı tane kafasına çarpsaydun m.almısın Sen deseydın mecbur çoçuk ağlarsa goturecen yanı alaaa alaa
0 oy
(954 puan) tarafından
Git kaynananın yanına söyle oğlun bana el kaldırdı senin yüzünden ben bosarim o torununu da istediğin zaman goremiceksin de Korkut bı daha yapmasın gözü korksun bir az yok bu hep öyle devam eder
0 oy
(536 puan) tarafından
Mutlaka gözünü Korkut

Polisi arayabilirsin 

Birkaç gün ailenin evinde kalabilirsin
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Ne yapacağını söyleyeyim darp raporu alacaksın ki bir daha böyle bir şey olunca yağ gibi üste çıkmasın ayriyeten de ailene şöyle saklama
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kaynan doldurmuş canım bide başka gelin görünce hepten azarlar bu kaynanalar benimki memleketteyken hergün arardı torunumu göster çok özledim diye yalandan derdi torun falan değil maksat biz başka sehirdeyiz gezmeye gelsin baktı ben davet etmiyorum her geldiğinde ortalığı karıştırır eşimin huyu suyu çok değişir o yüzden davet etmedim kalktı gitti bursaya tatile daha nişanlı olan gelinini almış gitmiş bunu benden saklıyorlardı ama ben duydum gittiği günden beri hiç aramadı beni boşver oğlunu bile aramamış torununu hiç sormamış eşim yeni anladı ama geçmiş huzursuzlukların telafisi olmuyo tabi onun yüzünden sütüm bile kesildi allaha havale ediyorum onu
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Sessiz kalma arkadaşım buna sessiz kalırsan arkası gelir bunu sakın unutma. 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Şiddete boyun eğme yıllarca şiddet gördü annem ve ben öyle bı evde büyüdüm hala izleri var psikolojik olarak hem sana hem çocuğuna yazık bı ders ver annene git kovacak mi çocuğun biraz büyüyen e kadar idare et gir ise çalış annen baksın ya da kreşe ver ayakların üstünde dur 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah ıslah eylesin canım sessiz kalma 
0 oy
(91 puan) tarafından
Nedir ya bu kaynanadan çektiğimiz gerçekten artık yeter Allah yardımcımız olsun
0 oy
(2,009 puan) tarafından
O vuran elleri birgun sana muhtac olsun inşallah git kuzm ailenin yanina yada git polise sende bir annenin evladisin sahipsiz misin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 905 göst.
0 oy
14 cevap 688 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minik yavrum (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,162 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,174 göst.

385,927 soru