0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Eşime bazen çok öfkeleniyorum, beni düşünmüyor yeterince değer vermiyor gibi hissediyorum bazen, kendi işi ve haftanın 4 günü yurtdışında burada olduğu zamanlarda da gündüz ya çalışıyor ya dışarı çıkıyor arkadaşlarıyla genelde, gece geliyor eve çoğu zaman. Toplasanız evlendiğimizden beri 4-5 kere başbaşa dışarı çıkmışızdır.(9 aydır evliyiz) Her yurtdışına gittiğinde ağlıyorum resmen bu kadar yalnız bırakma beni, gitme diye yalvarıyorum neredeyse. Bana yeterince değer verse bu kadar yalnız bırakmaz diyorum. İstese yurtdışına gitmez, kendi elinde, tamam daha az kazanır belki ama en azından yanımda olur benim için daha fazla kazanmasının bir önemi yok, geçinelim yeter, yada hadi tamam gitsin ama bu kadar sık gitmesine ne gerek var? Hep daha fazla kazanmak istiyor gözünü para hırsı bürümüş, artık yıprandım bende yalnızlığa mahkum edilmiş gibi hissediyorum kendimi, bazen annemlere gidiyorum kalmaya, ne kadar ailemin evi olsa da bi zaman sonra sığıntı gibi hissediyorum kendimi, evde kalıyorum bazen de yalnızlıktan kendimi kötü hissediyorum. Eşiyle her gün vakit geçirebilenlere imreniyorum. Defalarca konuştum bu konuyu eşimle, umursamıyor bile yapacak bir şey yok diyor ben işimi başkasına emanet edemem diyor, başkasını yollayamam yurtdışına diyor. Sizce ne yapmalıyım?

2 Cevaplar

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Madem yurtdışıında çalışıyor. Seni de oraya götürsün . Burda tek ne yapacaksın. İlerde illaki çocuk olur. Olmaz ki böyle saçma yani
(301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yurtdışında evi, düzeni vs. yok, her seferinde farklı ülkelerde, farklı şehirlerde.  Bende gitsem ekstra masraf çıkacak.
(1,381 puan) tarafından
Düzenini kurması lazım. Düzgün bir işi olması lazım sürekli aynı yerde kalması da lazım ayrıca
Sürekli sende peşinden gidemezsin bu durumda.
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Sizde onunla birlikte gidin eşiniz illaki orda otel de yada evde kalıyordur sizde orda beklersiniz bu kadar sorun oluyorsa bu durumu ciddi bir şekilde eşinizle konuşmalısınız 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 175 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 349 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 602 göst.