0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (540 puan) tarafından
Ya tartışmak iicn erkek mi olmak lazım dün durduk yere cins cins davranmaya başladı bende ne oldu dedim bugün yine aynı konu diyorum ne konu anlat saçma sapan tavırlar içinde sonra tartışmaya döndü konu neymiş ben delikanlıymisim neymiş erkek gimiymisim ne yani o bağırınca cins cins davranınca susup oturmak mi lazım bisey demicekmisim köle miyim ben ya 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esımle tabıkı tartısırım ınsan anasıyla babasıyla tartısıyor ama kendını savunmak erkeklık degıl 
(540 puan) tarafından
Bunu anlatmaya çalışıyorum yok anlamıyor karşılık verdiğim için erkek oluyorum
-Reklam-
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Eşiyle tartışmayan yoktur ki sanırım sizin eşiniz istiyor ki sen naz yap kendini odalara kapat kavga ettiğiniz zaman öyle istiyor sanırım da gerçek hayat o değil yani hangi birimiz tartışınca kalkıp bağırmıyoruz ki işimize ben vallahi bazen oluyor kıyamet koparıyorum yapılacak bir şey yok
(540 puan) tarafından
Bunu anlamıyor işte karşılık verince erkek delikanlı felan diyor iyice sinirlerim zıplayor daha çok karşılık veriyorum
(2,222 puan) tarafından
Benim de şimdiki evlendiğimiz zaman sen çok erkek gibisin diyordu şimdi alıştı sonra ben de her tartışmada yalandan ağlamaya başladım ama asla gerçek değil yalandan
(540 puan) tarafından
Kız ağlasan ne ağlıyon der bu tam odun anlamaz öyle şeyleri
0 oy
(462 puan) tarafından
Bunu genelde ben yapıyorum durduyçk yere kavga çıkarıyorum bahane arıyorum bazenn... :(
(540 puan) tarafından
Ortada hicbir şey yok 5 dk iyiyken sonra birden değişti
0 oy
tarafından
Valla ben de erkek gibiyimdir. Bu huyumla da gurur duyarım. Allah'a şükür kimseye muhtaç olmadan kendi işimi kendim görürüm. İşlerine gelmiyor tabi delikanlı kadın. Vur ensesine al ekmeğini olman lazımdı
(540 puan) tarafından
Bende öyleyim canım başka zaman gurur duyar benim karım erkek gibi yok şöyle yok böyle işine gelmeyince böyle oluyor
tarafından
Amaaaan boşver. Birşey derse, söyle de anan köyden karı alsın sana de :D
(540 puan) tarafından
Aynen öyle :D
0 oy
tarafından
Valla çataçat tartisirim ben emir eri ramazanmiyim gel diyecek gelicem git diyecek gidicem kafasina gore kendi soylenecek dan dun konusacak susucam. Kendine eş degil kole alaymis o zaman. Bu erkeklerin gereksiz egosu beni benden aliyor gercekten
(540 puan) tarafından
Bende diyorum ben senin kölen değilim beni bacıların la karıştırma diye ben onlara benzemem diyorum. Bu napsa bacılari he sensin demiş
0 oy
(196 puan) tarafından
Tabiki her evlilikte tartışma vardır sadece bizim bir sorunumuz var çabuk barışırıx ama konuyu kapatmayız ara ara açar kafa buluruz)))
(540 puan) tarafından
Aman hala tripli bide diyor ki benim bir sorunum yok
(196 puan) tarafından
Erkeklerin tripi kötü oluyor bizden beter
(540 puan) tarafından
Aman ne hali varsa görsün
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Coooookkkk enson dayanamaz basar gider ewden bilir sinirimi...
(540 puan) tarafından
Anlamıyor hep susmami istiyor ama ben susamam huyum böyle
(9,247 puan) tarafından
Sus valla bak mis bak ne olcak.ben kuserımmdoert döner sonra
(540 puan) tarafından
Aman öyle yapacam görsün
0 oy
tarafından
Üüüff kedi köpek halt etmiş yanımızda. Hani bir kaşık suda boğsak boğarız. Ama ayrı da olamayız. 
(540 puan) tarafından
Bilmiyorum bizde sorun var sanırım,
tarafından
Herkeste biraz var bence.
(540 puan) tarafından
Ne bilim ya
0 oy
(13,878 puan) tarafından
Haklı isem eşimle de tartışırım ailemle de tartışırım onun ailesi de tartışırım hiç gözüm görmez e sonuçta kendimi ifade etmem savunmam lazım tamam sensin sen haklısın ağamsım paşamsın diyecek halim yok 
(540 puan) tarafından
Bunu anlamıyor işte susup beklememi istiyor ben öyle yapamam
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ne komik bi soru, tabi ki, birbirimizin stres topu gibiyiz :D

(540 puan) tarafından
Ama ben ona cevap vermicek misim
0 oy
(2,985 puan) tarafından
Ayy adam olmuşlar hepsinde aynı muhabbet. Erkek konuşunca kadın söylemicekmiş de lafının üzerine laf olmazmış haspamın. Oyle de bir söylüyorum ki
(540 puan) tarafından
Valla ya anlamıyor işte
0 oy
(1,166 puan) tarafından
yok ya bizde tartisma cok olmaz. hemen tatliya baglanir. cocuk uste bazen olur basit sekilde.  biliyor huyumu tartissa susmam  burin dese besin derim yani. kendimi ezdirmem icimde saklamam soylerim 
(540 puan) tarafından
Bende öyleyim biliyor bu huyumu yinede saçmalıyor
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hemde hergun 
(540 puan) tarafından
Bizimde sıklaştı
0 oy
(2,194 puan) tarafından
 cins cins hareketleri olursa tabikide tartisirim birde eşim bilir taktım mı çok takıyorum ben sinirli oluyorum sonra o sinir bir türlü geçmiyor benim o bazen beni alttan alır bazen ben onu strestli olur alttan alırım öyle aile hayatımızda pek tartışma çıkmıyor ama durduk yere cins cins hareketler yaparsa tartışırım 
(540 puan) tarafından
Ortada birsey yok dışarı çıktık gayet iyiyiz kahve aldık oturduk buyerlerde birden durgunlasti sorunca da saçmalamaya başladı
(2,194 puan) tarafından
O zaman tartışırım canım ben tahammül edemem durduk yere saçmalık çıkarırsa sende kendini ezdirme iyi yapmışsın tabikide o diyecek tavır atacak sen sus pus mu oturacaksin haklısın durduk yere o hak etmiş
(540 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya hem moral bozuyor hem üste çıkıyor
0 oy
(48,988 puan) tarafından
ben soylenirim genelde eşim takmiyo bile artik ☺️
(540 puan) tarafından
Hep öper koklar ise öyle gider bugün öyle yapmadı hani birsey yoktu dedim normalde böyle yapmazsın yok zaten birsey diyor
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Ben kendimle tartsyrum genelde tartismak da deglde soylenuyorum iste cnku esim tartismiyo :angel:

(540 puan) tarafından
Buda susuyor ben deli oluyorum konuşup çözmek istiyorum ama anlamıyor sonra suçlu ben oluyorum
(13,857 puan) tarafından
Benimki genelde uyur snra uzamaz
0 oy
tarafından

Niye kocasıyla tartışan herkes delikanlimiymiş 

BEN DELİKANLIYIM O ZAMAN.

:D:D

(540 puan) tarafından
Anlamıyor işte neymiş erkek gibi tartjsmicakmisim susucakmisim o zaman kadın olunur herhalde
tarafından
Ezer seni o zmn sakın ezdirme kendini koca deil isterse gözünün kökü olsun ezdirme
(540 puan) tarafından
Aynen öyle canım o kadar da değil

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 782 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,179 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Seda.26 (536 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 812 göst.
0 oy