0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Dün esim geldi annesine bağırdı çağırdı kardeşimede kusura bakma dedi annesine anne sen benim evime gelene bağıramazsn dedi kaynanam da oda ben ablami almaya geldim demesin flan demiş indim aşağıya anne hayırdır senim derdin ne dedim o cocuk kac ya küçük sendn ne diye çocuğa laf ediyorsun dedim biz yufka açıyoruz sen gezmeye gidemezsin diyorsun hata benim ablamdayms yufka açılacağı zaman benim evime gelemez miş dedim ki sen önce evine gelen insana hoşgeldin demeyi bil ben görümcemle konusrken eltim bilezik almıştı kendine demistim hani abla benimle paylaşmadı bu sevincini ben olsam hemen soylerim kaynanam da bna sanane kim ne alirsa alir kendine gelip seninle paylaşmak zorunda mi eltimde orda hic ses etmiyor hâlbuki arkalarndan daha cok konusuyor görümcem de bna gezmeyin dolaşmayın sizde altin alin demişti bna hala cay yapmadın hani nerde cay deyip duruyor esim allah razı olsun onun hakkindan geldi kaynimda kardesime guya sus demis kardeşim susmamis dedim ki kardesime sana böyle birşey soyledimi abi yok abla ben tartıştısken kimse ses etmedi hani abisi esime bende kalp kirarim diyor kaynana yufka acerken gelinin gezdiği nerde görülmüş oglum seni kim dolduruyor esim dedi bunca zaman ses etmedim kimse gelip benim esime bağıramaz eltimde bağırmıştı bna eltimde orda hic ses dahi çıkarmıyor bide kardesime diyorki ben senin  babanla konuşucamm bu günü hiç unutmiycam dedi daha öncede kaynnam eltim hakkında konuşmuştu icerden kaynım bi geldi senin agzina s.ç.rm anne sen benim karim hakkına kinusamazsn demişti onu unuttu hanfendi ogluna diyor ben bu gunu unutmiycam dedim Aileme  hakaret ettin bende unutmiycam kafasi karışanlar son iki postuma bakabilir siz benim yerimde olsanız eltiyle konusurmsnz 

13 Cevaplar

+1 oy
(621 puan) tarafından
Bana kaynana gidemezsin diyecek bende o evde bekleyecem bak nasıl gidiyorum der giderdim sonuçta eşinde haberi var ben gidiyorum derim eşime çok pasif kalmışsıniz gitmemissiniz.bide kardeşime bagiracak onu orda yolardim sen kardeşimin beşiğini mi salladin hayırdır kime bağırıyon derdim bişey diyememissin burda anlatıyon.desenki kaynanam böyle dedi bende cevabını verip çıktım gittim iyi yapmışsın derdim valla söz konusu kardesimse ortalığı ayağa kaldırırdim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kız Allah aşkına bisiler anlatirken iki noktalama işareti koyun.

Hiçbisi anlamıyorum böyle yazilanlardan
(7,744 puan) tarafından
Yemin bende anlamadım hepsini okumadim
0 oy
(938 puan) tarafından
Ben konusmam 
0 oy
(2,935 puan) tarafından
Bu nasıl bişeysiniz ya tamam kaynanan çok hatalı görümcede elti de ama kaynının annesine sövmesi çok kötü bişey her ne olursa olsun annesi yazık ya sende kalkıp gideydin de uğraşmasaydın bu kadar 
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Ben olsam bundan sonra asla onları umursamm 

O eltiylede konusmam
0 oy
(618 puan) tarafından
Ben olsam inadına giderdim onlarla konuşmadım herkes iyi olsun ben kötü olayım umrumda olmaz 
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Su kaynanan tam dayaklık
(886 puan) tarafından
Yemin ederim varya deli etti beni
0 oy
tarafından
Ben olsam kardeşimle kahvaltıya giderdim hatta giderken de kaynanam a el sallardim 
0 oy
tarafından
ya yufka açmakta açmak zor işmi kaynana bu kadar abartiyor Allah aşkına. Tabi sen bilersin bilmezsin normal. ama ben yufka açıcam vay anam milleti başıma topliyom biri çay getirsin, öbürüde terimi silsin bari. Ben yufka açarımda, hiç abartmam abartılacak bişeymi. kaynana hamarat değil cahilmiş.
0 oy
tarafından
Yufka açmaktan,çay yapmaktan,gezmekten konu neden eltinin aldığı bileziğe geldi ya.gercekten onun yeri orası mıydı?
0 oy
(755 puan) tarafından
Bacim ye ic gez eglen onlarada cemkire bildigin kadar cemkir .. sessiz kalma kimseylede konusma azicik asin agrisiz basin
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Simdi dun sen cekip gittinmi o evden 
(886 puan) tarafından
Aksm esim gelince gittim canim kardesmle
(1,048 puan) tarafından
Esinin seni savunmasi cok onemli artik ben ilsam o kaynananin yuzjne bakmam
(886 puan) tarafından
Bi ağladı oğlum dolmuşa gelme etme diye görsen
0 oy
tarafından
Çok bile uzamış konu. Ablan geldiği gibi siz hayırdır diyip çıkcaktın o evden. Bu kadar tantanaya gerek yok yani anam mısın babam mısın. Dozer gibi geçerim öyle insanların üstünden. 
(886 puan) tarafından
Ya inanrmsn esimde evde yok isyeri arkadaşlarıyla kahvaltiya gitmiş dediki sen bekle ben seni çıkarıcam eltimin yaptığı hareket deli etti beni mum gibi ağzını dahi açmadı yarancam diye
tarafından
İnsanlar çiğ süt emmiştir unutma. Bundan sonra konuşma hiçbiri ile olsun bitsin.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 298 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.