0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
Bi sene önce görümcem evlendı halam kınasına geldı dugunune gelemedı oğlu hastalandı o akşam da hedıyesını getırmemıs . Çokta gorusemedıgımız ıcın kaldı kalan hep kalır . Halam da davetıye verdı veremedım ama kızı hamıle bebeğine gonderırım nasıpse dedı .Dün oğluna sunnet cemiyetı yapıldı kaynanam kendı tarafımda var cemıyet dedı gelmedı göndermedi de ama bnm taraftan annemler amcam babaannem hep gonderdı hedıye . Bnm de 45yasında amcam var evlenecegı yok . Cemıyet bıttı yengem de dedı kı kaynanan da hatırda yokmuş bızı geç kaynanam gonderdı sonuçta anası ınsan hatır güder dedı bende cımrı ınsanın hali bı başka yenge dedım onlar ana baba gonderdı bakmazlar dedım .. bı bakıma haklılarda bı bakıma gondereblseymıs halam olurduda . Annemde bız onun ablasının çocuğuna gıttık salakmıydık dedı yanı hersey para degıl rıca gönül ısı . Bugünde başladı kaynanam temızlık yapıcam dedı oralı olmadım kızı gelmıs yapsınlar dedım yanı ınce düşününce ınsanı takmadıklarını anlıyorum bende öyle davranıyorum

1 cevap

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Aman sen gittin mi boşver onları
(385 puan) tarafından
Genel kaynanamın bnm tarafa öyle olduğu ıcın ben kızdım yoksa verıp vermemesinde degılım herkes kndı degerını belırlıyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 339 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 258 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
21 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,559 puan) tarafından soruldu

383,846 soru

11,485,071 cevap

35,112 kullanıcı

...