0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim dış cikariyor çok ağlıyor. Yurutecteydi bende mama yedircektim o yüzden kucağıma almadım. Bana balkondan atla da herkes senden kurtulsun dedi. Aşırı üzüldüm çünkü o ise giderken arkasından hep dualar okuyorum Allah kazadan beladan korusun diye. Çok üzgünüm. İnşallah bir gün ondan önce ölürüm de ölüm döşeğinde bu lafını ona hatirlatirim.

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay smalama ya söylediğin şeye bak sen annesin böyle bir bedua etmen doğru değil

Eşinin söylediğide çok saçma durduk yere 
tarafından
Şimdiden bahsetmiyorum ki şuan tabiki ölmek istemem çünkü kimse bı çocuğa annesi gibi bakamaz ama söylediği çok zoruma gitti onun en ufak bi yerine bişey olunca nasıl üzülüyorum o bana resmen öl dedi
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah Allah madem çocuk ağlıyor kendi baksın ne saçma şey demiş öyle. Anlamıyorum sadece yapmayı biliyorlar şu erkekler çocukları
tarafından
Evet öyle bugün sırf çocuk ağlıyor diye dışarı çıktı.
0 oy
tarafından
Balkon sana yakın sen atla bizde senden kurtulak deseydin
0 oy
(506 puan) tarafından
Bütün erkeklerin Allah belasını versin benim kocamda böyle lanet olsun 
0 oy
tarafından
Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeliyiz eşin için söylüyorum sende öyle deme Allah korusun 
0 oy
(7,961 puan) tarafından
Önceki postuna baktım da eşimle gurur duyuyorum demişsin bahsettiğin övme buydu galiba, yani n edeyim her evlilik dört dörtlük değil olur bazen böyle şeyler 
0 oy
(738 puan) tarafından
5 yıldır kötü söz söylemedi yazmistin nazarmi deydi kız acaba 
tarafından
Evet bu zamana kadar ne kötü biz söz etti ne ettirdi bende çok şaşırdım malesef altında başka bişey arıyorum şuan çünkü şimdiye kadar yapmadı bugün durduk yere yani çocuk ağladı ve ben kucağıma almadm diye söylenecek bir şey değil bu
0 oy
(129 puan) tarafından
Neden böyle birşey dedi durduk yere mi söyledi 
tarafından
Çocuk ağlıyordu dış cikariyor bende mama yedircektim o yüzden kucağıma almadım bu sebepten dedi yani kucağıma alıp susturmadigim icin
(129 puan) tarafından
Çocuk tek senin çocuğun mu babası olarak alıp sustursaymış
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Sen ondan once olsen vicdan yapmaz büyük ihtimal. Genellikle erkekler yas tutmadan evlenmeyi düşünüyor. Bu yuzden sirf o anlasın diye ondan önce oleyim demek saçma. Allah kiymetini yaşarken bildirsin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 388 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
20 cevap 978 göst.
0 oy
2 cevap 131 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

380,243 soru