+1 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Annemle aramda anne kız ilişkisi yok bizim.24 senelik hayatımda sadece 4 sene birlikte yaşadık daha doğrusu yaşayamadığım için kaçtım zaten.7 aydır hiç konuşmuyoruz aslında sevmiyorum nefret ediyorum ama şimdi yanımda anne( bir başkasının annesi olabilir)olsa bole sarılsam hıçkıra hıçkıra ağlasam beni dinlese saçımı okşasa. Bende bi anneyim 2 yqsunda oğlum var bazen dik durmaya çalışıyorum ama basaramiyorum:( o yüzden evladinda ana babqninda hayırlısını nasip etsin Rabbbim

9 Cevaplar

+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Belki bı anne olamam ama bı abla olarak kabul edersen beni hep yanindaym cnm❤️
(1,946 puan) tarafından
Yaaaa:"(Gözümden yaş döktürdün valla.
(1,552 puan) tarafından
❤️ üzülme cnm ne zaman konuşmak istersen yazabilirsin iyi bı dinleyiciyim
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun gerçekten bole insanların olduğunu bilmek bile çok iyi geliyor insana daha yüzünü görmedim tanımıyorum qma yanimdaymissin gibi destek veriyorsunuz ama en yakinimdakiler bu desteğin gramini vermiyorlar valla
(1,552 puan) tarafından
Sana bişey diyim mi emin ol bende senin gibi yanlzm o yüzden halinden anlıyorum çevremdeki herkesten darbe yedim resmen
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından

Yedi yıldır ailemle görüşmüyorum ama anne şefkatine çok ihtiyacım var :'(

(774 puan) tarafından
Hemde nasıl zor işte malesefki herkes aynı şansda olmuyor bazen aman bosver diyorum bazende yeterki kokusunu alayım diyorum:(
(7,684 puan) tarafından
Neden görüsmüyorsun ki cok uzun süre  :/
(774 puan) tarafından
Valla anlatsam sayfalar yetmez çok uzun mevzular yani görüşmemek iki tarafli çok kırıldık iki tarafda çok hatalıydik ve şuan bedel ödüyoruz sadece
(7,684 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
(774 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun canım ❤️
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Hiç demiyorum canım inan anne sevgisi nedir bilmiorm küs olarak evlendim birikimim vardı vermedm die tavır aldı şmdi konşuorz hep ararm anne oldğu için hiç aramasam eksklğini hisstmem
(1,946 puan) tarafından
Keşke herkes anneleriyle çok güzel olsa insallah biz bu duyguları evlatlarimiza yaşatmayız ki her daim yanlarinda oldugumuzu hissetsinler
(3,389 puan) tarafından
İnş canım inş  annem gibi olmk istemyrm çok anlayşszdı annem arkadaşlarımı eve davet edemezdm pek işe giderdim zaten maaşımın çoğunu verirdm bide temzlik yapmıosn die laf ederdi bende sabah millet kahvltı yapıp süslenir Ken bi tşört pant çeker üstüme bulaşıkları yıkar tuvalet banyoyu yıkar öle çıkardım yoksa laf ederdi daha çok şey varda utanyrm yazmaya valla 5 yldr evlym hala aklmda herşy
(1,946 puan) tarafından
Bende evlenmeden önce anneme asla senin gibi bi anne olmicam derdim.Benim annemde çok anlayışsız sürekli vururdu bana bagirirdi küçücük bi hareketimde o....pu yerine koyardı beni.Bu aralar bende oğluma kızıyorum ve kendimi anneme benzettim için çok kiziyorum
0 oy
(661 puan) tarafından
Bı kardeşin olarak gel birlikte ağlayalım:(
(1,946 puan) tarafından
Gel bacim gel :(Ağlayalım.Sende mi benim gibisin
(661 puan) tarafından
Bende çok doluyum annemin yeri ayrı ama uzak bana hergun konuşuruz ama uzak ya zor ben eşten yana dertliyim canım o daha da zor er an dip dibesin ama mutlu değilsin
(1,946 puan) tarafından
Ahh kuzum benim :( Mutlu oluruz diye evleniyoruz umutla bazen bole kötü şeylerde yasanabiliyot
(661 puan) tarafından
Yok be ben bile bile yaktım kendimi belki bı ümitle mutlu olurum diye ama olmadı Rabbime binlerce kez şükrediyorum bı kızım var onu herşeyden herkesten çok seviyorum bide oğlum olucak onlar bana yeter bende artık sevgi beklemiyorum çünkü bende istemiyorum sevmesin ama kirmasin da
0 oy
(788 puan) tarafından

Ayyyy kıyamam canım  gönlünde ne istek varsa Rabbim sana kavuştursun.hersey gönlünce olsun.<3

(1,946 puan) tarafından
Allah binlerce kez razı olsun canim benim valal çok güzel şeyler yazıyorsunuz gerçekten çok duygulanıyorum ki şuan duygusallık tavan:")
(788 puan) tarafından
Allah sendende razı olsun canim:))
0 oy
(202 puan) tarafından
Senin arkadaşa ihtiyacın var. Hatta kardeşe. 
(1,946 puan) tarafından
Ya bazen diyorum Rabbım var Allahima şükür evladım var sağlığı yerinde esim var ama insan bole bi değişik hissediyor belkide hiç anne baba sevgisi hissetmediğim için ne yapacağını şaşırıyor belli bir donem
(202 puan) tarafından
Şükret kardeşim Bol bol şükret. Ne anasız babasız çoluk çocuk var sokaklarda. Halimize bin şükür. Başımızda bir çatı sıcak yuvalarımız. Yeter de artar bile.
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Rabbim sırtındaki yükünü hafifletsin seni feraha kavuştursun inşallah,burda da çok iyi insanlar var içinde dökmek istediğin herseyi yazabilirsin paylaşmakta acıyı biraz olsa hafifletir,eminim mükemmel bi annesin ve sen senin yaşadığını evladına yaşatmiyicagın için oglun cok cok şanslı senin gibi bi anneye sahip olduğu için <3 Rabbim sizi birbirinize bağışlasın insallah <3

(1,946 puan) tarafından
Yaaa gerçekten Allah sizden razı olsun Rabbım her daim önünüze hayırlı kapılar açsın.Bole sanki hepiniz benim derdime ortak oldunuz :(
0 oy
tarafından
Bende annemle görüsnuyotum aramızda bir bağ yok. Hiç bir zaman da demedim keşke annem olsaydı. Aman benden uzak olsun lütfen 
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Havadan mıdır sudanmıdır bilmem şu sıralar birine sarılıp ağlama isteği bende de çok var.

Anneme gelince ;bir kere sarılsam kokusunu çeksem ömrümün geri kalanının yarısını verirdim , çünkü 3yıl önce kaybettim :'(

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 732 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 370 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,663 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 642 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,176 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...