0 oy
1,087 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar bebegim 8 aylik olacak son 5 aydir geceleri cok sık uyaniyor emziriyorum. Ama bazen yetişmiyor sütüm mama yapmaya kalkinca veua ogluma su veriyorum o sirada babasi uyaniyor. Bagiriyor bana niye bakmiyorsun niye ağlıyor. Bugünde cocuk kalkti bende emzirmeyeyim su verim yatar belki dedim kucagima aldim pışpişladim. Esimde kalkti neye agliyir diyip kufur etti bana çocuğa. Yarin işe gidecem niye agliyor bu meme istiyorsa ver sususun ş.siz diyo Eve gekince bi yarim saat 1 saat zorla bakiyor oda cocuga tıktok izletiyir. Izletme diyorumm. Durmuyor al kendin bak ozman diyor. O yarm sattede ben iş yapiyorum tabi cay getir. Yok gel bak diyip duruyo. Cok yoruluyormuş. Yani cocuk bu aglar. Ama yok kiziyor

45 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ve hala ona kocam diyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin gerçekten de haysiyetsizin tekiymiş benim eşim de arsızın tekidir ama çocuk ağlıyor diye bana bağırsın da ben onun ağzını yırtayım görür gününü çok kıymetliyse çocuğu kalksın kendi baksın bazılarını hiç anlamıyorum sanki biz anne değil de el kadınıyız çocuğumuza kendilerinden daha az değer veriyormuşuz gibi ağlasa kızıyorlar düşse kızıyorlar o koca kıçını devirip yatana kadar kalksın kendine baksın oğlu çok kıymetli ise yok kıymetli olan uykusudur o eşinin çok rahatsızsa gitsin salonda yatsın geri zekalıii
0 oy
(2,474 puan) tarafından

Benim 5 aylık kizim da cok miz miz gece gündüz ağlar susturmayınca bana veriyo cok bakamiyo  ama hicte ağlıyo diye bir laf etmedi edemezse ben istermişim ağlasın bebek bu sonuçta hele kalkıp küfür edecek parçalarım onu gece gece:angry:

0 oy
(3,740 puan) tarafından
Eşine, küfrüne, tiktok izletmesine malesef ki biz uzaktan yorum yapıp kızmaktan başka birşey yapamayız. 

Ama 8 aylık bebeğine gelince tavsiyelerde bulunabiliriz. 

Çok sık uyanmasının sebebi büyüyor haliyle doymuyor. Ek gıdaya çoktan geçmiş olması lazım. Gece uykusuna yatırmadan önce tok tutacak gıdalar, mamalar yedirirsen eğer uykusu yavaş yavaz düzen alır, daha çok uyur. Altı kuruysa, karnı toksa ve uykuya dalmadan önce öpüp koklanır ve sevgiye tok şekilde uyursa eğer gece uykusu düzene girer Allah yardımcın olsun arkadaşım. 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İkinci çocukta daha beter olur aman diyin ilaç al dikkat et 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Sana tavsiyem birinci çocuğunsa ikinciyi hic düşünme böyle bi eşe benimde birinci çocuğum ama eşim ben gece lavobaya gitsem bakar su iccek desem katıp gelir küfretmesi çok saçma herkes çalışıyor uykunu o kadar düşünüyorsa çocuk yapmasın onun ne suçu var 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
O ne ise yarıyormuş insan müsveddesi? Böyle adami çocuklarıma baba, kendime koca diye yanimda gezdirmem kimse kusura bakmasın 
0 oy
tarafından
Eşin başka odada uyusun bence 
(204 puan) tarafından
Buda iyimis :D gulmicektim ama su yorumun guldurdu
tarafından
Ama öyle canım bir arkadaşım oylr yapıyor eşi sevmiyor çocuk sesi ondan
0 oy
(440 puan) tarafından
Bu nasıl bir sorumsuzluk al bak ne demek?! Sustur ne demek?! O bebek sadece senin bebeğin mi? Bebektir ağlar, güler, oynar ,mızmızlanır. Bir de bir kadına, anneye küfür etmek ne kadar terbiyesizlik. Bu kadın senin hayat arkadaşın, bebeğinin annesi, bir kadın, birinin evladı. Sana yardım etmesi lazım, senin gönlünü hoş tutması gerekirken bir insanin bu kadar bencil olmasını anlayamıyorum. 
0 oy
tarafından
Bu şimdi babamı oluyor
0 oy
(362 puan) tarafından
Birisi şu insan fazlasına onun çocuğu olduğunu hatirlatsin bebeğin aglamasi anne babanın cennet derecesini arttırır kaldiki konuşmayan tamamen size muhtaç bir varlık neden yaptı o zman iş yerinde elaleme sesi cikmaz Yusuf Yusuf takılirlar evde aslan kesilirler gece bebege su verilmez mama yada anne sütü vermelisin 34saatte bir çocuk acikir ağlar anneyi ister ağlar hayret birşey çocuğunla başka odada yer yatağı kursana böyle hanzolarin yanında uyumak birşey kazandırmaz oda sabaha kadar uyusun aman  uykusu bölünmesin mazallah yorgun kalkar falan .eşim 10 saat calsiyor yeri geliyor birkez çocuğu sustur demez gecede beraber bakardık ben mama yaparım o pispislardi geçiyor zaten zamanla 
0 oy
(710 puan) tarafından
Bacım kimi bebek 5 yada 6 ayında dış çıkartabiliyor benim çevremde ki bı tanidigim 4 ayda dış çıkarttı çocuğu diş çıkarma evresindeyse uyumaz çocuk dişleri kasiniyordur onun 
0 oy
(55 puan) tarafından
Koy tepkini valla benim eşim sabah 7.30 akşam 22-23 bazen gece yarısı gelir sırf çocuğa bakmamak için ama bişey demiyorum gece benimki de çok uyanır ben mama hazırlayana kadar o eliyle sallar ilk aylar gece kalkıp odaları dolaşıp gazını çıkartırdı yani onun ilk çocuğu bilmiyosa benim de ilk çocuğum sanki on çocuk mu büyüttük biz yardımcı olmuyo bi de üstüne uyandı diye kızıyo s.... Belanı kapat çeneni de otursun aşağı 
0 oy
(633 puan) tarafından
Allah'ım nasıl bir sevgisizlik bu. Rabbim hidayet ve yumuşaklık versin. 
0 oy
tarafından
Bu ne biçim baba ya. Ben geceleri kalkarim bazende eşim kalkar tamam çalışıyor ama sen kimsin çocuk ağlıyor diye ona annesine küfür ediyosun böyle baba mi olur. Baha demek sadece eve ekmek getirmek değil zihniyetsizler bunu anlamıyor ben çalışıyorum bana dokunmayin kafasinda 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Hadim olsaymis ya
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Sen de bu adama çocuk doğurdun aferim 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bunun cocugu var bide benim cocugum agliyor geceleri mama yapana kadar kiyamet kopuyor evde bazen esim salliyor gunduzcu olmasina ragmen nasil bi zihniyet var esinde çözemedim sanki cocuk onun degill
0 oy
(564 puan) tarafından
Kız ben adamı öpeyim de başımın üstüne koyayım bakmıyor ama en azından küfür etmiyor. Ya bu adamlar neden böyle cidden sanki babamızın evinden getirdik he. Kazanmasını biliyorsan bakacan da kardeşim tamam alt al yemek yedir demiyorum ama en azından şöyle biraz oynasalar rahat rahat Bi bardak çay içmeyi çok görüyorlar yeminle. 
0 oy
tarafından
İnşallah böyle bir pislikle uyumuyorsundur yatağını falan ayır defolsun gitsin diğer odada uyusun kadınlık görevini de yapma 
(446 puan) tarafından
Zaten ben ayri uyuyordum o geldi yanima koltukta uyuyordu bende bebegimle yerde uyuyordum düşmesin diye koltuktan kendiside geldi yerde uyudu yani ben demedim

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 717 göst.
0 oy
7 cevap 376 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 547 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Susan94 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,331 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu