0 oy
1,082 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar bebegim 8 aylik olacak son 5 aydir geceleri cok sık uyaniyor emziriyorum. Ama bazen yetişmiyor sütüm mama yapmaya kalkinca veua ogluma su veriyorum o sirada babasi uyaniyor. Bagiriyor bana niye bakmiyorsun niye ağlıyor. Bugünde cocuk kalkti bende emzirmeyeyim su verim yatar belki dedim kucagima aldim pışpişladim. Esimde kalkti neye agliyir diyip kufur etti bana çocuğa. Yarin işe gidecem niye agliyor bu meme istiyorsa ver sususun ş.siz diyo Eve gekince bi yarim saat 1 saat zorla bakiyor oda cocuga tıktok izletiyir. Izletme diyorumm. Durmuyor al kendin bak ozman diyor. O yarm sattede ben iş yapiyorum tabi cay getir. Yok gel bak diyip duruyo. Cok yoruluyormuş. Yani cocuk bu aglar. Ama yok kiziyor

45 Cevaplar

+16 oy
(13,038 puan) tarafından
Böylelerini kısırlaştırmak lazım 
-Reklam-
+1 oy
(597 puan) tarafından
Bi sürü küfürü hakediyor  baba müsvettesi
+1 oy
(860 puan) tarafından
Ay gerçekten inanamıyorum benim kızım babasına mama için çağırıyor alışmış artık babasının yaptığina babasi kalkıp yapıyor gerçekten yazıklar olsun o adama ne diyeyim
+1 oy
(204 puan) tarafından

Cok ozel degilse oyle adamla niye cocuk yaptin :)

(169 puan) tarafından
Ne iftirası ya kocasından cocuk yapacak, ne dedik birinden cocuk peydahlarsın mı dedik de iftira olsun? Ayrıca her seye de duygu sömürüsü yapmayın böyle ilişkileri cok iyi biliyoruz kaç kişi yazdı buraya 3 cocugu ile sacma sapan bi adamla tam gaz ilişkisine devam eden. Asagıda bi yoruma yazmıs zaten adam 2.cocugu ima etmiş bu olmaz demiş adam 2 gün konusmamıs falan filan. 2 yıl sonra buraya 2 cocugum var eşim böyle davranıyor diye yazar bu arkadas da.
tarafından
Fatoli çözmüş insanları. Aynı fikirdeyim
tarafından
Ya tamm ama belki öyle olmuycak belki hayatları bambaska olucak . Uyar buna saygı duyarım ama sen yargısız infaz yapiyorsun
tarafından
Fatoli olaya sert girmiş ama ana fikrinde bende ona katılıyorum. Daha postu okurken anladım. Hatta yaşadığı bölge , insanlar bile kafamda canlandı. Artık çok alıştık.
(204 puan) tarafından
Ben yeni yeni post actim evlilik rayina oturmadiysa cocuk yapilmaz diye ben kotu bisey yemedim kadinlarimiz akili olsun !!!!! Olmadiklari icin bu duruma geliyorlar gecende disarda aksam karanik disarisi adam karakolun onunden gecerken esiyne karisina silah cekti kadin bide hamileymis rahmete kavustu boyle adamlarna cocukmu yapilir o cucuk oyle ailede yetiscek ilerde yazik degilmi annesi babasi tartisinca gorcek psikolojisi iyice bozulcak ne okulda ne hayatinda iyi olcak. Baktiniz evlilik oturmuyormu cokmu uzun suruyo olmuyorduk hayatimizi oyle insanlarnami gecsin goz gore gore nasil cocuk olur kaza demeyin bana hangi devirdeyiz hapi var bunun….. o adam niye kiziyor kufur ediyo bebek aglicak anne da nasil baksin bebektir… tiksiniyorum boyle adamlardan.. sakin 2 nci cocuk yapma bence…

Kadinlarimiz akili olsun lutfen yoksa olumler de bitmicek siddetlerde hèle cocuk varsa…
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
Hanzo o tiktoku neyse ağzımı bozmiyim gerekirse o yarım saat bi saat çocuğu yerde bırak ağlasın genede öyle bi adama bırakma tiktok izletmek ne demek ya
+1 oy
(309 puan) tarafından
Binlerce kez şükürler olsun eşime işten gelince benden çok o bakar o uyutur böylelerini de Allah ıslah etsin 
(1,030 puan) tarafından
Aynen canım benim eşimde bakıyor ve güzel bakıyor ilgileniyor binlerce kez şükürler olsun
(309 puan) tarafından
Vallahi ya dışarı çıkacağım mesela o bakar ben dışarıda işimi halledip gelirim insanlar artık o kadar alışmışki baba çocuğa bakmaz muhabbetine böyle dediğimde şaşırıyorlar
0 oy
tarafından
Uykusu bölünüyor uyuyamıyor paşa Zade hele bak şuna anne kadar senin de bakman lazım beyfendi 
(446 puan) tarafından
8 aylik olacak birgun uykusuz hasta hic farketmez 1 kere bile ver ben bakayim sen uyu demedi. B3nde anneme falan gidip dinlenmeye calisiyorum yoksa cok zor
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Yaa ne kadar ayıp insan hayat arkadaşına küfür eder mi. Biz eşimle sırayla bakardık çocuğa emzirmeme rağmen bir gece o bakardı bir gece ben bakardım ya da iki gece halinde giderdi.eslerini anlamayan böylesi kocalar var malesef
(446 puan) tarafından
Sabah 6da kalkiyormus işe gidiyormus kalkamiyorum uykum agır diyor
(2,522 puan) tarafından
Canım inan benim eşim de altıda kalkıyor ama kalkardı şimdi bile çocukları uyutmak için bı gece o bı gece ben gidip başlarında duruyor birimiz çocuklar uyuyana kadar. Yada kendimize ayarlarız onun namazı filan varsa yada mutfağı toplayacak da ben gidiyorum. Benim kalmissa o gider
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Tiktok mu. Ne b.k var bu tiktok ta anlamıyorum. Evli barklı herif. Ağlamasından rahatsız oluyorsa sen pışpışlarken kıçını kaldırıp mama yapsın getirsin yada sen yaparken o baksın. Tipe bak. Böyle insanlarının ne evlenmesi ne de çocuk yapmaması lazım. Yarın öbür gün utanmadan ikinciyi de ister senden
(446 puan) tarafından
Zaten arada sakayla diyor. Bende allah sana bidaha cocuk vermesim diyrm niye nolmus diyo. Bende bunu tek büyütüyorum. Onudami buyuteyim diyorum. Ogun 2 gün konusmadi böyle dedim diye
(1,668 puan) tarafından
İster küssün ister laf söylesin hem kendi psikolojin hem de çocuğunuzun psikolojisi ve sağlığı için yapma. Olan sana olur
0 oy
tarafından
Baba olmayo haketmemis ne diyim Allah sabir versin sana canim
(446 puan) tarafından
Diyorum  xaten ALLAH yanlış insani baba yapmis birkac sene olmasaymis belki kiymet bilirdi
0 oy
tarafından
Aklın varsa daha çocuk yapma böyle adamdan bebek bu aglicak gülecek normal yani küfre gerek yok 
0 oy
tarafından
O bebege cok üzüldüm ya. Daha el kadar bebege ş.refsiz demis terbiyesiz. Yaomasaymış madem. Cok sinirlendim 
tarafından
Ay siz yazınca okudum bir daha, gerçekten de çocuğuna demiş.
tarafından
Evet terbiyesiz adam
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Senin kaderinde benimkinden, Allah yardımcımız olsun ben çocuk için sabrediyorum şuan sadece.
(446 puan) tarafından
Bende cocuk icin duyuyorum iste ailem istemiyor diye
(7,946 puan) tarafından
Valla boşuna aile olmuşlar arkamızda duran yok.
0 oy
(3,535 puan) tarafından
******** diye çocuğa mı diyor ben mi yanlış anladım? Bu çocuğu ben babamın evinden getirmedim ağlıyorsa kalk ben mama hazırlayana kadar ilgilen de kendi işe gidecekse sende yan gelip yan yatmıyorsun gün içinde ev işi yemek çocuğa bakım harap oluyorsun öyle işe gidecem sustur çocuğu yok uyuyamıyorum deme lüksü yok sen bi başına yapmadın o işte yoruluyorsa uykusuz kalıyorsa sende kalıyorsun sende yoruluyorsun o çocuğun hizmetçisi değilsin annesisin o da babası ben tohumu ektim gerisi beni bağlamaz diye bişe yok yapıyosun çocuğu işi bahane edemezsin sende bakacaksın anne olarak senin de dinlenmeye ihtiyacın var yoksa yeterli olamazsın evladına . O tiktok bi tarafına girsin onun öküüüüz!! İzlettiği şeye bak iki oyun oynayıp iki kucakta pohpohlama yapamıyor dikkatini başka yöne çekemiyorda mı o saçma sapan fuhuş yuvasını çocuğa izletiyor . O yoruluyorsa sende yoruluyorsun.
0 oy
(2,147 puan) tarafından
Canım benim eşim o kadar olmasa da bebek ağlayınca kızar hani elindeki işi bırak gel bebekle ilgilen der anca 1-2 saat sever kızı ilgilenir gerisi gelmez o yüzden ben ikinci çocuğu asla düşünmüyorum sana da öyle tavsiye ederim m 
(446 puan) tarafından
Düşünmüyorum zaten
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Ruh hastası yaparken iy ağlayıncamı kötüymiş
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Allah eşimin cezasını vermesin gerçekten çok pis bı adam ne demek kızmak ya . . Benim eşim benimle birlikte kalkıyor resmen  ah Allah sabır versin sana cnm
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sakın ikinciyi yapma
(446 puan) tarafından
Aslaaaa
0 oy
tarafından
Çocuğun babası biyeremi gitti yerine a.yı almışsın
0 oy
(888 puan) tarafından
Herkes baba olamıyor malesef  madem uyuyamiyor defolup gitsin kanepede yatsın.  Eve ekmek getirme ile baba olunmuyor şam babası yontulmamis odun çok sinirlendim 

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 714 göst.
0 oy
7 cevap 373 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 545 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Susan94 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,326 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu