0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (3,024 puan) tarafından

Cidden artık sinir olmaya başladım ya cocuk 5 aylık daha bir kere bile babaannem demedi ya 1 kere 

Kayın pederim bir defa hadi git nenene dedi çocuğa diye öyle bir bağırdı ki bana öyle deme diye

ne alaka ben anlamıyorum anneliği yaşamışsın artık babaanneligini yaşa zaten büyüyünce ben çocuğuma anne dedirtmem ona 
ama şimdi sinirim cikiyor böyle şeylere takılan biriyim ben ama hadi diyorum kötü bisey demiyim büyüyünce nasıl olsa alistiricam 

34 Cevaplar

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Aman sokakta seven de annem diye seviyorda bunda kasit var gibi ;))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim su kaynanalari alsin bı mağaraya kapatsin gerçekten bak benim ki üç aylık oğluma hülya abla de olur mu oğlum diyordu benim oğluma 
(3,024 puan) tarafından
Yuh artık ya benimkiler de adımla sesleniyor bana kızıma karşı hani annen falan demiyorlar ama abla ne ya
tarafından
Sanki kendi doğurmuş gibi geziyordu canım kaynanam evde Allah da belasını verdi işte şimdi gtu hastalıklardan kurtulmuyo
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim annemde hem yigenlerimi hem kendi oğlumu annemm diye falan seviyor ama içinde kötülük olmadığını biliyorum gelişine öyle söylüyor ama sen icinde kötülük hissediyosan bilemem ama genelde hepsi oyle seviyorlar 
(3,024 puan) tarafından
Evet öyle severler ama bu bana öyle deme diyor bide hani annelik gecmis ya birsz da farklı bisey yaşasınlar
0 oy
(205 puan) tarafından
Vallah aynı benim kaynana sanki o benim kızımda 2 aylik ona annecim annem kizimm diyo değil biseyden 54 yaşında çocuk istiyo buna şahit oldum şahsen sanki onun çocuğu gibiymiş davraniyo kucagimdayken bana ver diyo altını ben temizliyim diyo buda zoruma gidiyor ilk çocuğum herseyile ben ilgilenmek istiyorum ama izin vermiyo 
(3,024 puan) tarafından
Yuh ya daha ne çocuk istiyor koskoca kadın torunları var
Valla taviz verme benimki de öyle davranıyordu çocuğu kucagindan çekip almaya başladım kendim ilgilenmeye başladım şimdi yapamıyor artık
(205 puan) tarafından
Evett herkes öyle diyor ama o kafayı çocuğa takmış çocuk istiyor
Elinden alsam laf yapar bütün herkese farklı şekilde anlatır ve ben kızımla konuşuyorum hemen oda araya giriyor zoruma giden tek şey annecim demesi babaannem de diye bilir ama o annecim diyor ve ben öyle demesini istemiyorum
0 oy
(7,446 puan) tarafından
En sinir olduğum şey annem yapıyordu uyardım yapmıyor artık yapınca da kızıyorum annanne diyorum anne değil annesi benim diyorum 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Annem annecim ne diyosa desin sen seslenirken al babanesi de hep. Zaten ccouk sana anne diyecek ona da istetse nene der ilerde canını sıkma 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bnm kaynanam kızıma annem oğluma babam diyo. 
0 oy
(504 puan) tarafından
Kız benim bebeğimde iki yasindan once kaynanama cok duskundu bende ne olacak diye kara kara düşünüyordum onu görünce benim yanıma gelmiyordu şimdide ona diyor sen git bize gelme akılları kesince demiyorlar zaten 
0 oy
(13,946 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de öyleydi ama Allah var yerini bilir benle inatlaşmaz ilk zamanlar çok annem annem diye sevdi ben söyledim çocuğun annesi benim anne annem annem deyip kafasını karıştırma sen babaannesisin diye şimdi daha demiyor gel babaanneye diyor artık :)
0 oy
tarafından
Demesinde sakınca bulmuyorum ben oğlunun evladı sonuçta sahipleniyo annem diye sevmesi nolucakki zaten cocugun büyüdükçe neresi olduğunu öğrenicek bırak kendisine nasıl hitap ediyorsa etsin bence
0 oy
(261 puan) tarafından
Neden bukadar takiliyorsunuz böyle seylere. Cocuk ztn biliyo annesinin sen oldugunu. Bizde nenemize Daye(anne) diye seslenirdik. Sizde kaynananiza anneniz olmamasina ragmen anne demiyormusunuz??
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim de hoşuma gitmezdi 
0 oy
tarafından
Canım benim kızım 15 aylik anneme ve kız kardesime asiri bağlı onlara da anne diyor. Ben, mutlu oluyorum.  Neden bu kadar takılıyorsunuz buna. Yani babaannesi demek ki kendisini yakın hissediyor. Babaannesine anne diyince ne olacak?
0 oy
(28 puan) tarafından
konuşmaya başlayınca anne falan derse düzelt hep yanında olsan bile babaanne o anne ben diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 268 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 668 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Cansuylmz (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,795 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 584 göst.