0 oy
1,253 göst.
Diğer kategorisinde (2,838 puan) tarafından
Hiç sormadi bile kargon geldi yazmış elbiseyi giymis foto attı sinir oldum insan bi bakabilir miyim der .. eşime göre ben abartıyorum.. bekarken gelen kargolarima annem ablam hiç acmazdi  bakmazlardi çok garibime gitti.. bunu yapan kadın 40 yaşında bir de genç değil çocuk değil iyi ki iç çamaşırı almamışım :D

60 Cevaplar

+3 oy
tarafından
İnsanlar neden üstüne vazife olmayan şeylerin bu kadar içinde anlamıyorum valla :)) ben sevmem öyle açılmasını 
-Reklam-
+1 oy
(966 puan) tarafından
Hadi actin da niye giyiyo sacmalik yani benim gorumcem bana sormadan acmaz acsa bile asla giymez etmez . Hicte abartmiyosun bence
(1,392 puan) tarafından
Aynısını geçti içimden hadi açtında nie giyiyorsun ki insanlar garip ya
+1 oy
(1,066 puan) tarafından
İnternetten kırpaç sipariş et eve gelsin onu da açsın görümcen bakalım daha açıyor mu :))) 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben sorun etmezdim cnm 
(1,862 puan) tarafından
Bende öyle
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Saçmalık gerçekten 

0 oy
tarafından
Ayy çok sinir bozucu ya ne alaka ne alaka onu giyiyor giyince ne geçiyor o kadının eline yazık ya insan bu kadar cahil olmaz hadi çıkardı baktı merak etti neyse ne diye giyersin ki
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Yakinlik durumuna bagli bence

Ama açmasi çok edepsizce belki kelepçeli gecelik sipariş etdin 

Giyip foto mu atcakti onuda
(103 puan) tarafından
O nerden aklina geldi kiz
(2,613 puan) tarafından
Ola bilir
Ben bazen sipariş ederim fantazi gecelikler
0 oy
tarafından
Hadi seni yabancı olarak görmediği için açmış olabilir ama giymesi yanlış gerçekten 
0 oy
tarafından
Bende sinir olurdum ciddennn
0 oy
(4,391 puan) tarafından
yuh yani. ne kadar ayip
0 oy
tarafından
Keşke iç çamaşırı olsaymis yüzünün aldığı ifadeyi emrak ederdim
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ne münasebet ya saygısız bir hareket. Ben eşimin kargolarını bile açmam, yeni bir şey aldığında paket açmayı çok sever ki başkasının kargosuna hayatta dokunmam çok ayıp 
0 oy
(351 puan) tarafından
Ayy ne kadar sinir bozucu bişey 
0 oy
tarafından
Benim kardeşimin kargoları benim eve geliyor çünkü gün içinde annemgilde kimse olmuyor. Kardeşim olduğu halde açıp bakmam bile ne almış diye
0 oy
(448 puan) tarafından
Yaptığı çok ayıp öyle yapmaması lazımdi
0 oy
(12,945 puan) tarafından

Ben senin yerinde olsam bir dahakine iç çamaşırı alırım:) ay ne yüzsüz ilk evlendigimizde eşim bir kere açtı diye kavga etmiştim çok saygısız yüzsüz bence açık açık de geleni açmasın bu ne yüzsüzlük canım 

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben gorumceme gelen kargoyu odasına koyarım kaynanam olsa acar hem ona gelen hem bana geleni ama ben hic bakmama valla onlarda bana gelene bakmaz baksa bile giymez sormadan 
0 oy
(618 puan) tarafından
Bende daha nisanliyken eşim gömlek yazma almıştı görümce misafirliğe gelmişti baba evine o araya denk gelmiş görümcem açıp giyip sonra göndermişti üstüne üstlük nisanlina aldın bana da alacaksın demişti eşim söyleyince baktım paket açık al ablana ver demiştim ne yaptı almadım oda yüzsüz gibi alıp giymişti deli oldum böyle insanlarda var ne yazikki
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Ya özel bir kargo olsaydı. 
0 oy
tarafından

Hade açmış bakmış tamam da niye giymiş Melahat :D

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 391 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 574 göst.