0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Boğaz ağrısı için aldım aktardan bitkiyi zencefil ıhlamurla kaynattim ılık içiyorum yapan oldumu faydasını gordunuzmu

6 Cevaplar

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Biz korona olduğumuz zaman yağını kullanıyorduk çok faydasını gördük kızıma her sabah iciriyorum bağışıklığı güçlensin diye 

Bitki olarak denemedim 
(288 puan) tarafından
Bende alayım yağını çocuklarıma canım her. Sabah aç karninami benim boğazlarım ağrıyor canım boğaz faranjiti var onun için aldım geçirir belki die
(2,244 puan) tarafından
inşaAllah iyi gelir evet her sabah bir tatlı kaşığı veriyorum hasta olduğu zaman da ise günde üç kere verebilirsiniz demişti satan arkadaş
(288 puan) tarafından
Saol cnm.hasta olmasın kuzucuklar Allah koruusn onlari
(2,244 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(77 puan) tarafından
Çok.sukur canım dolabımdan asla ama asla eksiltmeyeceğim,cenabı hakkın sonsuz nimetlerinden bitanesi..ağrı kesici boğaz iltihabı ateş düşürücü aklına ne gelirse..birazdan resim ekleyeceğim inşallah faydalarına oradan da bakabilirsin.insalllah birine faydam dokunursa ne mutlu.kizim.6 aylık ne ettiysem hırıltılısi burun akıntısı öksürüğü geçmedi ilaç verme taraftarı deilim.ama korkumdan götürdüm tabiki doktor antibiyotikler başladı hiç biri hiriltiyi kesmedi haaala ufak ufak öksürüğü hiriltisi vardı daha çok bitkisel şeylere odaklı biriyim.arastirdim hemen udi hindi ile tanıştım.tabiki aldığın yerde çok önemli.elhamdulillah ne hırıltı ne burun akintsi ne öksürük bitanesi kalmadı. kullanma usulü var.ilk turda kullandım. 10 de bir 3 gün ara veriyorsun..40 gunlukten sonrası kullaniyo bebklerde ama dediğim gibi güvenilir bi yer olacak.sevkul diye bı Instagram adresi var oradan temin edebilirsin mutlaka bak kesinlikle güvenilir.ben sürekli oradan alışveriş yaparım.biraz uzun oldu kusura bakma.kendim detaycı olduğumdan öyle de anlatmak istedim..birine şifa olursa bu bilgiler ne mutlu bana.hayirli geceler 
(288 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ne kusuru bende detaylı bilgi almak isterim dediğin yere bakacağım 1 aydır boğazlarım beni.mafetti ağrısı gecmior faranjit var bende kaç KBB doktora gttim antibiyotik verip yolluyor antibiyotikte iyi değil bitkisel deneyim dedim akşam ihlamur  udihindi bitkisi zencefil kaynattim içtim ins faydasını görürüm ya kaç günde iyilesrm acaba hayrlı geceler canim
(77 puan) tarafından
İnşallah faydasını görürsün canım.inan bana resim yükleyemedim gerck diyorum.hrmen temin et mutlaka bunu. Ürünleri bitkisel ve doğal ben inanamadim yaa.cocuklarimin diğerlerine sarımsaklı süt kaynatiyordum oksuruklerinde kızim ufak olduğundan ee bebek diye öyle şeyler veremiyosun bu yağ ile tanıştım elhamdülillah 10 gun kullandı geçti Bizim kızın herşeyi yaa inanir misin burnu afedersin hiç kurumuyodu yaa ne burun akıntısı kaldı ne bişey..resim yüklemeye çalışıyorum ama iki tane aslında ayrı ayrı atmaya çalıştım beceremedim yaa nedenki acaba anlamadim onu okusaydin daha iyi anlayacktin aslında da.olmadi yapamadım yaa:(
(288 puan) tarafından
Masaallah canım ilaç kullanmaktansa daha iyi tabi doğal antibiyotikk.saglik olsun canım bnde içeyim geçerse demekki ilacım buymuş derim
0 oy
(77 puan) tarafından

İnşallah faideli olur bu bilgiler

image

0 oy
(77 puan) tarafından

image

buyur canım buda ikincisi oldu çok şükür.allah şifa versin inşallah dert cekmek kolay değil derdi çeken bilir derler.rabbim darda koymasın dert verip derman aratmasın insallah
(288 puan) tarafından
Maşallah canım ya bende alayım.baya faydalıymis normalde de içilir demekki bnde troid hastalığıda var ilaç kullanıyorum yavaş calisyor ömür boyuda kullancam canım
(77 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah.ne demek olir mu öyle şey canım.dm den yaz çok ilgili bu bu hastaligim var dediginde bayan baya ilgili
(288 puan) tarafından
Allah razı olsun canım dikkate alacağım çok saolasin
0 oy
(328 puan) tarafından

Ben bebeğime kullanıyorum yağını

Özellikle ateş olursa hem içirip hem de sırtına, ayak altına Ve göğsüne sürüyorum. Hamd olsun işe yarıyor

Orijinal olmasına dikkat edin
Ben evvahe doğal sayfasından alıyorum bazıları zeytin yağı ile karışım yapıp veriyor alırken dikkat edin 
(288 puan) tarafından
Tşk ederim canım dikkat edeceğim
0 oy
tarafından
ismi tanıdık geliyor diye baktım. Çoçuk sahibi olmakta zorluk çekiyoruz. Bu bitkiden hazırlanan ilacı dr.eşime yazmıştı. bakterilere karşıymış. 
(288 puan) tarafından
İnşaallah faydasını görürsünüz canım Rabbim sizlerede nasip etsin insaallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.
0 oy
6 cevap 202 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnak35 (4,228 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,780 cevap

34,849 kullanıcı

...