0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (361 puan) tarafından
2 yasinda ki kizim icin bagisikligi guclensin icin kullanmak istiyroum kullananlar nasil kullandiniz etkilerini ne kadar sure de gordunuz

7 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Propolis sürekli kullanıyorum bem faydasınıda görüyorum udihindi hiç kullanmadım cnm
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Propolis 3 yaş öncesi kullanılmaz canım. Udi hindi yağını keçiboynuzu özüne katıp veriyorum 
(61 puan) tarafından
Canım ben kullanıyorum vala doktor tavsiyesiyle kesin mi 3 yaş öncesi olmayacağı? Hata mı yapmışım farkında olmadan ya doktor demişti ben de almıştım. Uduhindi yağı da kullanıyorum.
(25,224 puan) tarafından
Udi hindi olur ama propolis alerjik değeri yüksek birşey oldugu için 3 yaş önerilir. Doktorumuz 3 yaşı bekletiyor bize bende başlıcam çünkü. Kullanıp alerjik reaksiyon göstermediyse sorun olmayabilir, ama genel olarak her çocukta aynı reaksiyonlar gösterilmez canım.
(61 puan) tarafından
Öğrendiğim iyi oldu vala canım. Teşekkürler bilgi verdigin için
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım benim şifa olsun
0 oy
tarafından
Kızım iki buçuk yaşında propolis kullanıyorum maşallah güzel faydasını gördük 

Yarım bardak suya 10 damla sabah akşam 
(771 puan) tarafından
Nasıl bi fayda sı oldu bağışıklık mı iştah mı birde nereden temin ettin cnm
tarafından
Ersağ dan aldım canım evet iştahı arttı çok şükür maşallah çok hastalanmıyor artık
(771 puan) tarafından
Web sayfası mı instagram mı
tarafından
Arkadaşım satıyor ürünlerini ama heryerden bulursun sayfaları var
(771 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bende 3 gün önce aldm 2 yaşında oğluma bakalım umarım iyidir 
0 oy
(432 puan) tarafından
Propolis bende kullanıyordum ama yararı olduğu kadarda zararı var erken ergenliğe yol açabiliyor kızımı götürdüğüm profesör kesinlikle takviye kullanma dedi şimdi kimi görsem uyarıyorum
(251 puan) tarafından
Ay bende üzülüyordum kızıma takviye hiç birsey kullanmıyorum diye rahatlattı beni teşekkür ederim burda söylüyorlar propolis vs
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Udihindi yagi çok faydali canim hastaliga karsida koruyor kizimin bademciginde apse cikti 3 4 gun sadece udihindi yagi sıktim cok sukur gecti 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Udı hındi kullanıyorum özellikle hastalık dönemlerinde cok işime yarıyor. Bizzat eşimde üretmeye başladı sukur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu

378,193 soru

11,319,348 cevap

34,765 kullanıcı

...