0 oy
1,056 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,859 puan) tarafından
Kızlar22 aylık babası duş aldirirken arkasına düştü az şişlik vardı 2 saat snra uyuttum 1 saat uyudu uyandı mizmizlandi fışkırarak kustu snra geri uyudu.  Acile gidelim diyorum bişi yok diyip duruyor çıldırmak üzereyim :(

41 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar hemen ambulansi aradım geldk hala hastanedeyiz. 3 tüp kan ve tomografi çekildi sonuç bekliyoruz. Doktor bile çok umursamadi açıkçası birşey yok gözüyle bakıyor bakalm inşallah birşey yoktur içim içimi yedi 
(1,659 puan) tarafından
Ay dünden beri aklımdaydın çok şükür temiz çıkmış
(1,015 puan) tarafından
Ay çok sevindim ya çok merak etmiştim sizi
(4,089 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(4,426 puan) tarafından
Çok şükür canım onunla geçmiş olsun
(6,859 puan) tarafından
Sağolun kızlar iyiyiz çok şükür
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ambulans ara ve git hemen kimseyi dinleme çok da geç kalmışsın zaten bisey olsa ne yapacaksın kimden soracaksın hesabını pes valla
tarafından
bencede pes soyleyınce lınc oluyor nasıl bısı yok ya madem bu kadar sorumsuz bu adam nasıl guvenıp banyoya yolluyorsun kızınla sacma sapan bı ınsanmıs esın  ınternet ten ac gözune sok dusme sonrası kusma yaz sok gözune ara ambulansı gıt
(707 puan) tarafından
Burda zaman kaybetmek bile ilginç biz mi eşini durtukleyecegiz Hadi diye pess valla İnşallah biseyi yoktur çocuğun..
+1 oy
(3,733 puan) tarafından
Hiç bekleme hemen götür uyandır çocuğu gözlerini kontrol et kayma var mı bak ne demek bişey yok eşin tomografi cihazı mı Allah korusun ya beyin kanaması geçiriyorsa çocuk nasıl tedbir almadan durabilir ? Daha önce olmuş muydu hiç fışkırarak kusması bi alerjisi var mı ?
(6,859 puan) tarafından
+1 oy
tarafından
Fışkırarak kusma iyi değil bak beyin kanaması olabilir o çocuğa bir şey olsa ömrü billah sen çekeceksin babası senin kadan ilgilenmiyodur eminim bas taksiyle git hastaneye lütfen haber et bize de 
(6,859 puan) tarafından
Başa etiketledim Cnm durumu
0 oy
(48,708 puan) tarafından
taksiyi ariyorum ben tek götürürüm de ihmale gelmez geçmiş olsun canim
(6,859 puan) tarafından
Yeni taşındım vala basıp gitcm bnde :(
(48,708 puan) tarafından
sen hazırlanmaya basla kapiya yonel bak esinde hemen kalkacaktır burda vakit kaybetme
(6,859 puan) tarafından
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım siz yine de bi gidin . Hem sen de rahat edersin sonuç temiz çıkarsa 
0 oy
tarafından
Hiç beklemeden git
0 oy
(537 puan) tarafından
Götür bence  kusması iyi değil 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya kusma varsa mutlaka götürülmesi gerek uyuyan bebeğin bi şeyinin olmadığını nerden anlıyormuş doktor kocan 
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Kusmuşsa götürün tabi benm kız çok düşüyor geçen gun masadan yüz üstü düştü ama kusma falan hiç olmadı ihmale gelmez 
0 oy
(7,976 puan) tarafından
Çocuk kusmuş hemen götür doktora nasıl içiniz rahat ediyor? 
0 oy
tarafından
Kusmuş cocuk kusmuş canım durulur mu gozunu seveyım kalk kendın gotur
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Durulurmu bu durumda canım hemen götürün.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Direk kusma ve hemen geri uyuma asla iyi değil 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Fışkırarak kustu diyorsun birde canım ara ambulans taksi bin git çocuğa bir şey olsa ne olacak 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ya canım lütfen bekleme lütfen git hemen ambulansı ara taksi çağır kusması ve hemen geri uyuması asla iyi değil bebeği uyandır derhal 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
kusmuş bide üstüne uyudu çok tehlikeli zaman kaybetmeyin
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ah keşke uyutmasaydin canım ya hiç bekleme al git kafa travmasinin belirtisi kusma allah korusun 
0 oy
(401 puan) tarafından
Uyutmakta hatalisin ayrıca kusması iyi değil götür Allah aşkına inşallah bişey yoktur
(6,859 puan) tarafından
Uyutmadm Cnm başa durumu izah ettm
(401 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun iyi ettin götürdün Allah beterinden korusun
0 oy
tarafından
Aracınız yoksa hemen ambulansı ara durumu anlat gelirler bekleme hemen acillik çocuk 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 794 göst.
26 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 374 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,565 soru

11,394,435 cevap

34,909 kullanıcı

...