0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Uzun süredir isim araştırıyoruz ilk oğlumun ismi Alperen bu arada aralarında tam 1 yaş olacak :) 2. nin isminde çok zorlandık bir türlü karar veremiyoruz. En son Baturalp ismini düşünmeye başladık. Anlamı yiğitler yiğidi demek miş. Sizce nasıl sert bir isim mi? Fikir almak istiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz

10 Cevaplar

+1 oy
(1,422 puan) tarafından
Cok cok ozur dilerim ama yaris ati vardi o isimde yanlis bilmiosam cocukla dalga gecerler fln die soyledim.bunu cok ozur dilerim.benzetme icin
(52 puan) tarafından
Özür dilemenize gerek yok canım. Ne olacak önemli değil atlara özel her isim konulabilir. Hem at asil hayvandir çok severim :)Burak ismi de peygamberimizi miraca çıkaran atın ismi dipnot olsun diye söylüyorum
(1,422 puan) tarafından
Burak ismi zaten cok guzelde digeri yaris ati die soyledim.ben ayni ismi bende dusunmustum bu arada cunku kizlik soyismimde alp gecio :) sirf bu yuzden vazgectim
(52 puan) tarafından
Bence normal bir şey çünkü zaten isim anlam bakımından yiğitler yiğidi olduğu için ata da öyle bir isim koymuş olabilirler. Ben şahsen ona takılmam çünkü hem çoğu kimse duymamıştır hem de 5 10 yıla kalmadan at ölür gider   :)))
(1,422 puan) tarafından
:D aynen canm zaten onmli olan anlami ismiyle yasasn saglickla dogsun insallah
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından

Ben zor okudum :Dama yıne güzel cnm sağlıkla olsun inşallah 

0 oy
tarafından
Tuğran cihad yada Zorbey daha çok yakışır bence canım 
0 oy
(523 puan) tarafından
Bence cok hos canim
0 oy
tarafından
Cok zamane ismi canım ya.Baturalp Berkecan vs.bu isimlerin bi agirligi yok.Yinede sizin tercihiniz kuzum ama ben hoslanmadm.
0 oy
tarafından
degisik ama zor soylemesi canim
0 oy
(196 puan) tarafından
siz beğendiyseniz neden olmasın olur bence benim oğlumun ismide tek dünyada eşi yok suan google falan yazdiklarinda bile çıkmıyor
(554 puan) tarafından
Ben en degisik nerit ile nart duydum iki kardes kadin markette seslenince ferit sandim ilk sonra bidaha dedi nerit diye dedim otekinin adi ne nart dedi kadin Atihanda degisikmis nerden geldi akliniza?
(196 puan) tarafından
babası iki ismi birleştirdi atillann ati'sini aldı okuma yazmasi pek iyi degildi abisinin ismininde  hasan ortasndan sa yi çıkardı han'nı ni aldı oyle koydu
(554 puan) tarafından
Adiyla yasasin insallah l:)
(52 puan) tarafından
Ati gelecek han hükümdar demek ve birleşince geleceğin hükümdarı olmuş. Eşiniz oldukça yaraticiymis:)
(196 puan) tarafından
amin inşallah cumlemizin evladına saglikli omurler versin rabbim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ilk defa duydum ama kötü değil cnm
0 oy
(268 puan) tarafından
Bence harika bir isim canim
0 oy
(4 puan) tarafından
22 yaşındaki yeğenimin adı Baturalp,bize  hiç abes gelmiyor ismi belki aliskanligimizdan üstünkaynakli

Üstün zekalı, başarılı uysal 

İsimler kişiliğe yansir derler ben buna inanıyorum 

Umarım aynı karakter özelliklerine sahip sağlıklı evlat olur

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 894 göst.
0 oy
2 cevap 553 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 200 göst.
0 oy