0 oy
176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından

Kızlar kızım üç aylıkken hamilelik belirtileri ile test yaptım üç kere pozitif çıktı sağlık ocağında kan testi yaptırdım e nabizdan baktım değer 1.20ydi nasıl olsa negatif diyerek sağlık ocağına sonuç için gitmedim şimdi kızım 8 aylık ve karnımda hareketlenmeler hissediyorum uzaninca falan kıpır kıpır oluyor. Hamilelik belirtileri de devam ediyor üstüne bir de sık sık acıkma tatlı yeme isteği eklendi ve üstelik daha hiç adet olmadım sizce hamilelik var mıdır eşime test al dedim bı türlü müsait olup alamadı eczane bize uzak diye çıkmadım bende. çok korkuyorum ya :(

7 Cevaplar

0 oy
(119,054 puan) tarafından
1.20 genelde supheli diyolar 
(119,054 puan) tarafından
Bi kan daha ver varsa vitamin kullanman lazim
(1,618 puan) tarafından
Ciddi mi yaaa bende yoktur dedim sonucu bile almaya gitmedim
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gebe olabilirsin yumurtlamışsındr adet olmadan gebe kalmışsındr şüpheli ilişkin varsa eğer test yap
(7,768 puan) tarafından
Hareketlenme olması için en kötü 4 aylık olmalı olsa illa anlardın
(1,618 puan) tarafından
Ya zaten hamilelik belirtileri vardi ama adet olmuyorum ondan belki midem bulaniyodur kokulardan tiksiniyorumdur diyodum ama bugün bi test yapcam bakalım ne cikacak
(7,768 puan) tarafından
Bizede haber ver canım hakkında hayırlısı olsun
(1,618 puan) tarafından
Ayy canım çok şükür ki yokmuş ya test yaptım negatif çıktı
(7,768 puan) tarafından
Gözün aydın canım ♥️
0 oy
(872 puan) tarafından
Yanı şimdi ben yanlış anlamadıysam karnındaki bebek 5 aylik dimi? Kadın doğuma hiç mi gitmedin? En azından emin olmak için. Normalde kontrollere gitmen lazım eğer hamileysen. Doğumdan sonra 2 yıla kadar adet görmemek normal diyorlar. Ama bence bor an önce ladin doğum uzmanına git kız.
(872 puan) tarafından
Aynenboyle hayırlısı olsun canım. Bu arada hareketlenme gaz olabilir sjsjsjsj . Bende de bazen öyle oluyor ve hamuleliimi hatırlıyorum nasıl hissettiklerimi
(7,768 puan) tarafından
8 aylık bebeği vrmış doğurmuş yani 8 ay önce o kızına hamileyken kanda çıkmamış idrar testinde çıkmış ilk başta bunu anlatmaya çalışmış kızım daha çk küçük tekrar hamile ihtimalim vr mı diye soruyor
(7,768 puan) tarafından
Ohaaa bn yanlış anlamışım sjsjsjsjsj
(1,618 puan) tarafından
Hiçbişey anlamadim yazdigindan:))))
(872 puan) tarafından
Evet şimdi kızı 8 aylik ama bebişi 3 aylıkken şüphe duymuş ve test yapmış.
0 oy
(116 puan) tarafından
1.20 negatif sonuç 1 günlük bile hamile olsan kan testinde cikardi gecen ay benim adetim birkaç gün gecikti test aldım yaptım evde baya belirgin cift çizgi çıktı doktora gittim kan testi verdim 4.80 çıktı doktor hamile olabilirsin dedi eğer sonucun 2 yada 3 falan çıkmış olsa değilsin derdim dedi sonuç ben birkaç gün sonra regl oldum yani sizin hamilelik yoktur bence psikolojik olabilir
(1,618 puan) tarafından
Ayyy insallahhhhhh
0 oy
tarafından
Kiz bende merak ettim simdi bi acile gidip kan versen 
(1,618 puan) tarafından
Hastane uzak bize canım akşam eşim test alicak ona göre gideyim
0 oy
(881 puan) tarafından
Kaç zamandır bendede oldu o belirtiler hamileyim diye korktum adet oldum hala karnım da kıpırdanmalar var gebelik değildir canım korkma hiç yine de emin olmak için bi test yap
(1,618 puan) tarafından
İnsallah yoktur ya kızım daha çok küçük
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Tekrar kan ver canım 
(1,618 puan) tarafından
Öyle yapicam artik :(
(4,426 puan) tarafından
Sanmıyorum gebelik olduğunu ama yinede kan ver canım aklımda şüphe kalmasın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.