0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (5,360 puan) tarafından

Başladı mı bayram tenizlikleri kızlarr

Ben bugün başladım buzdolabını iş dış temizledim dolapları geçen hafta silmiştim yerleri sildim arefe günü Bi daha silerim şimdi kapılara girişcem yarın da camları silerim Allah güç verirse :D

Sizde durumlar nasıl 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Danalar gibi  yatıyorum :D

(3,266 puan) tarafından
7 hisse toplar sana geliriz, yat sen yat:D
tarafından
Bekliyorum :D Valla temizliğin normalini zor yapiyorum bayramı söyle dursun
-Reklam-
0 oy
(27,156 puan) tarafından

Çoğu bitti son sil süpür bayram sabahı yaparım:) 

0 oy
(657 puan) tarafından
Bana temizlik yasak. Keşke biri benim evimi de temizlese ajsksl
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Evi bok  götürüyor  ama ben yatiyorum☺️ simdi katya süpürecek bende silicem inşallah 
(226 puan) tarafından
Hahahahahahahahaha katyaya dayanamam evde ya popoya kullanıyorum
(2,460 puan) tarafından
Anlamadim   neyden bahsettiniz ☺️
0 oy
tarafından
Millet tatil için geldi yiyip içip geziyor herkz bende anca arklrini temizliyorum kizmla 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Sana kolay gelsin evsahibi çıkın dedi ev yok olanlarda 4 binden başlıyor hiç elim ayağım kalkmıyor ya evimde hep toplu çocuklarım hasta be yapacağım bilmiyorum 
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Başladı başladı cam sildim bende sıra kapılarda 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Cuma günü komple girerim eve bir demlik hallederim inşallah şimdi yapsamda o zamana geri batacak zaten o yüzüden hiç girişimde dahi bulunmadım ")) zaten çok eşyam vs yok her temizlemede dip köşe yaparım ben çok kirli değil evim bir günde biter
0 oy
tarafından
sabah annemin pencerelerini sildim. burda kalmayı düşünüyorum. eve gidesim hiç yok
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Salon kaldi cam kapi supur sil. Bide ara fayanslar silinecek tuvalet banyo. Bugun biter insallah. Arefe gunu tekrar supurup silerim
0 oy
tarafından
Bayramda tatilde olacagim icin temizlik fln yapmiyorum normal 2 gune sil süpür bitti :D
0 oy
tarafından
Ben koydeyim kaç gündür bayrama kadar burdayım temizliği yapmışlar sadece arefe günü sil supur yapariz o kadar 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Bu bayram temizlikten yırttım yoldayım anama gidiyorum bayrama 20 saat yol gidiyorum 3 çocukla ins sabah 8 inerim sanada kolay gelsin canım
0 oy
tarafından

Ben kendi evimi bitirdim de sıra anneme geldi :'( gö.tüm patladı resmen 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 249 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ilknuray (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 405 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 711 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
27 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alisimm (2,352 puan) tarafından soruldu

374,603 soru

11,203,979 cevap

34,506 kullanıcı

...