+6 oy
1,530 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar duydunuz mu bilmiyorum bir kardiyoloji uzmani silahla vurulup öldürüldü.. çok üzgünüm Allah ailesine sabır versin. Sürekli burda post açanlar sizce haksız mı bu adamlar eylem yapmakta ? Can güvenliği yok ya yillarini ver sen o mesleğe gördüğün muameleye şu şartlara bak. Doktor olsam bir saniye durmam bu ülkede net.

35 Cevaplar

+5 oy
(913 puan) tarafından

En İyi Cevap
Buraya hâlâ grevi kötüleyen zihniyet yazarsa kalplerini kirabilirim ona göre yazın. Bugün bile iki çocuk babasi annesinin babasinin yillarca belki ne zorluklarla okuttuğu yillarini en güzel anlarini egitime vermiş bir insanin cenazesi ustunden utanin da şuraya yazmayin yeter. Anlamiyorsunuz anlamayacaksiniz bu at gözlükleriniz olduğu sürece. Bu düzen dursun diye greve gidiyorlar bu bugünlük bişey degil ilk öldürülen doktor yada saglik personeli değil. Devletiniz çözüm bulsun da o zaman haklarini versin de sizde sira bulun neden tepkinizi devlete vermiyorsunuz gücünüz onlara yetiyor. İki gün sonra kasaptan diploma almış suriyelilere düşünce kafanızı taşlara vurursunuz.
tarafından
İnsanın değeri yok sadce kendileri can tasiyor. Kendi kocası, kardeşi, babası ,çocuğu olsaydı ölen dünyayı yikarlardi. Ateş düştüğü yeri yakıyor
(913 puan) tarafından
Onlar için o kadar basit işte hamileyim diye izlemek istemiyorum sürekli ağlıyorum çok üzüldüm çok vallahi sanki yakınım kadar üzüldüm hala boş boş kendilerini düşünüyorlar benimde randevum vardı yarın esiminde zar zor izin aldı ama bunu dert edecek kadar ***** değilim bi can gitmiş ya
(1,405 puan) tarafından
ya anlamıyorum bunları sabahtan beri kopuruyorm. nasıl tutusmuslar şimdi randevu iptal diye yakın da bu gidişle Dr bulamayacaklar bunların zihniyeti yüzünden. adamlar yaşama hakkı ariyri niye grev yapıyor diyrolar o kadar emek o kadar nöbet gördükleri değer sıfır. Bi de dayak yeme öldürme ama bizimkiler biz mağduruz deyip dursunlar. benim babam ameliyat masasında vefat etti biz o doktora sarılıp ağladık yani. bunlar da nasıl vicdan avr aklım almiuor
tarafından
Onlar bu zihniyetteyken çok mağdur olurlar ne muamele görürlerse müstahak. Can ya cannn hem de işi görevi sadece mesleği yüzünden yaşama hakkı elinden alınmış bir can. Hala görevler yüzünden mağdur oluyoruz diyenlerin kalplerini gözlerini kin nefret ve şeytani duygular kaplamış cahillikten hiç bir şeyi anlayamıyorlar daha fazla konuşup kendimi yormayacağım kim ne muamele görürse haktır sonuçta her şeye hakkıyla muamele eden bir Allahın varlığına inanıyorsak. Ben susuyorum çünkü sinirden konuşma yetimi kaybettim bu kadar kör olamaz insan ya
(913 puan) tarafından
Ay vallahi benimde sinirlerim bozuldu artık daha fazla yazmak istemiyorum Allah in dan bulsunlar bu igrenc çarkın herhangi bir basamağına destek verenler.
-Reklam-
+17 oy
(2,550 puan) tarafından
Ölene rahmet diliyorum ailesine sabır  

Ama suda bir gerçek ne polisimizin ne askerimizinde can güvenliği yok ama hiç diger askerler polisler grev yaptimi vatanını terk ettimi onca insanın randevusu neden iptal yazık günah kurunun yanında yaş yanıyor surekli lincleyen linclesin muhattab olmuyacam linç yorumlarıyla biraz başka açıdan bakmak lazim
(3,162 puan) tarafından
Yorum gizlenmiş. Okumam mümkün değil. Ancak öyle diyorsan öyledir derim sana. Benim hatam var. Yazdıgım direkt sataşma gibi olmuş ancak öyle bir niyetim de yok esasen. Neyse tartışmaya girmiyoruz buraya. Kırdıysam kusura bakma. Hepimiz üzgünüz biraz bunca tartışmalar bundan olsa gerek. İyi geceler hanımlar.
(1,777 puan) tarafından
Kız yokta ben öyle bişey desem tamam da, demedim o yüzden bende sinirlendim yani, mesela karşılaştırma yaparak polislerle, doktor farklı diyorlar, evet farklı fakat ölüm şekilleri hemen hemen aynı, misal poliside şehirden gelen bir o.ç öldürüyor, doktoruda, polis dağda değil misal doktorda değil işte vazifeleri başında pisi pisine gidiyorlar, eşim gazi değilde şehit olmuş olsaydı benim yavrularımda babasız kalacaktı hemde öyle elini sallaya sallaya gelen biri yüzünden, doktorda hayatını kaybetti ( çok çok üzücü) hiçbir çocuk babasız, hiçbir eşte Yarsız kalmasın :( mesleği ne olursa olsun
(3,162 puan) tarafından
Haklısın canım. :( geçmiş olsun sizlere de. Rabbim kötülere fırsat vermesin
(1,777 puan) tarafından
Amin canım, kötüler kahrolur inşallah
(28 puan) tarafından
Ayrımını yapamamak ne kadar acı. Asker polis elinde silahı var ve vatan için bunu bilerek orda asker ve polis yani karşıdan bı kurşun gelse askerimiz polisimizde kurşun sikabilecek.ama doktorun elinde silah mı var bunu neden anlamak istemiyorsunuz o kadar pandemi oldu o kadar işinin başında doktor hemşire öldu kimse grev yapmadı yani gorevi başında gorevindeyken iş yaparken ölmek şehit olmak ayrı hiç birşey yokken sapkinin biri gelip adama silah sıkıp hayatına son vermesi ayrı bunu anlayın artık kimse kimsenin hayatıyla oynayamaz.sunu da belirtmek isterim ki grev yapıyorlar diye doktorlar evine gidip yan gelip yatmiyorlar aciller çalışıyor yoğun bakımlar çalışıyor yatan hastalara bakmak zorunda oldukları için çalışıyorlar sadece poliklinik yapmıyorlar yani acil bir durum olduğunda kimse mağdur olmuyor merak etmeyin
+4 oy
tarafından

image

belki böyle anlarsınız drlar ne kadar önemli 
(2,774 puan) tarafından
++++++++++
(3,162 puan) tarafından
Artılar sana canım
(28 puan) tarafından
Anlayacak kafada insan çok az malesef ama uzulmuyorum mağdur olanlara hak ediyorlar empati yapmayan insanalr bunlarla yüzleşecek
+1 oy
(3,162 puan) tarafından
Bir sağlık çalışanı olarak öyle üzüldüm ki... Allah rahmet eylesin...doktorlar kolay yetişmiyor arkadaşlar... Boş konuşanlara sözüm bırakın başka işlerle olayları ajite etmeyi...
0 oy
(13,787 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin:(

(913 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
(913 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
tarafından

Cok üzüldüm ya allah ailesine sabir versin cok zor bi durum. Okutmuşlar doktor etmişler yazik günah. :(

(913 puan) tarafından
Ay kesinlikle ya adamda çok iyiymis önceden yapilan yorumları okudum içim daha cok acıdı :( amin canım
0 oy
tarafından
O vuran doktora muhtaç kalsinda doktor doktor diye inleye inleye ölsün... Doktora Allah rahmet etsin ailesine sabır versin inşallah☹
(913 puan) tarafından
Gebermis zaten vurduktan sonra intihar etmiş pislik. Amin canim inşallah
tarafından
Ay çok şey yazacağım ama işte....Allah cennet yüzü göstermesin cehennemin en dibinde yansın pzeve.nk
(913 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından

Ayyy çok üzüldüm yaa Allah rahmet eylesin :'(

(913 puan) tarafından
Amin canim bende çok üzüldüm
0 oy
(103 puan) tarafından
Tek doktor degil sekreterinide öldürmüş
(913 puan) tarafından
Hadi yaaa tüh Allah in belası
0 oy
(548 puan) tarafından
Canım neden öldürmüş
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Allah özellikle kardiyologa muhtaç etsin o insanı. Bitmediler bir. Bir doktor kolay mı yetişiyor yaa adamlar ömür boyu okuyor. Sıksın bir tarafını da kendi olsun doktor da ondan sonra göreyim ben o öldüreni de konuşanı da
(913 puan) tarafından
Gebermis kendini de öldürmüş pislik..
(13,203 puan) tarafından
Çok iyi yapmış
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm mekanı cennet olsun

Allah bu insanlara vicdan merhamet versin doktorların elini öpeceğimiz yerde ne hallerde
(913 puan) tarafından
Amin kuzum aynen öyle
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm:( İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Şeriati beğenmiyor insanlar, şimdi öldürene kısas lazım değil mi yani? Kendisinin de öldüreceğini bilse cesaret eder miydi?  En fazla hapse girer, ekmek elden su gölden ye iç, iyi hal indirimi bilmem ne paçayı kurtar. Ailesine Allahtan sabır diliyorum çok zor.:( Grevi halen doğru bulmuyorum, hiç kabahati olmayan vatandaşı mağdur ederek hak aranmaz, kim suçluysa o cezalandırılsın, şiddet uygulayan veya en ufak teşebbüs eden kişinin sağlık sigortası iptal edilsin mesela, devlet hastanesinden hizmet alamasın ne biliyim. Suçlu kimse cezaya da o müstehak. Kendini bilmez gansterler yüzünden benim dünyadan haberi olmayan bebeğim niye mağdur edilsin ki. 
(913 puan) tarafından
Onların amacı ne seni ne bebeğini ne halki mağdur etmek. İste burayi anlamiyorsunuz yillardir çabalıyorlar sesimiz duyulsun diye bu siddet te yillardir var zaten.. devlet hiçbirsey yapmadığı için halk bu mağduriyetini devlete bildirirse devlet çözmek zorunda kalir diye bi isyan. Senin dediklerin yapilsa zaten adamlar grev yapmaz niye yapsın.
tarafından
Katilde ölmüş zaten ardından intihar etmiş
(5,704 puan) tarafından
Annem sağlıkçı benim bak yıllarca kadının yüzünü görmedim ben başkalarının hayatını kurtaracak diye. Ya bırakında seslerini duyursunlar banada yazık diyorsun ama hergün biri ölüyor dövülüyor 36 saat nöbete maruz bırakılıyorlar gerçekten insan gibi yaşamak istiyorlar
(1,405 puan) tarafından
canım şeriat olmasına gerek yok adalet olsa zaten bu rahatlıkta olmazlar caydırıcı ceza yok dediğin gibi iyi hal cart curt adam akıllı muhabbet verseler öyle cesaret etmezler
(3,491 puan) tarafından
Haksızlar susup otursunlar demiyorum kesinlikle, sanırım yanlış anlaşıldım.
0 oy
(850 puan) tarafından
Şimdi ah vah diyenlerin bazıları grev olunca da bela okurlar. Hepimiz doktorsuz kalacağız az kaldı. Parası olan gider özele. Olmayan da bekler öyle. Yazık güzel ülkeme, güzel insanlara... 
(913 puan) tarafından
Çok haklısın canım katılıyorum
0 oy
(881 puan) tarafından
Doktor olmak da zor ya sebep neymiş niye vurulmuş o kadar sene oku emek ver salağın biri gelsin vursun 
(7,042 puan) tarafından
1 ay once annesi kalp krizinden olmus galiba o yuzden
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Duyamadım canım vuran hasta yakını filanmi bide kardyoloji Dr u bu konuda hassasım 
(7,042 puan) tarafından
Haberi okudum annesi 1 ay once kalp krizinden ölmüs galiba o yuzden
(2,524 puan) tarafından
Pislik sanki omu yaptı Allah'ım ne gerizekalı insanlar var
(7,042 puan) tarafından
Aynen
(913 puan) tarafından
Detaylarini tam bilmiyorum canım
0 oy
(1,841 puan) tarafından
Bugun birde avukat görevi başında öldürüldü malesef 
(913 puan) tarafından
Ne hale geldik Allah rahmet eylesin onu da yeni duydum
0 oy
(288 puan) tarafından
Komşumun akrabası oluyor az önce söyledi iki çocuğu varmış daha küçükler çok üzgünler Allah sabır versin oku büyüt en iyi mesleği yapsın ama biri gelip vursun 
(913 puan) tarafından
Vah yavrular Allah yardimcilari olsun yaa
(288 puan) tarafından
Amin Rabbim hepsine sabır versin
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Kimin can güvenliği kaldı ki bu ülkede ya gerçekten bunaldım öğretmen dövülür doktor öldürülür kadına t.cavüz edilir hayvanlar zehirlenir ne iğrenç bi döneme denk geldik anasını satayım ya yazık emek emek okuyup doktor oluyor cahil pisliğin biri hayatından ediyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 507 göst.
29 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hll (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
28 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu