0 oy
1,042 göst.
Diğer kategorisinde (5,261 puan) tarafından
Kızımı öğleden sonra saat 5 E doğru uyuttum. Bende kendi yatagımda yattım. İnternetten videolara bakıodum .

Kapı anahtar sesi duydum eşim geldi sandım bekledim giren yok. Hala bekliyorum yok sonra kalktım baktım kapı kilitli hatta o kdar eminim ki odalara baktım acaba eşim girip kapıyı geri mi kitledi diye ama odalarda da yok. Böyle bişey ilk defa yaşıyorum o kdar net duydum o anahtar sesini uyumuyodum da eminim 

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Korkutma kendini bence üst veya alt komşunun kapı sesidir o bazen bendede oluyo öyleayetelkursi nas felak oku allaha sığın telefonda kades uygulamasnı indir kalsın bisey olunca bas hemen inşallah kötü bisey deildir
(401 puan) tarafından
Benim yan dairemde ki musluk sesi bile geliyor canım ses yalıtımı yok ki korkutma kendini
tarafından
Aynen evet benimde öyle
(5,261 puan) tarafından
İnşallah değildir sagol canım
-Reklam-
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Ciddi misin kapı kilitli miydi yani sen gittiğinde 
(5,261 puan) tarafından
Yok kapı kilitli her zman açık olmuyo kilitli hep. benim anlamadığım o anahtar sesi böyle üstüstüne çevirirsin ya o ses geldi
(1,003 puan) tarafından
Hırsız falanda olabilir. Belki denedi bakti gitti. Ben korkarım valla böyle seylerden. Aman benim başıma gelmesin
(5,261 puan) tarafından
Ama delikten baktım koridor karanlıktı ve birinci kattayım sadece iki daire varız en ufak çıtırtı geliyo bana yani hırsız olsa bina kapısınıda duyardım. O anahtar sesi sanki kendi evimizin anahtarı gibi çevirdi kapı kilidini bekliyorum ayak sesini şimdi girecek heralde eşim diyorum yok ayak sesi gelmedi Bi türlü
(307 puan) tarafından
Üst kattan gelmiş olablir yada alttan üstten pencere açan olmştr
(5,261 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum hayırlısı artık
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Canım bizim komşuyla kapılarımız yan yana kilit sesi net geliyo acaba öyle bişeymi
(5,261 puan) tarafından
Yok canım komşu değildi çok eminim bide yanyana daire yok
(17,639 puan) tarafından
Allah Allah eşini ara istersen yanına gelsin Allah korusun ya
(5,261 puan) tarafından
Eşimle küsüz şu an. işten bazen erken geliyo bazen  gelmiyo daha gelmedi eve
(17,639 puan) tarafından
Tüh ya dua oku bol bol
(5,261 puan) tarafından
Acaba regl oluyorum ondan mı ki olabilir mi ya kendimide korkutmak istemiyorum ve Bi tane dini video vardı onu izliyordum netten
0 oy
(162 puan) tarafından
Peki kapıya baktinmi kapalıydı sonra 
(5,261 puan) tarafından
Anahtarım üstünde takılı değil hani üstte Bi kilit daha olur ya kendinden anahtarlı kızım ona yetişemiyor ben hep üstten kitleri alttan kitlemem acil durum olduğunda anahtarla uğraşmayalım diye hemde eşim dışardan kendi girsin diye hiç anahtar takmam. Kapı açılmadı kitliydi baktığımda
(162 puan) tarafından
İşte bende o kilitten bahsettim belki kulağına öyle geldi korkutma kendini canım
(162 puan) tarafından
Yoksa hep o korku üstünde kalır
(5,261 puan) tarafından
En iyisi unutmak
(162 puan) tarafından
Aynen canım hiç aklına getirme boşver dua et okunsurekli içinden tamamı
0 oy
tarafından
Kulağın alışık ya kapı sesine ondan olmuştur 
(5,261 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama çok netti ya
0 oy
(913 puan) tarafından
Canim bende de oldu bi kez anahtarla uğraşma sesi bende senin gibi çok korktum sonra düşündüm heralde biri kendi kapısı zannetti sonradan farketti açmaya uğraştı diye. Öyle bişey olmuştur 
(5,261 puan) tarafından
Yok öyle uğraşma sesi değil baya anahtarı iki üç kez çevirdi
(913 puan) tarafından
Bilemedim kuzum korkma belki başka bi sesti
0 oy
tarafından
Bana da bazen oluyor ya korkmaya gerek yok bence
(5,261 puan) tarafından
Ama o anahtar çevirme sesiydi baya döndü anahtar iki üç kez
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Belki başka biri yanlışlıkla anahtarı sokmaya çalışmış tir
(5,261 puan) tarafından
Yok anahtarı çevirdi iki üç kez
(2,524 puan) tarafından
Sübhanallah bende merak ettim şimdi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bi ara kapıda anahtar unuttunuzda biri anahtarı çoğaltmış olabilir mi baktı evde başkası vr geri döndü
(5,261 puan) tarafından
Hiç unutmadık eşimde unutmaz pimpirikli
(7,768 puan) tarafından
Sen bu konuyu ve soruyu kapat farklı bişeyde olsa üstüne durup uzatmamak ve düşünmemek en güzeli
(5,261 puan) tarafından
Doğru sölüyosun
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bana da aynısı oldu canım. Uyuyordum sabah . Kapı anahtar sesi geldi eşim sandım seslendim seslendim ses yok. Sonra gitttim baktım yok. Dediğin gibi oldu.
(5,261 puan) tarafından
Ama ben uyanıktım kızımı yeni yatırmıştım
0 oy
(881 puan) tarafından
Höflenme bacım düşünme hiç korkma bile olabilir videoya çok daldıysan bianlik duymuş olabilirsin kulağına dolmuştur o ses
(5,261 puan) tarafından
Yok gerçekten duydum çok eminim
(881 puan) tarafından
Ozaman ben seni korkutmak istemem ama yorumlarda dini biseyler izliyodum dediğini okudum doğru mu bilmiyorum ama belki korkutmuş olabilirler seni canım benim
(5,261 puan) tarafından
Evet eşimle aram kötü. Eşimin ailesiyle de aram kötü. Eve döndüm eşimle barıştık ama huzursuzluk gene bitmedi. Eve geldiğimden beri hep kabus görüyorum. Şimdide bu kapı sesi bazen diyorum evimde huzur yok eşim Bi tuhaf. Üzerimizde göz mü var büyü mü var. Ayrıca evin anahtarı kaynanamgilde var. Ben iki hafta eve gelmedim eşim işteyken evime girmişler midir onu bile düşünüyorum. Çok bunaldım dini şeylere yöneldim içimi ferahlatmak istiyorum artık
(881 puan) tarafından
Evde rukye dinle kuzum bakara suresi ac uzun uzun dinle evde temizliğini işini gene yap sirkeli suyla tuvalet banyo hariç bütün kapıları pencereleri sil Evvel Allahın izniyle bi sıkıntı kalmaz Rabbime sığın.
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Hırsız falan mı denedi acaba 
(5,261 puan) tarafından
Anahtarı çevirdi iki üç kez
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Korkutma kendini üst kattan gelmiştir .Binalar hep kağıt gibi osur san duyuluyor :)
(5,261 puan) tarafından
Ay çevirdi anahtarı yaa
0 oy
(3,555 puan) tarafından

Gülecek olan okumasın. 

Kızımı öğleden sonra E 5 e kadar yürüttüm okudum :D

Herneyse, izlediğin videolarla, kafanı meşgul eden şeylerle alakalı beynin sana oyun oynuyordur muhtemelen. Çok takılma. Sen gerçek olduğuna yemin ederken beynin uzaktan sana kahkaha atıyordur. Olur bazen. 

(5,261 puan) tarafından
Ay inşallah kahkaha atıyodur
0 oy
(566 puan) tarafından
Kız korkutma kendini belki üst katta oturan biri yanlışlıkla açmayı düşündü geri gitti çünkü geçen bende karıştırdım asansör 4. Kata çıkarmış meğer nerdeyse başka eve gidiyordum:))
(5,261 puan) tarafından
Anahtarı çevirdi iki üç kez ama
(566 puan) tarafından
Hırsızmı ki ama bende anahtarı taktım hemen çektim farkedince belki dalgınlık olabilir ışığı yak karanlık bırakma evi Teksen
(5,261 puan) tarafından
Yok tek değilim gece koridor hep açık
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Benimd3 geçen ayyaş girmeye çalıştı evime gecenin ikisinde . 
(5,261 puan) tarafından
Ay korkunç naptın
(1,988 puan) tarafından
Eşim gececiydi ise yolladım gece 2 kapıdan anahtar sesi geliyo delikten baktim koridor karanlik otomatik ışık sönmüş hemen eşimi aradım sen misin diye yok ben işteyim tüfeği al gec kapının arkasina dedi . Delikten baktım bi daha yukaridaki amcanın oğlu bizim kapiya anahtar sokmaya çalışıyor o ara ust katın ışığı yandi babası geldi söve söve aldı götürdü oğlanı. Ertesi gün eşim gitti konuştu özür falan dilemişler yazık
(5,261 puan) tarafından
Tüfek mi var kız evde bu zamanda şart aslında
(1,988 puan) tarafından
Var tabi gece tek kaliyoken yatağın yanına koyuyorum içi boş evde fişek bile yok ama insana bi guven veriyor
(5,261 puan) tarafından
Gece bende bazen tek kalıyorum üst komşum var korkarsan ara demişti sagolsun kadın gene düşünceli
0 oy
(593 puan) tarafından
Bende de bazen düdüklü sesi duyuyorum kulağımda yankı yapıyor 
(5,261 puan) tarafından
O Bi rahatsızlık olabilir ama
(593 puan) tarafından
Bu aralar çok unutkanlık başladı sürekli tüpün altını kapadım mı diye tereddüt oluyor haliyle dudukluyu koyunca ses olmasa bile gidip bakıyorum
(5,261 puan) tarafından
Bende unutkanım ve çok kabus görüyorum düşündüğüm seyler inşallah doğru değildir
(593 puan) tarafından
İnşallah ya geçmiş olsun sana da
0 oy
(2,849 puan) tarafından
İyide canım üstten kilitli diyosun eşin gelse dışardan acamaz ki anahtarıyla belki geldi denedi açamadı küs olduğunuz içinde aramadı döndü gitti 
(5,261 puan) tarafından
Üstten kitleyince açılıyor canım bizim kapı üç kilitli zaten. Alttaki i ve ortadakini kştlemiyorum en üsttekini kitliyorum sadece o şekilde açılıyor. Eşim 8de geldi akşam öyle girdi eve
0 oy
(7,344 puan) tarafından
celık kapı senın kapı en ıyısı kapıyı kılıtle ustunden de kıtle benım başıma gelse hemen tüfeğımı doldurum yanı yanımda bulundurum ruhsatlı tüfeğım var evlendıkten sonra aldık 
(5,261 puan) tarafından
Üstten kitliydi alttan açık ama o sesi duydum gunduz gözüne kim olcak dedim anca eşimdir bekledim giren yok sonra kalktım kimse yok
(7,344 puan) tarafından
dikat et anatar koy kapının arkasına kılıtle heryerden
(5,261 puan) tarafından
En iyisi artık ortadan da kitliycem
(7,344 puan) tarafından
aynen bişey olmazda tebir al celik kapıyı acmak cok kolay
0 oy
(293 puan) tarafından
Eşiniz gelmiş olabilir mi? Sordunuz mu? İnsan ister istemez korkar. En iyisi gelen eşiniz değilse kapının göbeğini degisebilirsiniz. 
(5,261 puan) tarafından
Sordum ben gelmedim dedi eşimle de aramız iyi değil bida konuşmadık. Evin anahtarı kaynana mgilde var ama onlar gelmez evde olduğumu biliyorlar zaten onlarlada küsüm

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 847 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 947 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 409 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu