0 oy
948 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle hayatım ömrümde ilk defa lohusayken yaşadım ve bu aralar yaşıyorum her konu gectigindedr ben korkmam böyle şeyler den diyen biriydim lohusayken ustume kara bir şey yürümüştü ben bakınca gitmişti bu aralar da fısıltı duyuyorum birde dün arkamda birini hissettim eşim geldi sandım ama kimse yoktu aşırı yoruluyorum baş dönmesi de var uykusuzluk yeni anneyim hala etkisinde kalmam ama yorgunluk tan olabilir mi 

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Esma ül Hüsna 

Ayetel Kürsi

Felak-nas

İhlas

Fatiha bunları çok çok oku.

Ve daha önce de dediğim gibi namazına başla ve geçirme canım 
tarafından
Tamam canım neden yaşıyorum sence bunları tahminin varmı
tarafından
Karabasan sa olabilir arada. Ama ibadetlerini aksattigin için, kafana çok fazla birşeyler taktığın için vs sebeplerden dolayı olabilir.
Elinden geldiğince abdestsiz durma
tarafından
Evet kafama çok takıyorum aşırı zayıfladım birde tamam canım
tarafından
Çözümü öyle kafaya takarak bulamazsın. Allah'a sığın ondan iste
tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Bol bol dua oku canim
tarafından
Tamam canım çok dedim korkmam böyle şeyler den diye basima geldi
0 oy
(997 puan) tarafından
Yorgunluktan ve vesvese canım uğraşıyorlar hiç önemseme
tarafından
Tamam canım yeni anne olduğum için mi ugrasiyolar
(2,704 puan) tarafından
Yorgun uykusuzsun mental olarak biraz zayifsin ya ondan. Ben de korkmam ama yine de hafif tirssam Allahu Ekber derim icim o kadar ferahlarki sanki butun negatiflerin uzaklastigini bedenimde ruhumda hissederim
tarafından
Tamam canım çok mantıklı yorum yaptın bende derim
0 oy
tarafından
Bol bol oku canım Rabbım yardımcın olsun yorgunluktan da olur bazen 
tarafından
Amin canım amin nasıl prenses ☺❤
tarafından
İyi canım gaz bitti dış. Başladı bide genetige kan verdik sonuç iki aya çıkacakmış
tarafından
Çok şükür canım inşallah kolaylıkla çıkarır dişlerini de hade hayırlı haberler alırsınız inşallah balım
tarafından
İnşallah canım ☺️❤️
tarafından
Öp kuzumu da benim için ☺❤
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Bol bol dua oku ayetül Kürsi Felak nas oku. 
tarafından
Tamam canım
0 oy
(2,360 puan) tarafından
ya bazen banada oluyo bende çok korkuyorum inanırmısın 
tarafından
Korkma canım
0 oy
(8,897 puan) tarafından
Oku çok çok. Evinde de sesli kuran aç. Geçer inşallah canım korkma. Vesvese bunlar hep.
tarafından
Neden ama canım şimdiye kadar hiç olmadı
0 oy
tarafından
Aynı olayları bire bir yaşadım çocukken zaten hep arkamda bir şey varmış gibi hissederdim

Hamilelikte sonra o kara gölgeyi görünce  Annem bi hocaya gitmişti bi dua yazıp bana vermişti Piskilojik mi yada gerçekten işe mi yaradı bilmiyorum ama geçti gitti 

O yüzden para almayan bi hoca ya görünmek iyi gelir diye düşünüyorum 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Bendede her lohusaligimda oldu bol bol nas Felak oku bide abdesli gez, yattığın yerin baş ucuna Kur'an Kerim koy o zaman birşey gelemiyor 
tarafından
Canım lohusalıgim geçti ama
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Bende lohusayken çok yaşadım gündüz aynı senin gibiydim hep biri izliyor hissi vardı , gece ruyalarimda sıkıntı veriyorlar di, karabasan basıyordu  çok şükür geçti sanırım hamilelik hormonlarından mi yoksa lohusa olmaktan da oluyor olabilir canım bol bol oku geciyor korkma geçici bir durum 
tarafından
Canım lohusalıgim geçti ama
0 oy
tarafından
Evet yeni anne olunca böyle şeyler oluyor besmelesiz eşik  atlama  çengelli iğne tak yakana bir de  kırmızı yazma yanında baş ucunda olsun  Kur'an'ı da aynı odada tut makas ta olur ama.bebekte kuran ve makas olan yerde olsun ona dikkat et 40 çıkana kadar ondan sonra zaten rahatsin
tarafından
Canım 40 im çoktan çıktı ya :(
tarafından
Hmm bilmiyorum ama yine de besmelesiz eşik atlama bol bol oku Allah'ım korusun
tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Bol bol oku dusunme asla 
tarafından
Tamam canım
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bende garip garip seyler yasamistim lohusayken dua oku canim okusunlar yada sana mumkunse yalniz kalma biri olsun yaninda gerci cogumuz yalniziz da :( 
tarafından
Ah canım yeni doğduğundan beri yanlızım lohusalık geçti 4 aylık bebeğim
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben lohusayken duş aldığımda eşim banyoya girmişti elini yıkadı seni bekliyorum hazırlan dışarı cikicaz dedi kayinvalidemlerdeydim bende kapıyı kilitlememidim diye erkenden yıkanıp çıktım üstümü giydim o zaman kayınvalidem bakıyorum bana ve bebeğe 40 çıkana kadar neyse hazırlandım gidip kızımi aldım kayincalidem nereye diye sordu Muhammed bekliyor anne dışarı çıkacakmışz dedim Muhammed işte dedi yok anne biraz önce hazırlan dışarı cikicaz bana dedi dedim sonra annem kucağından kızımı aldı otur dedi korkma dua okudu birsuru sonra bana anlattı işte bikac ay hiç etkisinden çıkamadım ayak sesleri arkamda nefes sesleri duyuyodumama çok şükür geçti gitti 
tarafından
Çok şükür canım lohusalıgim da geçti benim ya ,4 aylık bebeğim
0 oy
(660 puan) tarafından
Lohusaysan bebeginle kaldığın odada Kur'an bulundur canım yukarıya bir yere as evde sesli ac dinle 
tarafından
Değilim canım 4 aylık bebeğim
0 oy
tarafından
Doğumun sezeryan mi ?
tarafından
Evet canım neden böyle dedin
tarafından
Sesler duyuyorum dedin ya canım baya bir süre bende ugultu fısıltı duydum internetten araştır korkma anestezinin yan etkisiymis
0 oy
(3,361 puan) tarafından
Bilinç  altına korkuyu yerleştirmişsin  cnm ondan  uyumaya yakın kendine felak nas süresini oku  bende öyleydim  sonra gecti
tarafından
Korkmam diye diye başıma geldi canım
(3,361 puan) tarafından
Tek uyuma hiç   birde yorgunluktan  bazen oluyor
tarafından
Kızımla yatiyoruz yatakta
0 oy
(5,922 puan) tarafından
Beden yorgun olduğu için dinlemiyor, beyin uyanık ama oyun oynuyor gibi. Karabasan gibi. Dinlenebildiğiniz takdirde geçecektir. Kendinizi rahatlamak için dua okuyabilirsiniz. 

Bir de lohusaymışsınız, ateş var mı yok mu diye kontrol edin. Yüksek ateş yetişkinlerde halüsinasyona sebep olabilir. 
tarafından
Lohusalıgim geçti 4 aylık bebeğim
(5,922 puan) tarafından
O zaman yorgunluktan büyük ihtimal
0 oy
(72 puan) tarafından
Canm lohusa insan yanlz braklmaz normalde eskiler bundan diyordu lohusa insan yanlz kalmaz diye seni niye yanlz brakdılar
tarafından
Lohusalık geçti canım ah canım hasta oldum da yinede gelmedi annem yakın bir de
(72 puan) tarafından
Kimsenin kimseye faydası kalmamış artk gerçekten
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bol bol ayet'el kürsi nas felak okuyun bi ara bende de olurdu ama şükür geçti sürekli okuyorum dikkat edin evinizi baştan aşağı sirkeli şu ile sürekli silin ben her temizlik yaparken çok az sirke koyarım sürekli bu tür şeylere inanırım
tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 651 göst.
0 oy
6 cevap 622 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 520 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...