+1 oy
534 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (810 puan) tarafından

Kızlar asma yapragı dograyarak pişirp denedım cok canm istiyordu videolarınıda görüyodum o kadar da değil sarıp yemenın yerını tutmaz diyodum yaptım aynı şekilde valla süper oldu mayhoş lezzetli oldu kendıme yaparken artık böyle yapcam.sarmya vaktı olmayan canı isteyen üşenen:)annelere fikir olsun

image

❣️

13 Cevaplar

0 oy
(374 puan) tarafından
Nasıl yaptın canım güzel görünüyor 
(810 puan) tarafından
Normal yaprak dolması tarıfı aynı sekılde yaptım istiyosan ayrıntlı yazım canm
(374 puan) tarafından
Olur canım merak ettim tadini
(810 puan) tarafından
2sogan kavurdum 1 bardak bulgur 1bardak pirinç damak zevkine göre baharat yarım limon suyu üzeri geçecek kadar su kısık ateşte pişrdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu bende gördüm ya afiyet olsun 
(810 puan) tarafından
Aynen süreklı karsıma cıkıyodu valla sevdık:)sagol canm
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Eline saglik afiyet olsun hic denemedim☺
(810 puan) tarafından
Bende ılk denedım sagol canm artık favorim canm istediği halde üşeniyordum sarmaya cok iyi oldu
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Kız ben iki gündür canım cekiyo yapamıyorum uşeniyorum nasıl yaptın yarın sarac m diye düşünüyordm 
(810 puan) tarafından
Aman kız bos ver sarma vallahı aynı tadı eşimde üşengec bılmem ne dedı ıkı tabak götürdü:).Normal dolma tarifi.Ama ben bı bardak prinç bir bardak bulgur 2sogan damak zevkıne göre baharat yarım limon sıktım bunları üzerini geçecek kadr su koydum kısık ateşte pişti missss:))
(2,524 puan) tarafından
Alldim ssyi yarın kesin denicem kızlarla öğlen yemeğimiz olsun bskalim
(810 puan) tarafından
Aynen yp canm afiyet olsun şimdiden
0 oy
tarafından

Bu aralar yapmayı düşündüğüm yemek afiyet olsun size
(810 puan) tarafından
Aynrn videosu sureklı karsıma cıkıyodu valla yaparken eşim mırın kırın etti üşengec işi dedi ıkı tbak götürdü:)
tarafından
O zaman hemen deniyim bende:)
0 oy
tarafından

Bende geçen gün youtubede gördüm merak ettim vallahi :D afiyet olsun canım 

(810 puan) tarafından
Sagol canm valla tvsye ederım tadı hıc farklı degil dolma tarfine uyyunca tıpatıp oldu sevdık:)
tarafından
Bir gün bende denerim canım merakımdan ☺
(810 puan) tarafından
Dene dene
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bunu bir de kaseye koyup şekil vereceksin etrafına bir iki limonla falan sussleyeceksin
(810 puan) tarafından
Aynen aynen tencerede cektım canm yeskten sonra aklıma geldı pılav kabına koydum servıs yaptım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bende her zaman yaparım bunu çok yaparaklı pilav deriz güzel oluyor gerçekten 
(810 puan) tarafından
Aynrn ya neden daha once aklıma gelmedi diyorum
0 oy
(293 puan) tarafından
Kayinvalidemler yapıyorlar bunu. Bende ilk gördüğümde bu ne böyle demiştim. Allahim affetsin. Ama yedikten sonra çok hoşuma gitmişti. Bide yapraklar tazeyse yemede yanında yat mayhoş mayhoş. 
(810 puan) tarafından
Evet canm asmadan evın onunden toplayıp ben kuru basım seklınde getirdim gurbetteyım:) kuru basım taze gbi kalıyo mayhoştu gayet.bende ılk denemem artk favorm
0 oy
(179 puan) tarafından
Kız biz buna yaprak aşı deriz üzerine de sarımsaklı yoğurt döker yufka ekmekle yeriz. Canım annem bu yemeği çok severdi
(810 puan) tarafından
Ya bk ne güzelmiş keske önce ögrenseydım diyorum bızım orda bılınmez videosu gördüm öyle denedım
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Benimde canımı çektirdin yaaaaa küstüm :/
(810 puan) tarafından
Yaa kıyamam buyur gel canm kız sarmıyon bıle yorak varsa yapıver pılv yoar gibi valla lezzetli oldu ama Hakkını helal et canm ❣️
(17,649 puan) tarafından
:) helal olsun kız
(810 puan) tarafından
:)cansın
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bende gördüm ama.sarma ile.bunun yeri ayrı bence tamam tadı aynı olabilir belki ama sarmasnik yerini tutamaz bence 
(810 puan) tarafından
Bende oyle dıyordum taki yiyene kadr:)ama tabıkı misafirlerime sararm bu çekirdek aileme pratik yemek oldu
0 oy
(3,571 puan) tarafından
Aa yok artık, ben de nette görmüştüm acaba yapan kimi bulsam da sorsam diyordum bugün kendi Kendime. Öneriyorsan deneyeyim. 
(810 puan) tarafından
Şiddetle önerilir:)) kusura bakmayın geç oldu bıraz ama

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,043 göst.
0 oy
11 cevap 583 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 840 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,152 soru

11,318,082 cevap

34,764 kullanıcı

...