0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Kimi kaynaklarda yedi ay yazıyor kimi on ay kimi bir yaşından sonra sizler ne zaman verdiniz kızlar birde bebeğinize dokundumu acaba , artık corbalarina bir kaç damla limon sıkma zamanı geldimi acbaa vitamin açısından bebeğim  10 buçuk aylik 

9 Cevaplar

0 oy
(7,663 puan) tarafından
Çorbasına cok ekşi olmicak sekilde olabilir fazlası pişik yapabilir asitten dolayı 
(2,194 puan) tarafından
Pişik ile bu aralar zaten başımız dertte sıcaklardan dolayı canım ,ama bir iki damla versem sorun olmaz dimi
(7,663 puan) tarafından
Yok canım doğal vitamin ver bir şey olmaz bak alerji pisik vs olmazsa devam edersin
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım öyle yapayım :))
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
8. Ayda vermistim ogluma 
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım o zaman bende tedirgin olmayayım biraz biraz corbalarina koyayım alerji olacakmi diye bakım üç gün kuraliyla
(3,950 puan) tarafından
Yok kız ver eline tadina baksın önce  corbaya koyma
(2,194 puan) tarafından
Öylemi :) tamam denerim canım biz çok limon severiz sağlıklı sonuçta kuzucuk da yesin o zaman artık :)
(3,950 puan) tarafından
İkiye  böl o sekilde ver aman küçük parca verme. Tadina bakar zaten videoya çek cok tatlı olurlar
(2,194 puan) tarafından
Tamam canım :))
0 oy
tarafından
Ben 7 aylıkken tavuk suyu corbadının terbıyesıne lımon sıkardım hep c vıtamını dıye, hıc de versem mı dıye dusunmemıstım
(2,194 puan) tarafından
Ekşi ya canım bende ondan sorayım dedim internete baktım değişik degisik aylar yazıyor o zaman bende verebilirim artık  10 buçuk aylık 11 aylık olacak nerdeyse
0 oy
(5,691 puan) tarafından
Kan sulandırıcı etkisi oldugu için hiç vermedim ben 3yaşımda su an 
(2,194 puan) tarafından
Hadi ya niye canım ona bakarsan aynı şeyi balıkta yapar  kanı sulandirir OMEGA üçe de ihtiyacı vardır mesela doktora danıştiniz mi acaba bu konuda ne sakıncası var ki kan sulandirmasinin
(5,691 puan) tarafından
Doktora sormadım canım annem hep öyle der kanı sulandırır iyi degil diye. Onun yerine meyve falan verdim ben daha cok
(2,194 puan) tarafından
Kan sulandırmasi aslında kötu birşey değil canım bence vermeye basla üç yasinda olmuş artık sonuçta o da salatalarda falan sağlıklı birşey limon biz çok severiz salatada , çorba da ekşi birde eşimle hergun salata yeriz alışkanlık
(5,691 puan) tarafından
Ekşi hiç sevmiyor bizim oglan turşu filan vermiştim denemek için tükürdü sevmedi limonu da sever mi sevmez mi bilemiyorum artık :)
(2,194 puan) tarafından
Doğrudur canım bizimki de patates falan sevmiyor çok ilginç brokoliye bayılıyor bebekde olsa kendi damak tatları secicilikleri var
0 oy
(881 puan) tarafından
Valla 6 7 aylıkken sofradaki bitmiş limonları alıyordu pekte sorun etmedim yani limon ne olabilir kuzum 
(2,194 puan) tarafından
Canım domates bile 8 aylıkken başlanıyor ya asitli sonuçta alerji pişik olur diye düşünmüştüm ama verebilirim galiba
(881 puan) tarafından
Ver canım biraz ver dene gözlemle ❤☺️
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım ,vereyim artık :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gecen ağzına suyunu icirdim ay bi ekşitti yüzünü acayip guldum :DD
(2,194 puan) tarafından
Bende bakım nasıl tepki verecek bizim kuzucuk :)
(22,070 puan) tarafından
Dene Valla çok komik oluyolar:D
(2,194 puan) tarafından
Tamam canım :)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla benim kizim 9 ayda limon dilimini yiyordu banamisin demedi.. birsey olmadi olduysa hatirlamiyorum  7 yasinda simdi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Dört aylıkken eline veriyordum yaliyirdu hala veriyorm şappur şuppur yiyo resmen.d
0 oy
(686 puan) tarafından
Ben 7 aylık tattirdim sonrada ara ara verdim çok sevdi bizimki şimdi 1 buçuk yaşında bayiliyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 150 göst.
0 oy
6 cevap 144 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,189 puan) tarafından soruldu

378,192 soru