0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (1,837 puan) tarafından
Kızlar evde tekken lavaboya girince kızım çok ağlıyor bende mecbur açık tutuyorum kapıyı bunun günahı var mı acaba ya. İçime hiç sinmiyor bu hareket ama ölecek gibi ağlıyor görmediği zaman 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sen gene açık tutuyorsun biz komple orada oluyoruz :D
(1,772 puan) tarafından
Hahaha ayni ben :)
(1,837 puan) tarafından
1 yaşında sadece 4 gün önce yaşadık onu da. Ben biraz uzun kalmak zorundaydım baktım durmuyor kucağıma aldım. Birde alaturka tuvalet düşün halimi :D
tarafından
Ahaha alaturkada nasıl durdun toton deliğe düşer kız :D
(1,837 puan) tarafından
Vallahi tam karşımda da ayna var bakıp bakıp güldüm kendime o an ama başka çarem yoktu :D sjsjs
-Reklam-
0 oy
(14,816 puan) tarafından
Bence yavaş yavaş kapatmaya baslamalisin. Azar azar . Bebekler de uyanık oluyo ama pek doğru değil bence yine de mümkün mertebe kapatmak lazım 
(1,837 puan) tarafından
Daha yeni başladı bu huyuna. Öncelerden böyle değildi. Ağlasa da acmiyordum. Ama son bir aydır felan nefessiz kalana kadar ağlıyor
(14,816 puan) tarafından
Valla dostum ben o uyurken girmeye çalışırdım. Zor ya bebekle tuvalet işi. Gece bile gittim mi coglik çığlığa ağlardı. Eşim bile susturamazdi. Çok değişikler bebekler. Daha dün gece bile yaptı aynı şeyi. 2 yaşına girdi. Bazen hala aynı oluyo.allaj kolaylık versin
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yapısık ikiz gibi dolasiyoruz biz :) olur oyle şeyler başını çıkar aradan ordan görsun seni. Şükür benim büyük oglum oyle bi durumda bakiyor kardeşine 
(1,837 puan) tarafından
Bir tane çocuğum var o da daha yeni 1 yaşına girdi. Keşke bakacak biri olsa da böyle bir şey yasamasak
(3,950 puan) tarafından
Oyy minnoslarim rabbim hayırlı ömür versin hersey gelir geçer canım
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Ben tuvalete getriiyorum  klozete yaparken büyük abdestim bı daha yapamiyorum sonra onu sakinlestirene kadar
(1,837 puan) tarafından
Alaturka tuvalet canım benimki. Yanıma alamam sadece bir defa aldım onda da ben biraz uzun kalmak zorundaydım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yok yaw ne günahi 
(1,837 puan) tarafından
Ne bilim içime sinmedigi için sormak istedim
(1,862 puan) tarafından
Ne günahlar var kiiiizzzx buna sıra gelene kadar .d
(1,837 puan) tarafından
Sende haklısın :D
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Bende kokudan rahatsız oluyorum bazı insanlar evlerinde bırakıyor ben bıraksam bizim bebiş hücum dalıyır ☺☺
(1,837 puan) tarafından
Evlerinde bırakıyor derken. Anlayamadım canım
(2,965 puan) tarafından
Misafirler kendi evlerinde wc kapılarını açık bırakıyolar ya bize gelincde açık bırakıyolar ona kızıyorum
(1,837 puan) tarafından
Ay yok o kadar da değil :D tövbeler olsun. Daha görmedim öylesini
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Ben evde tekken hiç bir yerin kapısını kapatıp duramam duşta alsam tuvalette olsa kapısı açık duruyor mecbur. Oğlum varken de zaten tubalete beraber gidiyoruz. 
(1,837 puan) tarafından
Ne mümkün ki duş alayım evde tekken. Delirmiş olmam lazım o riski göze almak için :D
(2,685 puan) tarafından
Çocuk varken ben de almıyorum canım 2 yaşında uyurken bile hala da alamam. Çocuk yokken demek istemiştim :)
(1,837 puan) tarafından
Şimdi anladım canım. Yok çocuk yokken açık tutamam ya. İllaki kapalı olacak özellikle duş kapısı :)
(2,685 puan) tarafından
İştw ben de korku var canım tekken odanın kapısını bile kapatamıyorum
0 oy
(7,635 puan) tarafından
Ben de mecbur açık bırakıyorum çünkü geç uyuyo kapatınca kıyameti kopariyo bagiriyo tepiniyo komşuları rahatsız etmek istemiyorum
(1,837 puan) tarafından
Komşulardan yana sorun yok. Ama nefessiz kalana kadar ağlıyor. Bir duyan olsa dovuyorum zanneder
(7,635 puan) tarafından
Çocuklar öyle sebepsiz ağlamaları cok olur
0 oy
(129 puan) tarafından

Aşağıda arkadaş yazmış zaten oğlumla beraber tuvalete giriyorum o derece :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 334 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu