0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (3,180 puan) tarafından
Kızlar mutfagın uzun kapısını siz yokken kapıyor musnuz benim bebiş 1 yaşına gircek aşırı aktif yerinde durmuyor sürekli düşüyor peşinde koşuyorum hep mutfakta ben yokken bişey olucak diye korkuyorum  siz kapıyor öusnuz  

15 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
Başlıktan hiçbirşey anlamayan ben
(3,180 puan) tarafından
T9 mağduru ben
(3,822 puan) tarafından
Bebekli evde mutfak kapısını kapatıyor musunuz diyor da harfleri senin düzeltmen lazım diyor aynı zamanda ☺⚘
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hiç kapatmadım 
(3,180 puan) tarafından
Ya asırı aktif kız benimki kilit vardır nasıl yaptıysa koparmış birini fırını acıp cıkıyor gecen yemek vardı fırında tam acıcak tı allahtan gördüm onu
0 oy
(6,200 puan) tarafından

Bütün kapılar kapalı :D

Oturma odasinda televizyonu çekiyor 

Mutfakta fırını açıp üstüne çıkıyor

Misafir odasında bisiklete çıkıyor :D 

Banyo kilitli küçük odada kilitlli

(3,180 puan) tarafından
Benimkide yapıyor fırnı açıyor gecen fırında yemek vardı tam acarken zor yakalım yoksa yüzüne sıcak buhar giderdiş
(6,200 puan) tarafından
Benimki geçen açıp içine emziği de atmış
(3,180 puan) tarafından
Hahaha yaparlar valla :))
0 oy
(826 puan) tarafından
Hayır mutfak çocuklara göre zaten. Tencerelerin olduğu yer dışındaki dolaplar anahtarlı kilitle kapalı ve gözümün önünden de ayırmıyorum.  1 yaşında bebek zaten sensiz mutfağa girmemeli
(3,180 puan) tarafından
Bensiz ken diyorum canım benliyken giriyor da sğrğklş acık oldugu için gidiyor mutfaga gecen lavaboydaken gitmiş fırın7 açmayı biliyor fırında yemek vardı tam acarken yakaladım yüzüne buhar gidicek ti
(826 puan) tarafından
Allah korusun canım.  Yani mutfağı kapatsan bile fırını cis diye öğrenmelisin. Ben sobalı evde 2 cocuk büyütüyorum yani zor ama anlatmak lazım bilmesi lazım evde kapatsan gittiğin yerde yine tehlike
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Mutfak ve yemek odasının kapısını kapalı özellikle yemek odası anahtarla kilitli 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hayır hiç bir yeri kapatmıyorum kilitlemiyorum çıs diye diye uzak tuttum çocuğu:)
(3,180 puan) tarafından
Ucuzdan omuzdan anlamıyor kaç defa canı yanıyor ama tekrar aynı hareket kızz
(6,441 puan) tarafından
Benimki bir kere sıcak bardağa dokundu çıs dedim ağladı falan sonra korktu bir kerede eli dolapta sıkıştı sonrada çıs diyince yaklaşmaz oldu bakalım hamileyim yeni doğan nasıl olacak
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Kapatsam ne fayda? Osmanlı kale kapısını zorlayan Bizanslılar gibiler. 
(3,180 puan) tarafından
Kaç yaşında kızzz
0 oy
tarafından
Ben kapatıyorum ama dolaplarda da dolap kititleri taktım yani girsede sorun olmuyor dolaplar kilitli 
0 oy
(1,883 puan) tarafından
Her yere girip çıkıyor hiç karışmam
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Hic kapatmadim kilitte yoktu :) oglum asiri hasariydi tezgah ustunde geziyo hep
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Hiç kapatmadım sadece kesici aletleri ulaşamayacağı yere kaldirmistim
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Kapatmiyorum. O zamanlar ben nereye oğlum oraya o nereye ben orayaydik. Çekmeceler her gün 100 kere yere inerdi. 
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Bütün kapıların kilitli mutfağın kilidi kolay açılıyor açmaya başladı kilitli artı anahtarida yukarı koyuyorum en son gardiyan gibi bütün kilitler kolumda asılı gezicem herlade 
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Mutfakta kapı yok gün doğuyor onlara 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Tum kapilarim acik banyo bile acik  baskasinin evine gidince mutfak oda kapatamam ogrenmesi lazım ogrettim de çok şükür   wc gitmez ben yokken mutfaga gider alicagi varsa masadan alir gelir 19 aylik oglum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 227 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.