0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (2,082 puan) tarafından
Herşeyi kafama takıyorum pisikolojim bozuldu artık uyuyamıyorum dengelerim alt üst olmuş durumda biri haksızlığa uğruyorum bu beni deli ediyor kendimi savunamiyirum kendimi herseyde yetersiz hissediyorum gündüz yaşanılan olaylardan sonra keşke bunu deseydim söyle yapsaydım diyip duruyorum uykumu kendime zehir ediyorum ne yapılır bu hale bı söyleyin valla bunaldım artık elti kaynana görümce kayinaba kayınim bu insanları bogazlayasim geliyor benim küçük çocuğuma bile haksızlık yapıyorlar benim bütün iyiliklerimi suistimal ediyorlar artık çocuğuma bile laf ediyorlar ben sesimi çıkarmadıkca ezyirlar beni biliyorum kendini savun diceksiniz ama o an birşey oluyor ve aklım uçuyor kendimi evladımı savunamiyirum gece oluncada zehir hayatı yaşıyorum beynim ağrıyor düşüncelerimde heryerimde geziniyor pisikolojim bozuldu Allah belalarını versin 

3 Cevaplar

+2 oy
(293 puan) tarafından
Çok kafaya takmaniz normal değil. Destek almalısınız. Beni yanlış anlamayın lütfen. Kendiniz için. ❤️
(2,082 puan) tarafından
Evet biliyorum mutlaka almam lazım ama içimi bı şekilde dökmem lazim
(293 puan) tarafından
Çok zor şeyler. İnsanlara birşey diyememekte kötü. Saygısızlık yapmadan kendini de savunmak lazım. Söylüyorum ama bende yapamıyorum.,:-\
(2,082 puan) tarafından
Çok yoruldum artık çocuğumu bile eziyorlsr ailem uzakta kimsem yok burda ben çok kötüyüm keşke herkes gibi patır patır söyleyehilsem öyle rahatlarim ki
-Reklam-
+1 oy
(10,750 puan) tarafından
Daha tak noktan gelmemiş te ondan bacım.sen debenim gibi bieiktirip bir anda gemi yakan cinssin. Bende yıllarca sussarım alttan alırım kendimi savunamam. Ama nerde tak noktaö gelir o an içimden bir seytan cıkıyor. Agzıma grleni kırılır mı demeden soyluyorum. Bence sende oylesin. 
(2,082 puan) tarafından
Bazen kırılmalar oluyir bende de tabi ama artık çok yoruldum soyleyemedigim için uykularım haram oldu artık çocuğuma bile dil uzatanlar var daha 3 yaşında evladım kendime yetisemezken onu bile savunamiyirum Allah kötü kalpli insanların yüzünü güldürmesin
0 oy
(1,507 puan) tarafından
Okuyunca bian kendimi gördüm ama şükür ben bunu değiştirdim darısı başına inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 177 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yrldm (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 539 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 470 göst.
0 oy
5 cevap 214 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,361 puan) tarafından soruldu

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...